Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

sigortam.net hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    merhaba arkadaşlar. sigortamın zamanı yaklaştı iyi fiyatlar veren sigortam.net firması hakkında güvenilir olup olmadığı konusunda bilen duyan arkadaşların memnuniyet veya şikayetlerini öğrenmek isterim. bi sonraki poliçemde indirimler vs. yaptırabileceğimden bahsettiler

iyi güvenilir bir firma mıdır?
    teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Sigortam.Net bir sigorta şirketi değil,
    Bir çok sigorta şirketinin toplandıgı bir platform.

Siz araç bilgilerinizi giriyorsunuz, belirli bir süre sonra size onlarca farklı şirketten fiyat teklifleri geliyor.
    Hangisi işinize gelirse onu onayliyorsunuz.
    Onayladıktan sonra şirket yetkilisi size telefonla dönüş yaparak teyit aliyor.
    Sonrasinda poliçenizi gönderiyor ve sizde ücreti havale yapiyorsunuz.
    telike bunu beğendi.

sigortam.net farklı fiyatlar çıkarabiliyor. örn. anadolu sigortadan 60 tl olan motosiklet sigortam.net teki anadolu sigortadan 85 tl çıkabiliyor. Ayrıca Allah korusun kaza anında telefonlarınız boş kalıyor, en iyisi tanıdık sigortacılardan veya yüzyüze görüştüğünüz güvenilir sigortacılardan yardım isteyin, isterseniz özel mesajdan bilgilerinizi atın, fiyat çalışmasını yapayım birebir görüştüğünüz sigortacılardan kestirin
    telike bunu beğendi.

Pekbipicadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600 Hornet ( Geçmiş : Piaggio X9 250 ,)
    Ben bu sene ki sigortamı sigortam net üzerinden yaptım , bir çok sigorta firmasının fiyatını bir arada görme imkanı sunuyor ,
    yukardaki arkadaş kaza anında telefonlar boş kalıyor demiş ama , madem sigorta işlerinden anlıyorsun sigortam netin sigorta firması değil aracı firma olduğunu bilirsin, he yok sigortayı ben yaparım üzerinden prim alırım diyorsan arkadaşa karşı daha dürüst olmalısın bence.
    telike bunu beğendi.
    Ben,keyfim ve kahya, her gün birimiz kullanıyoruz.

@pekbipiçadam , sigortadan çok iyi anlıyorum fakat kaza anında sigortam net'e başvuracağını sen bilmiyorsun galiba, başına gelince güzel güzel öğrenirsin. Ben dünden beri sigorta konusunda bana bilgilerinizi gönderin yardımcı olayım diyorum ve 4-5 tane pm aldım ÇÜNKÜ : KOMİSYON ALMAK İÇİN 200 LİRALIK BİR POLİÇEYİ 300 LİRAYA BAŞKA ŞİRKETTEN KESİYORLAR. Yukarıdaki mesajı anlayabilcek aklın olsaydı, ''sterseniz özel mesajdan bilgilerinizi atın, fiyat çalışmasını yapayım birebir görüştüğünüz sigortacılardan kestirin'' bunu anlardın, yo anlamıyorum dersen tercüme edeyim. BEN EN UYGUN FİYATI ÇIKARAYIM SEN GİT SİGORTACIYA ŞU ŞİRKETTEN İSTİYORUM. de demektir. Benim işim gücüm elhamdülillah yerinde, kimseden sigorta dilenecek halim yok. Biraz adamlık öğren adamlık.

Ek olarak, kazığıda yemişsindir ordan yaptırdığına göre. Hayırlı olsun
    mehmetenis bunu beğendi.

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Kaza anında sıgortacımı niye arayacağımkı. Şirketin müşteri hizmetlerini ararım.
    Ben de sigortam netten yaptım. Güzel fiyata. Problem yaşamadım.

Motosikleti
    Sakin ol şampiyon bu kadar celallen me hemen , kaza anında poliçen hangi sigorta firmasındansa ona başvurursun kardeşim , sigortam netten anadolu sigorta poliçesi alıyorsan kaza anında anadolu sigortayı arıyorsun , he yok ben ille de aldığım yeri ararım diyorsan uğraşır durursun tabi.
    Allah işini daha iyi etsin, sen haddini aşmış adamlığıma laf edip çirkinleşmişsin ama gerek yok daha düzgün bir dille yanıldığımı anlatabilirdin. neyse deyip geçiyorum.

HDI sigortadan 2007 model honda cb 600 f için zorunlu trafik poliçesi tutarı herşey dahil 180 TL. Kazık yemiş miyim kontrol edip söylersen sevinirim.

Sigorta kullanımını yanlış biliyorsunuz heralde. Acenteler aracıdır. Kaza anında şirketi ararsan çekici için bi saat ikame araç için 2 gün bekler durursun. Acentelerin işi budur. Poliçeni kestim hadi eyvallh geğil yani. bu arada k.bakma ama sen bana 3 kuruş para için insanları kandırdığımı söyleyip dürüst ol diyorsun haksızlığa gelemem ben.

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı Pekbipicadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakin ol şampiyon bu kadar celallen me hemen , kaza anında poliçen hangi sigorta firmasındansa ona başvurursun kardeşim , sigortam netten anadolu sigorta poliçesi alıyorsan kaza anında anadolu sigortayı arıyorsun , he yok ben ille de aldığım yeri ararım diyorsan uğraşır durursun tabi.
    Allah işini daha iyi etsin, sen haddini aşmış adamlığıma laf edip çirkinleşmişsin ama gerek yok daha düzgün bir dille yanıldığımı anlatabilirdin. neyse deyip geçiyorum.

HDI sigortadan 2007 model honda cb 600 f için zorunlu trafik poliçesi tutarı herşey dahil 180 TL. Kazık yemiş miyim kontrol edip söylersen sevinirim.
    180 TL mi

Ben 2008 model Cbf 600 için 275 TL ödedim,
    Seni bilmemde bana biraz girmiş galiba
    F54 ve mehmetenis bunu beğendiler.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    Alıntı sinanaksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    180 TL mi

Ben 2008 model Cbf 600 için 275 TL ödedim,
    Seni bilmemde bana biraz girmiş galiba
    Muhtemelen hornet çok kullanılan bir model olmadığı için risk seviyesi daha düşük gözüküyor, fiyatta bu yüzden böyle , cbf malum çok tutulan bir model kim bilir kaç tanesi pert oldu , adamlar haklı

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı Pekbipicadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhtemelen hornet çok kullanılan bir model olmadığı için risk seviyesi daha düşük gözüküyor, fiyatta bu yüzden böyle , cbf malum çok tutulan bir model kim bilir kaç tanesi pert oldu , adamlar haklı
    İşin ilginç tarafı, ben Sigortam.net ten de yaptırmadım.
    Yüzyüze görüştüğüm sözde güvenilir bi sigortacidan yaptirdim
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Alıntı Sercesh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sigorta kullanımını yanlış biliyorsunuz heralde. Acenteler aracıdır. Kaza anında şirketi ararsan çekici için bi saat ikame araç için 2 gün bekler durursun. Acentelerin işi budur. Poliçeni kestim hadi eyvallh geğil yani. bu arada k.bakma ama sen bana 3 kuruş para için insanları kandırdığımı söyleyip dürüst ol diyorsun haksızlığa gelemem ben.
    Artık çekiciler de şirket, mesela turyol. Müşteri hizmetleri aramadan çıkış yapamıyorlar, hepsinde gps vs var. Yani acente sadece satışa yetkili, başka işi yok. İkame aracı da çekiciyi de müşteri hizmetleri olmadan halledemezsin. Acente cahil vatandaşa yol gösterir, zamanı gelince hatırlatır vs vs.

