Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

250 cc supersport alternatiflerimiz artıyor.. Kawasaki ninja 250sl

Motovento
    REKLAM ALANI
    007semihbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Z-moto'ya attığım mailime sonunda cevap aldım. Kawasakinin ninja 250sl modeli kasım ayında sınırlı sayıda satışa sunulacakmış... Şubat ayına kadar ellerinde sınırlı sayıda bulundurcaklarmış

Semih Bey,
    4 Kasım da Kawasaki yeni Ninja 250SL’i basına tanıtıyor. Henüz elimizde bir fiyat bilgisi yok. Fakat Kasım ayında bu modeli stoklarımızda bulundurmayı planlıyoruz. Model 2015 olmasına rağmen 2014 yılı içerisinde alınan tüm araçlar ruhsata 2014 işliyor. Bu sebeple 2015 Şubat ayına kadar çok fazla adet bulunmayacak. 2 hafta kadar sonra iletişme geçerseniz fiyat konusunda daha sağlıklı bilgi verebiliriz. Kapora karşılığında da gelecek olan motosikletlerden bir tane size ayırırız. Bu süreye kadar modeli internette görmüş olursunuz.
    Saygılarımızla / Best Regards,

Z-Moto Motorlu Araçlar Tic. A.Ş.
    Fuat Paşa sok. No: 26/C
    34880 Soğanlık / Kartal
    İstanbul / TURKEY
    T: 0090 216 671 9114
    F: 0090 216 671 9118
    www.kawasaki.com.tr

https://www.kawasaki-cp.khi.co.jp/mc...0A_LIM2_RF.jpg
    https://www.kawasaki-cp.khi.co.jp/mc...0A_YEL2_LS.jpg
    https://www.kawasaki-cp.khi.co.jp/mc...50A_LIM_RF.jpg
    https://www.kawasaki-cp.khi.co.jp/mc...50B_RED_RF.jpg
    https://www.kawasaki-cp.khi.co.jp/mc...50B_WHT_RF.jpg
    https://www.kawasaki-cp.khi.co.jp/mc...0B_WHT3_RF.jpg
    https://www.kawasaki-cp.khi.co.jp/mc...0B_RED3_RF.jpg

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mahyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250
    Bir şeye benzeteceğim ama bilemedim şimdi.
    Her modelden bir parça var gibi

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Güzel bir motor bence fakat motorun bu kadar az gelmesi bile ileride kullanıcıların çok büyük parça sıkıntısı çekeceğini göstermiyor mu ?

İnandığım şey evet gidip triumph bonneville alırsın bakımına masrafına da katlanırsın kullanmazsan vitrin gibi makine zaten koy dursun müşterisi herzaman özeldir ama 250cc aldığın motosikleti öyle düşünmüyorum çoğunluğun tek ulaşım aracı günlük kullanacakları bir alet gözü ile bakıyorum.

Bu yüzden fiyatı parçasının bol bulunması uygun olması seçim sebebi benim adıma bu yüzden 250cc de Kawasaki almak bakmak gibi düşüncem hiç yok.
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eski Ninja 250'den çok daha güzel bence.
    007semihbond bunu beğendi.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Kafadan gsxr-600 2008 model kuyruk z750R arası ninja250

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    çok tipsiz niye ninja300 kasasında getirmezler ki...

Alternatif gelmesi her zaman için iyidir yamaha yzf r25 te subat ayında türkiyede satisa sunulacak diye biliyorum. Hondanin yeni kasa cbr 250 si zaten piyasada su an. Bu 3 motosikleti inceleyip aralarindan en uygun gordugumu almak istiyorum bu arada yedek parca sıkıntisi artik her modelde var. Yeni kasa honda cbr 250 kullanicilari da yedek parca bulunmadığından şikayet ediyor. Parca fiyatlarinida geçen haftalarda bi arkadas paylasmisti. Sadece on far 900 tl di sanirim grenajlar 400 tl her biri. Kawasakiyi yakalamis bu konuda honda.. tabi honda alma ihtimalim de hala var...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:07 ----------

