Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

yamaha mt-125 avrupa satış fiyatı 4590 avro..

Motovento
    REKLAM ALANI
    celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    125cc motor 13 bin lira hemde avrupa satış fiyatı. doğru mu bu gerçekten? demin başlıkların birisinin içinde okudum. ulan bu motor bizim ülkede 15-16 bin arası satılır o zaman. iyicene manyadı bu sektör, yok harbiden şirazeden çıktılar. bu nedir arkadaş ya?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Avrupa satış fiyatı ortalama 12-13 bine denk geliyor.Sanırım şu aralar motor Piyasada satılsın tanınsın diye fiyatı 10 bine indirmiş.Ve bence yeni zamlarda yapmazlar ki mt-07 zaten 18 bine alınabiliyor.

xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O bahsettiğiniz motor sanırım MT 125 demin mesajınızı gördüm ve şuan Türkiye'de fiyatı 9.950 TL.
    shooter1 bunu beğendi.

Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı xbuky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O bahsettiğiniz motor sanırım MT 125 demin mesajınızı gördüm ve şuan Türkiye'de fiyatı 9.950 TL.
    125cc motora 10 bin bile çok değil mi?

tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    her zaman diyorum kardeşim AL-MA-YA-CAK-SIN ! bu kadar basit, boykot edeceksin, 1 sene sıfır motor ve araba alma, servise gitme, parçyı ebayden al ustaya götür taktır bakımını yaptır bak nasıl hizaya geliyor imansızlar
    Cuhara, abeciMotoru, shooter1 ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125cc motor 13 bin lira hemde avrupa satış fiyatı. doğru mu bu gerçekten? demin başlıkların birisinin içinde okudum. ulan bu motor bizim ülkede 15-16 bin arası satılır o zaman. iyicene manyadı bu sektör, yok harbiden şirazeden çıktılar. bu nedir arkadaş ya?
    Alıntı tuna_tour adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her zaman diyorum kardeşim AL-MA-YA-CAK-SIN ! bu kadar basit, boykot edeceksin, 1 sene sıfır motor ve araba alma, servise gitme, parçyı ebayden al ustaya götür taktır bakımını yaptır bak nasıl hizaya geliyor imansızlar
    ne demek abi. japon yapmış. gidip şimdi mondial mi alalım? yamaha yaptıysa, o parayı istiyorsa, o motora 12000 verilir. ortalık 125cc çinlilerle kaynıyor. yamaha çok iyi yaptı, bu açığı kapatacak.

15000'de verilir.
    Darkin ve ozkansedef bunu beğendiler.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125cc motora 10 bin bile çok değil mi?
    Maddi durumum çok mu iyi hayır. Fakat ben mt'nin de kendi motorumunda sıfırının 10.000 TL olmasının hakkını verdiğini düşünüyorum. Özellikle yzf bence hak ediyor. Kendi görüşüm.
    Mutluluk iki bacak arasındadır.

Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne demek abi. japon yapmış. gidip şimdi mondial mi alalım? yamaha yaptıysa, o parayı istiyorsa, o motora 12000 verilir. ortalık 125cc çinlilerle kaynıyor. yamaha çok iyi yaptı, bu açığı kapatacak.

15000'de verilir.
    iyi lan, 125cc motor 15 bin olursa benim busa 100 bini görür. harika.
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

15000'de verilir.
    mondial zaten hiç almayacaksın o çöplere de o paraları verenlerin akıllarına 2 kere şaşarım
    Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun; Martı sevdiği denizden asla vazgeçmez

Cuhara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Al işte bu sıfırların fiyatlarındaki dengesizlik ki bunun nedeni dövizlerin durumundan ötürü oluyor (Artık o meşhur ekonomimize diyecek laf yok, paramızın değerini görmemiz lazım ). Sırf bu nedenle ikinci ele bile yaklaşamıyoruz. 4 sene önceki fiyatlar ne ise, aynı model için günümüzde de aynı fiyatlar dönüp dolaşıyor. Motor almayı düşünenlere sabır diliyorum

Motosikleti
    Hayabusa
    mondial zaten hiç almayacaksın o çöplere de o paraları verenlerin akıllarına 2 kere şaşarım
    çöp filan ama insanlar üçe beşe bakmadan alıp biniyorlar valla.

Motosikleti
    Maddi durumum çok mu iyi hayır. Fakat ben mt'nin de kendi motorumunda sıfırının 10.000 TL olmasının hakkını verdiğini düşünüyorum. Özellikle yzf bence hak ediyor. Kendi görüşüm.
    işte bu görüş bu piyasayı yakıyor, 125 cc motora 10.000 TL verilmez yazık günah altındaki motorun hacmi commuter hacmi, yanlış anlama sakın kardeşim üstünede alınma motor için söylüyorum eşşeğe altın semerde taksan eşşek yine eşşek ;)

Motosikleti
    Hayabusa
    işte bu görüş bu piyasayı yakıyor, 125 cc motora 10.000 TL verilmez yazık günah altındaki motorun hacmi commuter hacmi, yanlış anlama sakın kardeşim üstünede alınma motor için söylüyorum eşşeğe altın semerde taksan eşşek yine eşşek ;)
    aynen katılıyorum. bu görüş yüzünden motor fiyatları iyicene saçmalaştı artık. satıcı ne fiyat koysam gidiyor nasılsa diyip yapıştırıyor fahiş fiyatı etikete. yarın 125cc motorlar 20 bin olsa, fiyatını hakediyor diyen o kadar çok insan var ki. yazık, çok yazık.
    tuna_tour bunu beğendi.

Arkadaşlar kusura bakmayın da biz o motorları almayınca fiyat düşecek mi sanıyorsunuz. Ciddi ciddi buna inanıyorsunuz yani.

Motosikleti
    Hayabusa
    Arkadaşlar kusura bakmayın da biz o motorları almayınca fiyat düşecek mi sanıyorsunuz. Ciddi ciddi buna inanıyorsunuz yani.
    senin arz talep dengesi denen şeyden haberin yok sanırım? hatırla otomotiv sektörü krizde nasıl ağladı araçlar elimizde kaldı diye?

Motosikleti
    inanmıyoruz , BİLİYORUZ

inanmıyoruz , BİLİYORUZ
    Bilinen her şey doğru olsa keşke.
    Mutluluk iki bacak arasındadır.

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Öncelikle motor'a binmek bizim ülkemizde pek ciddiye alınan bir iş değil. Motora binmek istiyorum dediğin zaman cebimizden çıkan paraları bir düşünün.

Ben kendimden örnek vereyim, kendimden vereyim diyorum çünkü apaçi gibi motora binmiyorum.

Kurs ücreti, ehliyet ücreti,Ekipman ücreti,Eğitim ücreti, Motor'un ücreti, Sigorta, aksesuar ücreti (Branda + Kilit vs), Otopark ücreti, Benzini, Köprüsü, yıllık vergisi, muayene ......

Ben 3 ay öncesine kadar aktif olarak motor kullanıyordum kaza sonuçu binemiyorum işe gidip geliyorum, geziyordum. Devlet bana yol yapmaz, sürücüler bana saygı duymaz, emniyet çalınan motorumu bulmaz, hırsızları yakalamaz.

Eeee bu şartlarda birde zevk veya ihtiyaçtan motor alacağım dünya para

Ne trafik yaparız, ne park sorunu yaratırız, nede çevreyi kirletiriz biz motor kullananlar olarak iyi insanlarız uzak doğuda olduğu gibi iyi fiyatlar, güzel vergiler bizimde hakkımız

Honda fiyat kökler, Yamaha fiyat kökler, O model gelmez bu model gelmez bir model gelir seneye öteki gelir. Neyiz biz arkadaş ?
    tuna_tour, Cuhara, harung ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    bilinenin ispatı varda senin iddia ettiğin şeyin ispatı yok

Motosikleti
    Hayabusa
    iyide bu doğru. krizde elde kalan araçlar satılsın diye kim indirdi ötv'yi %37 den %8 e? demek ki sen araçları bir şekilde almayınca ve o araçlar elde kalınca fiyatlar aşağı bir şekilde iniveriyormuş. anladın mı şimdi?
    tinerci bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)