Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ural motor nostaljik bmw tarzı

Motovento
    REKLAM ALANI
    motosero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial xtreme max 200
    selam dostlar.. ural motor bu sene sınırlı sayıda bir model üretecekmiş.gercekten tutku yaratan motorlar solo modeli 280 000 ruble. tl karsılıgı 17 000 sizce degermi?.Ama chopper hevesi uyandırıyor insanda.
    klasiklern yerini illaki tutamaz.

smiles bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ulassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ii de TUrkiyede satisa sunulmaz ki. nasil alacaksin
    hakanuygun bunu beğendi.

ertoros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX150L
    FOTO görünmüyor.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı ertoros adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    FOTO görünmüyor.

link var

http://www.ural.cc/index.php?en_solo

http://www.ural.cc/index.php?en_wolf
    ertoros, memer ve Carbondioxid bunu beğendiler.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    değmez ural diye bir motor markası olduğunu yeni duydum

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nasıl getirteceksin?

Motosikleti
    Yzf r125
    Yo araştırma yapıyorum diğer saydığınız markaları tanıyorumda uralı yeni duydum o saydığın özelliklerin hiçbiri bende yok emin olabilirsin.Üslup önemli yaşına ve cahilliğine veriyorum

Schizophren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X max 250
    sakin ol Shamypiyon ve elindeki klavyeyi yavaşça yere bırak
    Maslak bunu beğendi.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Bunca dönem motosiklet tutkusuyla çeşitli araştırmalar yapıyoruz internetten motosikletin tarihçesini okuyoruz ama ural motoru bende hayatımda hiç duymamıştım .türkçe kaynaklarda forumlar dışında bir bilgi yok en kapsamlısıda gene bizim forumumuzda bir kardeşimiz aktarmış

bence Shamy sen fazla sallamış motosiklet tarihinden haberin olmamış çünkü 2.dunya savaşından önce o firmalar üretimlerini yapmakta idi savaşla fabrikaları kapandı vs o motorlarıda orduda kullandılar ancak burda rusların o teknolojisi olmadığından emsal bir motorun klonlamasını anlatmakta ki klonlamayla motosiklet tarihine gecen bir bilgi yer almaz alsa wikide okurduk orada teknolojilerle gelişimler yazar.

herneyse bence çok güzel motorlar ama sallarken bi düşünmeli

motosero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial xtreme max 200
    Ustatlar getirtmek veya almak gibi birimkanim yok.sadece paylasayim istedim.

mustbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yo araştırma yapıyorum diğer saydığınız markaları tanıyorumda uralı yeni duydum o saydığın özelliklerin hiçbiri bende yok emin olabilirsin.Üslup önemli yaşına ve cahilliğine veriyorum
    sizi tebrik ediyorum arkadaşın cevabını okurken kızdım cevap yazacaktım sizinkini gördüm sakinleştim.. maşallah

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Markayı ilk defa duyan cahillerdenim bize cahil diyen arkadaşın engin kültüründen tabiki faydalanmak her daim isteriz.

Motora gelince wrangler jipler aklıma geldi benim belki hiç alamam ama tarzı muhteşem bir model bence
    Ben bunu beğendim.
    http://www.ural.cc/index.php?en_hybrid1314
    kahveisteyen bunu beğendi.
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Ural dediğiniz motorun, motor kültürünün sahibi ABD de bile çok sayıda hastaları bulunmakta olup tüm dünyaca tanınan efsanevi bir motordur. Ural ı duymayanlar Royal Enfield'i de hiç duymamışlardır sanırım
    TIGERSHARK, bazen25, smiles ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ural dediğiniz motorun, motor kültürünün sahibi ABD de bile çok sayıda hastaları bulunmakta olup tüm dünyaca tanınan efsanevi bir motordur. Ural ı duymayanlar Royal Enfield'i de hiç duymamışlardır sanırım
    BSA ? NORTON ? uralın yeni modelleri enjeksiyonlu, ancak en yeni teknolojiyi kullandıklarını sanmıyorum
    draggy bunu beğendi.