Ninja 300r ile ayni kasaya sahip olan ninja 250r gelse daha güzel olurdu tabi o bundan kat kat guzel bence. O varken ninja 250 sl niye getirirler bende anlamadım

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Bari ninja z250 getirsinler o bile bundan güzel , resimlerden bakınca eski çin yapım 125 yrış motorlarına benzettim.
    cece89 bunu beğendi.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Z MOTO varken Türkiyede Kawasaki alınmaz

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben bu motor gelir demistim gecen sene malezyada sattildi bu model zaten uretiyolar turkiyeye getirmemislerdi deneme yanilma yontemi bakalim hayirlisi olsun

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Hayatımda kawasaki kullanmadım çocukluktan beri hayalimdi ama bu forumda okuduklarımdan sonra z moto gibi bir muhattap olduğu için kesinlikle almayı düşünmüyorum. O ötv kollayan 250 cc sevdalası tayfadanım bende fiyatına göre Yamaha R25 yada hyo 250 düşünüyorum yamaha 14-15 bin barajını geçmezse alırım ama kawasakiyi bedava verseler almam.

Bunu da burdan okuyan bi z moto yetkilisi varsa görsün bir kullanıcıya yaptıkları kötü muamele çığ gibi nasıl büyüyüp kendilerine dönüyor. (Kaldı ki kaç kişiyi enayi yerine koymuşlar bir kişi de değil yazık)
    gursus bunu beğendi.

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayatımda kawasaki kullanmadım çocukluktan beri hayalimdi ama bu forumda okuduklarımdan sonra z moto gibi bir muhattap olduğu için kesinlikle almayı düşünmüyorum. O ötv kollayan 250 cc sevdalası tayfadanım bende fiyatına göre Yamaha R25 yada hyo 250 düşünüyorum yamaha 14-15 bin barajını geçmezse alırım ama kawasakiyi bedava verseler almam.

Bunu da burdan okuyan bi z moto yetkilisi varsa görsün bir kullanıcıya yaptıkları kötü muamele çığ gibi nasıl büyüyüp kendilerine dönüyor. (Kaldı ki kaç kişiyi enayi yerine koymuşlar bir kişi de değil yazık)
    bence siz yine de hayallerinizi kovalayın derim.
    kaza bela olmadıkça ne yedek parça ne de başka bir sebeple kimseyle muhatap olmanız gerekmiyor.
    kaldı ki forumda honda parçası bekleyen bir arkadaşın açtığı konu da var. o da az çekmemiş/hala daha bekliyor.

herkes bir yerlerden duyup z-moto hakkında birşeyler yazıyor.
    ben nisan 2014te z-moto show room'dan aldım kawasakimi, ilk bakım için de z-moto kartala gittim. arada hala yolum düştüğünde show-room'a uğrarım. yani bol bol muhatap oldum diyebilirim.
    hiç bir sıkıntı yaşamadım. illa ki sıkıntı yaşayan arkadaşlar olmuştur. ithali beklenen parçalar genelde sıkıntının temelini oluşturuyor fakat hiç bir ithalatçı diğerinden farklı değil merak etmeyin.

bu modele gelince bildiğim kadarıyla tek pistonlu 250cc motora sahip bir model.
    yani tüketimi iyice düşmüş olabilir ama uzun yolda titreşim konusunu bilemem. yne de piyasaya yeni modellerin girmesi güzel bence.
    TimFx bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    honda musterilerinden kapmak hayatta kalmak için tek çare bu yuzden fiyati ayni hatta gostermelik 100-200 daha uygun tutulacaktir

tasarimi eski cbr dan guzel yenisinden basit bence. tek silindir ve kawasaki olmasi keyif vermesi için yeterli degil.

Bu modelin kaderini yamahanin fiyati belirleyecek çünkü hondadan alicak musteri kalmayacagindan ayni sebepten kimse bu motorada bakmiyacak.