Mr.[T] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX 150-pulsar 200NS-Yamaha NMAX
    Ergo dan fiyat almadan sigorta yaptırmayın derim. motosiklette en hesaplı firma. denemesi bedava
    F54 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Sercesh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bizim buralarda ben 444 'lü merkez numarasını arıyorum derdimi anlatıyorum onlarda çözüyorlar , sonuçta acente dediğin yer aracı , sen istanbulda poliçe yaptırıp vanda kaza yaparsan istanbuldaki acenteyi mi aricaksın ? merkezimi arıcaksın ? hangisi daha hızlı çözer senin işini bir düşün bakalım.

İnsanları kandırdığını söylemedim verdiğin bilginin doğru olmadığını ve ayrıca bu yanlış bilgi sonucunda insanları kendine yönlendirmenin yanlış olduğunu söyledim. Haksızlığa gelememekle karşın daki insana hakaret etmek farklı kavramlardır. Mümkünse bu konuyu kapatalım hiç sevmiyorum böyle polemikleri ben kendi dediklerim için özür dilerim konunun bu kısmı kapansın.
    mehmetenis bunu beğendi.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    cevaplar için teşekkürler arkadaşlar sanırım işi garantiye alarak önceden yaptırdığım yerden yaptırsam iyi olacak. sigortam.net de güvenilir bi firmaymış sorumun cevabını aldım. teşekkürler tekrardan arkadaşlar

eraksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok.
    https://www.sbm.org.tr/tr/OnlineIsle...ilendirme.aspx

Yukarıdaki adrese giriyorsunuz, bilgilerinizi dolduruyorsynuz. En düşük hangi şirket vermişse muhtemelen o şirket motosikletlere düşük prim çıkartıyordur.

Kaza notunuz yüksekse fiyat burası ile tutarlı olmayabilir.
    mehmetenis bunu beğendi.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Koalay mı ne öyle bir yer var. En düşük fiyatı her zaman gitiğim yer 455 tl demişti, internetten sorgulattığımda 580tl gibi bir rakam çıkmıştı. 2-3 gündür telefon çalıyordu, gereksizdir diye açmıyordum. Israrla arayınca telefonda tekrar bilgilerimi verdim ve 230 tl fiyat çıktı. Tabi ki hemen yaptırdım. Telefonla görüşmek en temizi sanırım, iyi fiyat çıktı. neredeyse yarı yarıya
    mehmetenis bunu beğendi.

hdi sigorta bencede en uygun fiyatlı olanı.

mehmettayfur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık yok
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevaplar için teşekkürler arkadaşlar sanırım işi garantiye alarak önceden yaptırdığım yerden yaptırsam iyi olacak. sigortam.net de güvenilir bi firmaymış sorumun cevabını aldım. teşekkürler tekrardan arkadaşlar
    Sigortam.net bir firma değil (sinanaksu da söylemiş zaten)Farklı firmalardan teklif alan bir site(yemeksepeti gibi).
    Önceden yaptırdığımız yer meselesine gelince;geçen sene 129 Tl.ye yaptırdığım (Allianz)trafik sigortasını,bu sene Ergo 49 Tlye
    yaptı.Neticede,hiç biri kuş kondurmuyor;hepsi ayni hikaye,acente önemli değil,444 lü hattı arayıp (inşallah gerekmez)kaza bildiriyorsunuz.
    Sermayesi din olanın rehberi şeytan olur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    Alıntı Mr.[T] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ergo dan fiyat almadan sigorta yaptırmayın derim. motosiklette en hesaplı firma. denemesi bedava
    Kesinlikle haklısınız. Sigortam.netten en uygun 270TL Anadolu sigorta çıktı. Ergo'dan fiyat aldım 125TL inanılmaz. Ergo'dan yaptıracağım tabi ki.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:52 ----------

Trafik sigortası sizin hasarınızı karşılamıyor en uygun hangi sigorta veriyorsa ona yaptırmak mantıklı, yine de siz bilirsiniz. Sorunuzun cevabı Sigortam.net güvenilir mi evet güvenilir 9-10 yıldır arabamın kaskosunu yaptırıyordum. Son 3 yıldır bıraktım çünkü artık ucuz fiyat veremiyorlar.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)