Motosikleti
    dealim daystar 250
    CBF 150 veya YBR 125 al....
    Maslak bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Uralin markasini bile bilmediginiz icin tarihine hic deyinmedim, yeri gelmisken 1930 larin sonunda nazi almanyasi vermatch da bmw tek ve cift silindir cok basarili motorlar uretmekteyfi, hem sivil hemde askeri alanda kendini kanitlamis bu motorlardan rusya resmen calarak fabrikalarinda aynisini klonlamistir. Su an satilan urallar bile eski efsane bmw motorlarinin klonunu tasiyorlar.
    tanertc ve smiles bunu beğendiler.

Motosikleti
    Piaggio Beverly 250
    Memlekette eğitim yerlerde ama herkes otorite

Ben 2011 yılında amerikan Motor Cyclist dergisinde reklamını görmüştüm,"geri döndük" şeklinde. İlgimi çekmişti...

Motorun bir ruhu olduğuna inanılan kültürlerde gösteriş geri planda kalır ve kişi motoru ile bağ kurarak onu zevkine göre dizayn eder. Onunla yaşar onunla nefes alır, kimsenin ne düşündüğünü umursamaz. Tabi bunları yapan kişiler bizim gibi orta doğu zevksizliğiyle bezenmiş olmadıkları için sade, orijinali bozmayan eklemelerle motorun kişiselleştirirler.
    Bu tarz tarih kokan, ruhu olan ve üzerinde oynama yapılmaya uygun makinelerin hastaları alıp kenara bir tane koymuşlardır.
    Bunlar, bizim gibi nüfusun ancak yüzde beşinin pahalı sayılabilecek zevklere para ayırabildiğini düşündüğünüzde, lüks sayılabilecek aktivitelerdir.
    Biz Harley'e titreşimi var deriz. Triumph Bonneville çok yakıyor eski model sanırlar o kadar para veriyoruz deriz.
    Biz "ruh" yerine "başkaları ne düşünüyor"u tercih etmişiz. "Ucuzu" tercih etmişiz, "kolay satılabilir"i tercih etmişiz, "servisi var"ı tercih etmişiz. O yüzden bunlar bize lükstür, ama renktir.
    Zevklerin gelişmesi dileğiyle

http://www.cycleworld.com/ural/
    hgdr, tanertc, jackonbir ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Rona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    markası ne bunun
    Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    değmez ural diye bir motor markası olduğunu yeni duydum
    Yav şu "değmez" lafına takıldım ben.Markayı yeni duyduğunu söylemeden önce değmeyeceği nereden biliniyor.Bu davranış şekli olsa olsa anca bizim ülkeye özgü "has" bir özelliktir.

Peki arkadaşım aşağıda linkini verdiğim markaya ne yorum yapacaksın çok meraklandım?
    Sence almaya değer mi?

http://www.victorymotorcycles.com/en-us

Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı Rona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav şu "değmez" lafına takıldım ben.Markayı yeni duyduğunu söylemeden önce değmeyeceği nereden biliniyor.Bu davranış şekli olsa olsa anca bizim ülkeye özgü "has" bir özelliktir.

Peki arkadaşım aşağıda linkini verdiğim markaya ne yorum yapacaksın çok meraklandım?
    Sence almaya değer mi?

http://www.victorymotorcycles.com/en-us
    Rusyadan buraya getirmeye değmez dedim gidicek Rusyaya yol bilmez iz bilmez motoru getircek gümrükte bir sürü vergi ödeyecek.arkadaş almıcakmış zaten.
    Bu marka hakkında bilgim yok.Bilgisi olan arkdaşlar vardır bi onlara danış derim değermi değmezmi o zaman karar verirsiniz .
    Şuan bu tip motorlara pek ilgi duymadığım için pek araştırmıyorum belki de bu motorlar orta yaşa hitap ettiği içindir ilgisizliğim ama ileriye doğru bu motorlara yönelirmiyim bilemem.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    memlekette motosiklet sektörü gelişmiş olsaydı caddelerde ural'da royal enfield'de görebilirdik bakalım biz ömrümüzde bir enfield ile hindistan turu yapabilecekmiyiz nasuh mahrukinin böyle bir seyahati vardı
    tanertc ve siyahus bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler