Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

sigortam.net hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Herhangi bir sigortacıya gittiğinizde'de zaten bir çok firmadan fiyat istiyor, her şeyi internetten yapalımda sigortacılar taş'mı yesin ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    Alıntı C.Kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herhangi bir sigortacıya gittiğinizde'de zaten bir çok firmadan fiyat istiyor, her şeyi internetten yapalımda sigortacılar taş'mı yesin ?
    herhangibir sigortacı dedikleriniz 1 en fazla 2 acentelik alabilir. Bir çok sigorta acenteliği varsa zaten sigortam.net gibi bir şeydir. Siz şimdi bir Anadolu sigorta acentesine gittiğinizde Aksigorta'dan teklif verebilir mi? veremez. Taş yesin konusuna hiç girmeyelim, avm, market bakkal'dan çıkarız sonra.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    beyler 2 ay için de 2tane sigorta yaptırdım model marka fark etmez 2 side 50 tl biri 54 biri 59 plaka
    yaş 31
    kaza yok
    bizim bi abi tenere 1200e 2012 mod 37 tl ye yaptırdı
    model marka ya takılmayın yani

ERGOOOOOO
    mehmetenis bunu beğendi.

eraksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok.
    Alıntı yeknet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herhangibir sigortacı dedikleriniz 1 en fazla 2 acentelik alabilir. Bir çok sigorta acenteliği varsa zaten sigortam.net gibi bir şeydir. Siz şimdi bir Anadolu sigorta acentesine gittiğinizde Aksigorta'dan teklif verebilir mi? veremez. Taş yesin konusuna hiç girmeyelim, avm, market bakkal'dan çıkarız sonra.
    Sorunuzun cevabı evet verebir.

Nasıl verir? Sigortacılar kendi acentelikleri dışındaki acenteler ile aralarında paslaşırlar, (Bu paslaşma işlemi müşteri portföyünü büyütmek ve bir sonraki yıl için müşteriyi kaybetmemek amacıyla yapılır. ) siz poliçe bilgilerinizi verdiğinizde acente gtalk yada benzeri bir program ile diğer kullanıcılara mesaj atar ve fiyat ister, sonra kendi sigorta şirketinden hesaplama yapmaya başlar, zaten kendisi hesaplamayı bitirirken diğer acentelerden de fiyatlar gelmeye başlar, müşteri bu arada çayını içmektedir ve fiyat beklemektedir.
    Acente ekranda gördüğü fiyatları müşteriye bildirir ve müşterinin istediği poliçe ile işlem biter.

Sigorta acenteleride tüm şirketleri bünyesinde bulundurmak isterler ama buna her sigorta şirketinin istediği aylık bir kota olduğundan ve bu kotaları doldurmak küçük sigortacılar için zor olduğundan bu şekilde müşteri portföyünü korumaya çalışmaktadırlar.
    Sinan Aksu bunu beğendi.

Yaşamak Direnmektir.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Verebilir.

Sigorta acentası dediğiniz şirket, Tek bir markanın tekelinde çalışmaz.
    Zaten tek bir markanın tekelinde kalırsa o acentanın kirasını bile karşılayamaz.
    Size 3-5 farklı şirketten fiyat teklifi sunar. Siz hangisini isterseniz onu seçersiniz.

Bizim elimizde 12 şirket var, fakat biz müşteriye 15 diyoruz çünkü 3 şirketin fiyatlarını dışarıdan alıyoruz. İş yaptığımız Halk sigorta var adam sadece Halk acentesi 12 şirket fiyatı alıyor bizden

DARKSTAR54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x K13- BMW 1200 GS 2008
    Bu konuda şunu önce lütfen netleştirelim bende sigortacayım , insanlarda şu kanı var arkadaşıma şu fiyat denmiş, iyi güzel kardeşim de o ona denmiş sana da aynı fiyat olur anlamına gelmez. Kriterler Yaş, Plaka , ildeki araç sayısı, ilk araç olup olmadığı, indirim hk. varmı diye gider. Kimse ben o zaman kazıklanmışım demesinin bir anlamı yok.. 30 küsür sigorta şirketi var en ucuzunu arayıp bulmak size kalıyor..

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Arkadaşlar selamlar. Zorunlu trafik sigortası için bugün aldığım KUBA Rainbow motoruma farklı fiyatlar aldım. 580 lira verende oldu 230 lirada. Yinede 100 cc motor için fazla geliyor bana bu fiyat. İzmitte ikamet ediyorum. Daha uyguna bildiğiniz bir yer varmı İzmit te ?

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Tabi'ki verebilir Groupama sigortaya gidiyorum yaklaşık 5 - 10 tane firmadan fiyat alıyorum en uygun fiyatlı olanı yaptırıyorum, sigortacım'da tanıdık kendi priminden'de biraz kısıyor 2 ekmek parasına sigorta yaptırıyorum hem arabaya hem motora

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    HDI sigortadan şu anda en uygun rakamı aldım bilginize arkadaşlar.

helin126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    neden sigorta fiyatları bu kadar farklı olur? benim sıfır 125 ybr ankara plaka 101 tl..ankaradan bir arkadaşın Konya' da sigortacılık yapan bir arkadaşından telefon, kredi kartı ve mail le 3.5 dk da yaptırdım.. ben pek genç değilim ve kadın olduğum için de biraz uygun bir sigorta olmuş olabilir.. ama sizinkilerde çok pahalıymış..isteyene buradan telefon nosunu yazabilirim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:18 ----------

hakan mirza 0555 573 12 02.. konya..

TEMBEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 mg
    Hocam ben arabanın kasko + trafik ve motorun trafiğini de ilk kez bu yıl olmak üzere toplam 6 tane sigorta satın aldım buradan. otomobil için kesinlikle öneririm ama motorsiklet için eğer acentelerden iyi fiyat alamazsınız buraya bir başvurun. ben 195 liraya sigortam.net te yaptırdım. sağolsun satıcı arkadaşta çok ilgiliydi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Sigortan.net kredi kartı bilgisini istiyor guvenlimidir

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)