Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Sharp' tan 5 Yıldız alan en ucuz iki kask - Mt Revenge vs. Nitro Aikido "İnceleme"

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bartez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mct 250
    Bune , özel mesaja bakarsanız sevinirim. Bu kasklar hakkında nacizane tavsiyelerinize ihtiyacım var

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Iki kaskida kullanmis birisi olarak sunlari soyleyebilirim.kışın ozellikle soguk iklimlerde ikiside buğu yapiyor.cozumlerle asilamayacak sorunlar değil.uzun sure nitro kullandigim icin kask yapısı itibari ile bana daha cok görüş açısı taniyor gibi.iki kask ile de 40 km hızla yan yatma sonucu sürüklenen başka arkadaslarim oldu ikiside yere kafasını carpti ve hic bir sorun olmadi kasklar çizildi.tabi sonradan kullanmadilar ama hic bir sorun yok gibiydi.ikisi arasindaki tercihi hangisi hosunuza gidiyorsa ona gore yapın ozellikle güneş vizorlu varsa onu alın çünkü güneş karşınızda olunca çekilecek gibi olmuyor.sorusu olan varsa seve seve cevaplarim

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben iki kask arasında çok kalmıştım. Ama başka bir markada buğu pinlocku hediye edildi ve güneş vizörü vardı.

Ama sağlam kasklar deneme fırsatım oldu.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    arkadaşlar kaskımı değiştirme zamanım geldi. Fakat herkes 1 boy büyüğünü alın demiş fakat hiç bir yerde xxl bulamadım normal demi yok zira ls2 var xl hafiften bol geliyor bunun xl bedenini alsam sıkıntı yaşar mıyım ?

Luc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 (2019)
    Bir boy büyüğünü almayın arkadaşlar. Kafanızın ölçüsü ne ise onu alın Revenge için. Kask intermediate oval olduğu için 1 hafta içinde kafanıza alışacaktır.

Benim yorumuma gelince;
    Şu anda Shoei NXR kullanıyorum. Fakat 2 farklı Revenge modeli kullandım öncesinde, Privilege ve Binomi. Şunu kesinlikle söyleyebilirim ki 250 liralık Revenge 2000 liralık Shoei den alttan hava alma konusunda daha başarılı.

Tabiki malzeme kalitesi ve diğer konularda çok kıyaslanamaz ama özletiyor kendini.

Ayrıca güvenlik konusunda da gayet iyidir. Sharp 5*

Bu MT'NİN Naked, Cafe Racer tarzı için ürettiği Matrix modeli vardır birde; Sharp'tan heryer den yeşil olarak 5 yıldız alan Nadir kasklardandır. Ayrıca full fiberdir.

Herkese kazasız, şeker tadında sürüşler.

Motosikleti
    X-Max 250
    Elinize sağlık hocam, bu kaskı İstanbulda deneyip satın alabileceğim bir yer var mıdır?

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    inanmayın sharp a ikiside çöp

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eyyy Sharp! Trafik terörüne çanak tutuyorsun. Bizim sabrımızı sınama!
    Herkes haddini bilecek. Yok öyle.. Sen kendini ne sanıyorsun!
    Biz yermiyiz . Bakın arkadaşımız noktayı koymuş...
    😊

Luc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 (2019)
    Hudson Derinden alabilirsin. Şirinevler ve Hasan paşada mağazaları mevcut

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)