Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu sene cok senlikli olacak

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HD VS KTM
    Bu sene fuara bi cok bize hitap eden 250 cc motosiklet gelecek inaniyorum ki motosiklet satislari da belli oranda artacak cunku piyasada hic kan yok. Insanlar hyo dan kawa ninjadan cbrden sikildi yeni bi seyler ariyor.fiyatlar da ucuz olursa bu sene fuar da sonrasi da bol satisli olacak. En azindan ben fuardan sonra bi 250 cc alicam.

Ktm duke 200- rc200
    Kawasaki z250
    Yamaha r25
    Bajaj ss400(gelirse)

Bu motorlarin dordu de tarzima uyan beni tatmin edecek nitelikteler. Bu yuzden hepsinin fiyatina bakicam hangisi ucuzsa basicam parayi. Hatta simdiden yeni ekipmanlarimi toplamaya basladim bile sizler ne dusunuyosunuz
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hornet 650
    Her sene yeni modeller gelir. Talepte olur haliyle.

2013 fuarıyla 2014 fuarı arasındaki fiyat farkını bilseydin, piyasanın canlanacağı hakkında inançlı olmazdın inan.

Bu senede yeni modeller gelicek ve sadece bakıcaz. Neyine: fiyatına.
    dyavol-77 ve zulu bunu beğendiler.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklet satışlarının çok artacağını ben de sanmıyorum. R25 ilgi odağı olacak evet, Kawasaki de gelsin. Honda 125R şu an 8450'den satışa sunulmuş. Yeni kullanıcıların aramıza katılmasından çok CC büyütme (senin gibi) olabilir.

manofsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Ben R25 için geri sayımımı başlattım bile

Motosikleti
    HD VS KTM
    Valla dedigin gibi 8,5 cbrnin fiyatiyken
    Rc200e veririm 13.800. Ktm ilk defa fiyati guzel motor yapti. Bence bi cok insanin buna talep gostermesi lazim kawa da boyle fiyat koyarsa ne ala. Ulkede her sey pahali motosiklet pahali diye sizlanmak sacma bi sey yapmali vergilerin kaldirilmasi icin hamle yapmali. Motor pahali diyen adam da gitsin baksin en boktan araba olmus 40 kagit

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    KTM süper makine, eskime olayı nasıl olacak, kronik sorunu olacak mı bilmiyorum ama kağıt üstü ve testlerde son derece başarılı.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    r25'in fiyatı 15.250 tl civarı olacakmış.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    şu bajaj 400 gelirse türkiyede devrim olur.12 13 bin civarına yok satar.200 ns 7300 tl olsun buda 12 13 bin.Ciddi manada satış grafiği olur kanımca

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Şüphesiz aralarında ilk göze çarpan R25

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 sene önce cbr 125 5.500 den girmemiş miydi satışa... Nerede o günler, 5-6 bini olan adam doğru düzgün motor bulamıyor. Satılmasın abi şu motorlar, anca o zaman ucuzlar. 15 bin tl ye 250cc motosikleti zar zor alıyoruz, sonra da araba kullanıcısı motosiklete binsin. Adam araba alır o paraya absli, klimalı (araba piyasasından bi haber olarak söyledim).
    Artık türkiyede öyle bir durum var ki, motoru ulaşım aracı olatak kullanıcak insanlara çin malları, cbf, ybr,apache, discover ittirelim, hobi olarak binecek adam zaten motosiklet binmeyi bırakmaz ömür boyu da ybr ye binmez... E abi hoş geldin, bak bu da benim kolumun ölçüsü.
    Motosikleti satan adam daha en başında motosiklete binmenin lüks olduğunu kabul ediyor. Biz de paşa paşa alıyoruz. bu aksesurda da , yedek parçada da, motosiklette de böyle

flush royale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Yzf R125 Anodized Red
    R25'E Leovince egzoz ayarlamak lazım şimdiden:

http://www.youtube.com/watch?v=M33M5fwJgfU&t=1m04s
    C.Kaan, JafJaf ve Numb bunu beğendiler.
    Kakono hakiri sokomoyu tokaji.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Bu sene merak edip fuara bile gitmeyeceğim nokta

Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Benide fuarda 250lik kovalayanlara yazabilirsiniz.
    R25-RC200-Z250, aralarından helal süt emmiş bir tanesine nikahı basıcam
    FurkanZ bunu beğendi.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 sene önce cbr 125 5.500 den girmemiş miydi satışa... Nerede o günler, 5-6 bini olan adam doğru düzgün motor bulamıyor. Satılmasın abi şu motorlar, anca o zaman ucuzlar. 15 bin tl ye 250cc motosikleti zar zor alıyoruz, sonra da araba kullanıcısı motosiklete binsin. Adam araba alır o paraya absli, klimalı (araba piyasasından bi haber olarak söyledim).
    Artık türkiyede öyle bir durum var ki, motoru ulaşım aracı olatak kullanıcak insanlara çin malları, cbf, ybr,apache, discover ittirelim, hobi olarak binecek adam zaten motosiklet binmeyi bırakmaz ömür boyu da ybr ye binmez... E abi hoş geldin, bak bu da benim kolumun ölçüsü.
    Motosikleti satan adam daha en başında motosiklete binmenin lüks olduğunu kabul ediyor. Biz de paşa paşa alıyoruz. bu aksesurda da , yedek parçada da, motosiklette de böyle
    dediğin gibi motosiklet piyasası iyice kötü oldu 2. el palio arabalar 13-14 bin tl

zizulander - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu aralar mecburen otomobil
    yeni modeller gelir.
    Güzel de makineler gelir hatta fuara.
    Belki bu sene kawasaki bile katılır.

Ama:

bizde ki alım gücü bu seviyelerde olduğu sürece anca gider gezer belki bir eldiven alır çıkarız fuardan.
    Motosiklet üstünde itlik yapmak çok zevklidir, fakat bu itliğin bütün motosiklet camiasına zarar vereceğini aklınızın köşesinde tutun.

Üretemeyen bir ülkeyiz ne yazık ki . Ve bu devletten vergi almamasini bekliyoruz şaka bu demi ?

Mr.[T] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX 150-pulsar 200NS-Yamaha NMAX
    konuyu açan kardeşim , pelevenk nedir,ne iş yapar ,ne satar internetten aradım bişiy bulamadım

Gordugum kadari ile 2012 yilinda cbr250 9.000 kusur tl imis. 2013de 11.000 kusur tl ve 2014de 13.500 tl. Her sene fiyatlar ucuyor. Bunda dolar ve euro kurunun da artmasi var tabi. Ilk defa motoaiklet alacagim acaba fuari mi beklesem diyordum ama fiyatlar daha da artar diye korktugumdan bi tane 2013 model temiz bisey almaya karar verdim. Fiyatlar boyle artarsa zaten 1 sene kullanip aldigim fiyata satarim neredeyse. Sifirin fiyati artinca talep 2. Ele oluyor ve onunda fiyati artiyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)