Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha yzf r125 bilgi almak istiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamınaleyküm, yaşım 17 geçen 19 ekim 2014 tarihinde yapılan motosiklet direksiyon sınavına girdim ve başarılı oldum 1 hafta içinde ehliyet elimde. Bu hafta icinde yamaha yzf r125 almayı düşünüyorum ama içimde kalmasın diye sormak istedim foruma yeni üye oldum zaten konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. Size soracağım soru yamaha yzf r125 nasıl bi motosiklet kullanım açısından yakıt açısan hız açısından başlangıç motoru için idealmi v.b gibi özellikle bu motosikleti kullanan kisilerden bilgi istiyorum. Son sorum noter alım satım islemi ne kadar ? Sigortası ne kadar tutar tahminen ? Herkese iyi forumlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mr.[T] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX 150-pulsar 200NS-Yamaha NMAX
    A.s yzfr125 sayfasını baştan sona okuyunuz .istediğinden fazlası orda. aha da sana link:

http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/36307-yamaha-yzf-r125-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi.html

Tesekkurler bir bakayım.

Merhaba , motoru kullanmadım sadece okuduğum kadarıyla sorularını cevaplayayım.

- Hız olarak yeni başlayacağın için sana uygun . Son hız olarak 130 küsür diye biliyorum .

- Yakıt olarak seni yormaz . Ne kadar doğru bilmiyorum yeni çıkan modeli ile 1.6 lt yakan var . Genelde 2.5lt civarı sanırım .

- Oturuş pozisyonu biraz rahatsızmış . Dik oturarak değilde biraz yatarak kullandığın için uzun yolda yoruyormuş (Alışana kadar diyorlar).

Kullanan arkadaşlar yanlışım varsa söylerler zaten benim okuduklarımdan edindiğim bilgi böyle . Ama kullanan tüm sahipleri çok memnundu . Görünüş o biçim zaten . Bu arada 0 alırsan her şey dahil 11'e gelir . (ruhsat-plaka-sigorta)

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200

ehliyet sınavında trafiğe çıktın mı?

Bilgiler için sağolun arkadaşlar abiler. Wantura, evet trafiğede çıktım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)