Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zongshen 200 gy Cross Hala Alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    none
    Bütçem kısıtlı motor dünyasınada yeni girmekteyim sizce bu motor hala alınır mı? fiyatı uygun birtane buldum kendime ama yedek parça sorunu olur mu ne yapmam lazım tam olarak bilmiyorum..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Mesela,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-onder-motordan-mondial-150cc-x-treme-max-motor-183073968/detay

Günce modellre bak parça olarak çok sıkıntıyaşarsın bulsansa astarı yüzünü geçer.

Bende bu marka gibi motor aldım jınlun 600 tl ye plaka ruhsatlı 125cc parça yok bulsanda öpüyrlar. Düşün usta bulamadım yaptırcak.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Motosikleti
    none
    Alıntı Adventure58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesela,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-onder-motordan-mondial-150cc-x-treme-max-motor-183073968/detay

Günce modellre bak parça olarak çok sıkıntıyaşarsın bulsansa astarı yüzünü geçer.

Bende bu marka gibi motor aldım jınlun 600 tl ye plaka ruhsatlı 125cc parça yok bulsanda öpüyrlar. Düşün usta bulamadım yaptırcak.
    öncelikle teşekkür ederim cevap için
    yaşadığım yere yakın bu fiyatlarda 2011 model kanuni var cross 150 bu nasıl olur sıkıntı yaşar mıyım?

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    antalya da 2 arkadaşım kullanıyor ve banada ısrarla sat sanada alalım dıyorlar lakin tarzım değil.
    2500 e var bitane bilndik kişide. 140 basıyorlar 120 rahat rahat uzun yolda gidiyor.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Motosikleti
    none
    Alıntı Adventure58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    antalya da 2 arkadaşım kullanıyor ve banada ısrarla sat sanada alalım dıyorlar lakin tarzım değil.
    2500 e var bitane bilndik kişide. 140 basıyorlar 120 rahat rahat uzun yolda gidiyor.
    dikkate alacağım kanuni yeni bir motor düşüneceğim tekrar teşekkür ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)