Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bumoto/Jinling Calibre 250cc önerir misiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    firatatalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaslar bu motoru almayi dusunuyorum fikirleriniz nelerdir ? Tavsiye eder misiniz? http://hizliresim.com/PEJVXd

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    flush royale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Yzf R125 Anodized Red
    Motor hakkında yapabileceğim tek yorum: Atılan başlık ve resmin birbirine tezat oluşu.
    Kakono hakiri sokomoyu tokaji.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Bi tezatlık yok ki selçuk calibre 250 resimde ki
    Bu motordan çok şikayet var ben söylim alabiliyorsan megelli bak bence o bir tık daha iyidir

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Para yok belli heves çok.Bırakın alsın adamın parası olsa zaten bumoto dermiydi .

Motosikleti
    R125 >> MT25
    4700 az para değilki

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Bu sitede bu motorsikleti kullanan bir kullanıcı daha önce detaylı şekilde incelemişti. Bende baya bir takip ettim bu motorsikleti. Diğer 250'liklerden çok eksiği olduğu söylenemez tabi tek silindirli olmasını bir eksi olarak kabul etmezsek çünki çinden gelen 250cc ler tek silindir oluyor ve fiyatıda uygun olduğu için bir dez avantaj değil bence. Kronik bir sıkıntı var bu modellerde oda stok fanın yetersizliği. Motoru sıfır alanlardan bazıları hararet yaptırıp yakanlar bile var ama bilen biri için sıkıntı oluşturmamış. İkinci bir fan yada mevcut fanın büyüğünü takarsan sıkıntı olmuyormuş ve bunu servis ücretsiz olarak karşılıyor. Sen ikinci el almayı düşünüyorsun ve motorsikletin ilk sahibi acaba fanı değiştirdimi yada hiç farkında olmadan 11000 km boyunca motoru ufak ufak yedide farkında değil yada farkında olduğu için elden çıkarmaya çalışıyorda olabilir. İvmelenmesi iyi bir motor. 6. vites süs olarak takılmış bir espirisi yok grenajlar kalitesiz. Lastiklerde iyi değil değişmesi gerekiyor. Kısacası motoru sıfır alıp üstüne 1500 liralık masraf yapsan tıkır tıkır binilecek bir motorsiklet ama ikinci eli sıkıntı yaşatır bence. Araştırıp gözlemlediğim kadarıyla bu'motoR böyle Umarım yardımcı olabilmişimdir..

Evet megelliye baktim oda gayet iyi duruyor fakat ustune bi 2bin lira daha eklemem lazim , muhammette alip direkt kullanamazsin gibi yorumlamis yani ortalama ayni masraf bu calibreye de gider gibi duruyor baya karisti kafam , bu arada ogrenciyim ve kendi imkanlarimla alacagim icin butcem kisitli biraz,arkadaslar hem fiyati uygun olsun hemde tipi hos olan bisey olsun ariyorum , ilk baktigim cbr125ti oda biraz kucuk diye icime pek sinmedi baska markalara bakiyorum oyle

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı Muhammett adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sitede bu motorsikleti kullanan bir kullanıcı daha önce detaylı şekilde incelemişti. Bende baya bir takip ettim bu motorsikleti. Diğer 250'liklerden çok eksiği olduğu söylenemez tabi tek silindirli olmasını bir eksi olarak kabul etmezsek çünki çinden gelen 250cc ler tek silindir oluyor ve fiyatıda uygun olduğu için bir dez avantaj değil bence. Kronik bir sıkıntı var bu modellerde oda stok fanın yetersizliği. Motoru sıfır alanlardan bazıları hararet yaptırıp yakanlar bile var ama bilen biri için sıkıntı oluşturmamış. İkinci bir fan yada mevcut fanın büyüğünü takarsan sıkıntı olmuyormuş ve bunu servis ücretsiz olarak karşılıyor. Sen ikinci el almayı düşünüyorsun ve motorsikletin ilk sahibi acaba fanı değiştirdimi yada hiç farkında olmadan 11000 km boyunca motoru ufak ufak yedide farkında değil yada farkında olduğu için elden çıkarmaya çalışıyorda olabilir. İvmelenmesi iyi bir motor. 6. vites süs olarak takılmış bir espirisi yok grenajlar kalitesiz. Lastiklerde iyi değil değişmesi gerekiyor. Kısacası motoru sıfır alıp üstüne 1500 liralık masraf yapsan tıkır tıkır binilecek bir motorsiklet ama ikinci eli sıkıntı yaşatır bence. Araştırıp gözlemlediğim kadarıyla bu'motoR böyle Umarım yardımcı olabilmişimdir..
    Bazen sedece yorum yapıyorsunuz bence kullanan birinden 6 vitesin işe yarıyıp yaramadığını öğrenmeniz lazım.
    Bende var 2012 model beyaz renkli fanı değiştirmen yeterli onun haricinde abartıldığı gibi kötü bir motor değil rahatlıkla 165 i görüyorsun ki cbr 250 si olan arkadaşım ile çok defa birlikte yol yaptık kafadan sallama değil sadece 5 vites biraz ölü yani 4 de devirli atmazsan 5 e biraz yavaş kalıyor ama biraz geç vites değiştir 4 den 5 onda da sıkıntı olmuyor artı motor olduğu yerde 3 defa sola düştükten sonra grenajı kırıldı bunuda belirtiyim birde öndeki ledlerde sürüce devre olmadığı için zamanla patlıyor ama üşenmez farı sökersen ucuz bir şekilde oda halledilir yakıt olarak da gayet az yakıyor karbüratörlü olmasına rağmen

murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    Alıntı firatatalay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet megelliye baktim oda gayet iyi duruyor fakat ustune bi 2bin lira daha eklemem lazim , muhammette alip direkt kullanamazsin gibi yorumlamis yani ortalama ayni masraf bu calibreye de gider gibi duruyor baya karisti kafam , bu arada ogrenciyim ve kendi imkanlarimla alacagim icin butcem kisitli biraz,arkadaslar hem fiyati uygun olsun hemde tipi hos olan bisey olsun ariyorum , ilk baktigim cbr125ti oda biraz kucuk diye icime pek sinmedi baska markalara bakiyorum oyle
    Dostum motosiklet için yorum yapmayacm ama öğrencinin halinden öğrenci anlar. Sen sana süpriz yapmayacak bir motor al. Inan gönül rahatlığıyla biniş çok çok önemli.
    berk_cglr bunu beğendi.

Berk kardes sende varmis aynisi simdi sen bana al mi diyosun?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:02 ----------

Alıntı acmimurt31 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum motosiklet için yorum yapmayacm ama öğrencinin halinden öğrenci anlar. Sen sana süpriz yapmayacak bir motor al. Inan gönül rahatlığıyla biniş çok çok önemli.
    Yorumun icin sagolasin usta

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bajaj pulsar 200 ns
    murad13 bunu beğendi.

Onun da önü biraz ciplak duruyor :D bana biraz da tuzlu o zaten :D

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Ben iki tane kullandim sattim. Fabrikasina da gittim pek umrunda degil fabrikanin. Parca tedarigi yapmiyordu en son. Motor blogu kotu metaldi. Alinirmi dersen ben 2000 liralik motor derim. Gitmesine gidiyor Allah var ama dayaniklilik tartisilir.

Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben iki tane kullandim sattim. Fabrikasina da gittim pek umrunda degil fabrikanin. Parca tedarigi yapmiyordu en son. Motor blogu kotu metaldi. Alinirmi dersen ben 2000 liralik motor derim. Gitmesine gidiyor Allah var ama dayaniklilik tartisilir.
    Peki senin onerebilecegin birsey var mi? Mesela zealsunlar falan var ucuz olmasi sasirtici , onlar hakkinda bilgin var mi?

murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj pulsar 200 ns
    Adam reçeteyi yazmış al kullan yakıt şekil bence çok uygun. Karenajlı motor bizim ülkede sıkıntı zaten öğrencisn yedek parça fiyatlarına bir bak bence ;)
    DÜŞERSEN ÖLÜRSÜN DEMEDİMMİ !!!

flush royale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Yzf R125 Anodized Red
    Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi tezatlık yok ki selçuk calibre 250 resimde ki
    Bu motordan çok şikayet var ben söylim alabiliyorsan megelli bak bence o bir tık daha iyidir
    Benim demek istediğim; başlıkta bundan temizi yok demiş ama fotoğrafta maşallah ondan temizi yok. 10 kağıt verelim de yıkatsın babında...
    Kakono hakiri sokomoyu tokaji.

Alıntı acmimurt31 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam reçeteyi yazmış al kullan yakıt şekil bence çok uygun. Karenajlı motor bizim ülkede sıkıntı zaten öğrencisn yedek parça fiyatlarına bir bak bence ;)
    Bu da pahali ama 7bin falan az para degil oda

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı firatatalay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki senin onerebilecegin birsey var mi? Mesela zealsunlar falan var ucuz olmasi sasirtici , onlar hakkinda bilgin var mi?
    Dostum bahsettigin fiyatlara pek alternatif yok maalesef cin malina gireceksen belirli modellere bakmalisin derim. Pulsar onermis arkadas tavsiye ederim. Onun disinda rks felan kullandim 250 gibi degildir ama dengeli saglam motordur tavsiye ederim rks 150 titanic i

Yada apache olmadi birde sekilli olsun diyorsan hizli gitmez ama sorunsuzlugunu okudum forumlarda yuki spitzer var bakmani oneririm.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    O motor temiz falan değil. Deponun solunda göçük mü var yoksa bana mı öyle geliyor ? Olmasa da farketmez. Motorun hırpalanmış bir hali var ve de emsallerinden ucuza veriyor. Aynı motorun sahibinden.com'daki ilanı aşağıdaki linkte. Megelli ise dükkanı kapattı, onun için hiç düşünme bile...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-bumoto-jinling-bundan-temizi-yok.acil-satilik-178677626/detay

Bütçen buysa, bu bütçeye çok güzel sıfır km 150 cc motor alabilirsin. Git mesela Derbi STX 150 al.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Senin bütçen ne? kardeşim ona göre bir şeyler bakalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:17 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...84824797/detay

veya dealim bakabilirsin oda uygundur kore malıdır çin değil
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...77824616/detay

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)