Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

GoPro Hero 4 Black Adventure - Silver Adventure

Motovento
    REKLAM ALANI
    RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Fiyat, kalite, eder mi, etmez mi bilemem ama bir süre sonra kamera olayı ile ilgili bütün hevesiniz geçecek. Tabi eğer bu aletleri prof çekimler veya prodüksüyonlar için kullanmayacaksanız. Çevremdeki bütün tanıdıklarım ve tabiki bende bir-iki kere uzun yol, bikaç kerede ist içi kullandık. Şimdi bilgisayar masamda bana bakıyor.. İnşallah o paraya hakkını verecek şekilde kullanırsınız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hyperstrada

Düzelt

Rusya dan kamera getirecek arkadaş sana neden güvenelim? Soyadın Gültekin mi?
    bolum18_ bunu beğendi.

arkadaslar tabiki güven benim içinde çok önemlibeni yurtdşında arkadaşınız olarak görün gelirken hem eli boş gelmiyeyim zaten kendime aldım hemde motosiklet tutkunu arkadaslara faydam olsun kesinlikle para talep etmiyorum sadece ist. içi elden teslim edebilirim rusyadan garantili faturalı olarak getireceğim ciddi almak isteyenler tel.+79632910350

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:39 ----------

AYRICA GOPRO 3 -- 330 $ ONUDA SOYLEYEYIM

felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    profesyonel produksiyonlar icin kullanmıycaz ama, motorsiklet dısında da herseyin kaderi bu sahsen benim hayatımda.. Büyük heveslerle aldığımız çoğu şey bir süre sonra kenara atılmaya mahkum oluyor hocam

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)