Yamaha uygun fiyatla girmeyi başarırsa mt-07 gibi çok iyi satislar bekliyor R25 i

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda musterilerinden kapmak hayatta kalmak için tek çare bu yuzden fiyati ayni hatta gostermelik 100-200 daha uygun tutulacaktir

tasarimi eski cbr dan guzel yenisinden basit bence. tek silindir ve kawasaki olmasi keyif vermesi için yeterli degil.

Bu modelin kaderini yamahanin fiyati belirleyecek çünkü hondadan alicak musteri kalmayacagindan ayni sebepten kimse bu motorada bakmiyacak.

Yamaha uygun fiyatla girmeyi başarırsa mt-07 gibi çok iyi satislar bekliyor R25 i
    Kesinlikle katılıyorum şu anda herkes yzf r25 i bekliyor eğer uygun fiyattan girerse kawasakinin bu motosikletide hondanın cbr 250 side çöp olur )
    duygusen bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Arkadaşlar z250 de tek silindir gelecek Ninja 300 R ve Ninja Z300 çift silindir gelecekmiş. Avrupa ne satıyorsa, bizde de onu satacaklarmış. Ben anlamıyorum Avrupa, bizi Avrupa görmüyor ama satışta Avrupalıyız.

Bu arada bütün maillerime döndüler Honda hiç birine dönmedi.

Tech_N9ne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 848 Evo SE Ninja 300 SE
    Arkadaşlar herkes gerçekten bu z moto ile sorun yaşadımı ? Yoksa tek 1 kişinin yaşadığı sorunu herkes değiştirip değiştirip milletemi sunuyor önce buna açıklık getirmek gerekir kaldı ki 3 adet motor aldım hepside kawasaki yeni bir motor alıcak olsam oda kawasaki olacaktır. Ben hiç bir sıkıntı yaşamadım beni topa tutmanızı istemiyorum benim z moto ile bi çıkarım yok bu soruyu gerçekten merak ettiğim için soruyorum.

Bu arada ev arkadaşım da honda cbr 250 var yeni aldı aynı zamanda rodaj bakımına götürdük oda 120tl ödedi bende ninja300 e 120 tl ödedim diyorlar ya hondanın servisi ucuz ben daha öyle bişi görmedim.
    braveguy bunu beğendi.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Ninja 300 kasasında getirirlerse bizden iyi küfür yerler. O bakımdan öyle bir şey yapacaklarını sanmıyorum ki 300de satmaya başladı hani

Bence ninja 300 kasasında absli seçenekle getirmeleri lazımdı o zaman daha çok satış yapabilerdi...

Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ninja 300 kasasında getirirlerse bizden iyi küfür yerler. O bakımdan öyle bir şey yapacaklarını sanmıyorum ki 300de satmaya başladı hani
    Yapmazlar zaten, 300 cc 17-18 Bin TL satıldıktan sonra, adamlar 250 cc 12-13 bin TL için uğraşmazlar. Ben de sahsen 300 cc motora o kadar para vermem. Yani anlayacağınız Kullandığın motorda Azınlık ve Ayrıcalıklısın Kazasız belasız Sürmenizi Dilerim.
    Hakını aramaktan korkmak erdemmidir ?

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Arkadaşlar şimdi geri çekilin bi yazılan fiyatları okuyun sizce normal mi? 250-300cc motor için 17 bin nedir yahu? Millet bu fiyatlara ikinci el 600-1000rr satıyor.

250 cc motorun hindistanda satış fiyatı 10-11 bin bizim ülkemizde fiyatlar kudurmuş durumda ben bile şaşırıyorum kendime başka bi başlıkta 14 bin olsa yzf r25 alırım dedim sonra kendime sordum nasıl ödeyeceksin olm o borcu diye? Bu fiyatlar bu makinalar için gerçekten çok çok fazla keşke birlik olup almasak da akılları başlarına gelip o cebe indirdikler 2 bin 3 bin lira farkları düşürebilseler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)