Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu kilometre saatinin montajının nasıl yapıldığını bilen varmı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

bu dijital kmyi aldım usta taktı sadece uzun kısa ışığı vitesler calışıyor sağ sol sinyali bağlayamadı hız göstergesi calışmıyor benim için en muhim olan o onun montajı nasıl oluyor bilen biri varmı . hayatında ilk kez görüyor bunu ustalar burada. kullanma kılavuzu gibi birşeyde cıkmıyor içinden

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kroscu01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XR400R
    Alıntı keops09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.alimmotor.com/image/cache...68-800x600.JPG

bu dijital kmyi aldım usta taktı sadece uzun kısa ışığı vitesler calışıyor sağ sol sinyali bağlayamadı hız göstergesi calışmıyor benim için en muhim olan o onun montajı nasıl oluyor bilen biri varmı . hayatında ilk kez görüyor bunu ustalar burada. kullanma kılavuzu gibi birşeyde cıkmıyor içinden
    bunun için adanaya gelmen lazım.

hatayda yapamazlar diyorsn yani ? iskenderundayım o kadar da küçük bir yer değil ama işte ustalar yeniliklere ayak uyduramamış.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı keops09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hatayda yapamazlar diyorsn yani ? iskenderundayım o kadar da küçük bir yer değil ama işte ustalar yeniliklere ayak uyduramamış.
    bir çok usta eskiliklere de ayak uyduramamış durumda İzmir'de mondial ve kanuni servisini yapan ustaya krank değiştirmekle ilgili bildiğim bir soruyu sordum, adam yanlış cevap verdi
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir çok usta eskiliklere de ayak uyduramamış durumda İzmir'de mondial ve kanuni servisini yapan ustaya krank değiştirmekle ilgili bildiğim bir soruyu sordum, adam yanlış cevap verdi
    benim gittiğimde kuba ve tvs yetkili servisi kanunininde eski yetkili servisi 15 yıldır bu işi yapan adam (:

Motosikleti
    Kuba CR1
    sanırım bu elektronik olduğu için telle çalışmıyor jantın göbeğindeki mekanizmanın değişmesi gerekebilir sinyalleri ise bilemicem sinyal kablolarını bulup tek tek deneme yanılma yapabilirsin ya da bi oto elektrikçiye git halletsinler ama bana kalırsa bu ibreyi iade et orjinali ile kullan buna vereceğin paraya silindir falan yükseltirsin

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 classic
    Telsiz dediğine göre elektroniktir. Orijinal saat, telli ise sistemi de değiştirmen gerekecek. Bağlantı şemasının çıkmaması garip. Mutlaka bir şema olması gerek. Bazen gövdenin üzerine basarlar.

caferacer21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisan toprak wrc 125
    bende taktım bundan sadece vites boşta ışığı ve sinyaller yanıyor.kilometre okumasu için elektronik okuyucu gerekiyormuş.ön tekere takılıyor ama ne internette ne de başka bir yerde bulamadım henüz.kime sorsam hayatında ilk defa duyuyor.aklıma elektronik saatli motorlardan birinin okuyucusunu alıp denemekten başka bir şey gelmiyor ama ne hikmetse ustalara elektronik kilometre saati diyince hepsi aval aval bakıyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)