Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bela mıknatısı mıyım neyim? Gel vatandaş gel yine ezdiler beni (Resimli hikaye var)

Motovento
    REKLAM ALANI
    abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    geçmiş olsn kardeşim, motosiklet sürücüsü isek karşıdaki hayvanları en aptalından düşünüp hareket etmekten başka çare yok galiba. akan trafikte viraja girerken zınk diye önünde duranı mı ararsın, dengesiz sürüp sağa sola atlayanı mı. çok sinirleniyorum evet.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Şahsi motosikleti yok..
    Ukalalık olarak algılamazsınız umarım ama sürekli motosikletle trafikte olan biri olarak şunu gözlemledim.. Hiç bir araba kullanıcısı o anlık trafiği benden daha iyi çözümleyemez ve ben harekete geçmezsem benim varlığımı farketmezler... Trafik yavaş seyrediyorsa aklınızdan geçeni yapın ama hızlıysa aklınıza geldiği anda yapın Kazasız belasız asfaltın tadını çıkarmanızı dilerim...

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    e bu yaralanmalı kaza. neden polise haber vermediniz?

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Arkadaşlar inanın o an aklıma gelmedi zaten kendimden çok kız arkadaşımı düşündüm ilk ona gittim neyin var diye o da birşeyim yok gel buraya kavga etme diye istekte bulununca adamı resmen affettim yolladım. Şimdi asıl pişmanlığım herifin plakasını bile almamış olmam, en azından adını sanını bilirdim bi şekil hesaplaşırdık.

Motosikleti
    sibief 150 sisi
    geçmiş olsun usta domino's pizzada korumalıklı eldivenle paket atan sadece ben varım istanbul trafiği belli olmaz sağ kroşe iyidir
    mondial 150 zc - yuki yıldız 100 -honda spacy 110 - honda cbf - bajaj boxer > sattım yine cbf aldım

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar inanın o an aklıma gelmedi zaten kendimden çok kız arkadaşımı düşündüm ilk ona gittim neyin var diye o da birşeyim yok gel buraya kavga etme diye istekte bulununca adamı resmen affettim yolladım. Şimdi asıl pişmanlığım herifin plakasını bile almamış olmam, en azından adını sanını bilirdim bi şekil hesaplaşırdık.
    kız arkadaş/eş/çocuk/aile/sevdiklerin/seni sevenler mevzuyu çok sakinleştiriyor. ben de artık sadece sövüp geçiyorsam bu yüzdendir. birileri dedi. yapma dedi. aklımı bırakma dedi. eyvallah çekmek zorunda kaldım :D (istersen çekme)

Alıntı bbatuhann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun usta domino's pizzada korumalıklı eldivenle paket atan sadece ben varım istanbul trafiği belli olmaz sağ kroşe iyidir
    haklısın bazen ben de bu eylemin gerektiğini düşünüyorum fakat o korumalı eldivenler asfalta yumruk attığında canın yanmasın diye belirteyim dostum :D

ya ben böyle şeyler yazıyorum da hani laf vardır ya. imamın dediğini yap yaptığını yapma diye benim de pek farkım yok :D
    ne diyordu bir videosunda doğuş abimiz
    "çıkıp onlara bişey bişey yapıcam ama yapmıyorum neden? çünkü kötü örnek olmak istemiyorum"

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:19 ----------

Alıntı contramuro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ukalalık olarak algılamazsınız umarım ama sürekli motosikletle trafikte olan biri olarak şunu gözlemledim.. Hiç bir araba kullanıcısı o anlık trafiği benden daha iyi çözümleyemez ve ben harekete geçmezsem benim varlığımı farketmezler... Trafik yavaş seyrediyorsa aklınızdan geçeni yapın ama hızlıysa aklınıza geldiği anda yapın Kazasız belasız asfaltın tadını çıkarmanızı dilerim...
    kesinlikle böyle. ayrıca trafiği herkes kadar çözümlemek yetmiyor dediğiniz gibi. sağlıklı yolculuk yapabilmek için 2 belki 3 kadar daha iyi çözümlemek 3 4 hamle sonrasını hesaplamak gerekiyor.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Kardeş yapman gereken yaralamalı trafik kazası deyip polis cagırmandı neden gitmesine izin verdin ki gerisiyle o ugrasacaktı. Gecmis olsun.
    drfettah bunu beğendi.

Motosikleti
    hyosung gv250, 2012
    yapman gereken buydu. polisin gelmesi için ölüm mü beklenmeli?? yaralamalı trafik kazasında tutanak tutulmaz polis çağrılır.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)