Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bahçelievler Emniyet Ehliyet Randevusu

Motovento
    REKLAM ALANI
    A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Bu konuyu sadece bilgilendirme amaçlı açıyorum.Beyler az önce bahçelievler emniyetinde 35 tane yarın için kontenjan vardı.Ve inanmayacaksınız 5 dakika geçmeden ben giremeden doldu.Formu dolduruyorum tık sayfadan atıyor.Bu olayın açıklaması nedir?5 dakikada kontenjanlar nasıl doluyor?İnanabiliyor musunuz?Çalıştığım yerde yarın için izin alacaktım şefde başımda bekliyor o da şaşırdı.Bu işin bir hilesi falan var mı?
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pnongrata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Adventure 390
    Bence dolmuyor .. Bir tuşla Bahçelievler'i randevuya kapatıyorlar..
    İstanbul'daki tüm emniyet müdürlürlüklerinin randevu ekranı, hikayeden duruyor ekranda. Gerçek şu ki tek bir yer var randevu veren. O da Beşiktaş emniyeti.

Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Anladım kardeşim o zaman beşiktaş emniyetini bekleyelim.Şu an ataşehirde 60 kontenjan açıldı duyurulur

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:54 ----------

Ataşehir Emniyetinde şu an 40 kontenjan var!

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:09 ----------

Beyler ataşehir emniyetinde kontenjan sayısı 30

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:19 ----------

Beyler ataşehir emniyetinde kontenjan sayısı 20

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:25 ----------

Zeytinburnu emniyetinde 10 kontenjan açıldı.
    mehmetenis bunu beğendi.

Bir çok arkadaşım emiyete gidip biraz şirin ve dikkatli cümlelerle randevu almadan işlerini hallettiler. Ben de bizzat şait oldum. Randevu alamasanız da şubeye erken saatlerde gidip bir dolanın etrafta derim
    cece89 bunu beğendi.

Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı tian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir çok arkadaşım emiyete gidip biraz şirin ve dikkatli cümlelerle randevu almadan işlerini hallettiler. Ben de bizzat şait oldum. Randevu alamasanız da şubeye erken saatlerde gidip bir dolanın etrafta derim
    Aslında söylediğiniz mantıklı.

Schizophren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X max 250
    bende bahçelievlerde oturuyorum, güngören emmiyete git beşiktaşa kadad boşuna gitme. kale center'ın karşı sokağında

Yahu ben randevu bile alamıyorumki.Bilgileri dolduruyorum.Girdiğiniz bilgiler mersis kayıları ile uyuşmamakta diyor.Hangi kayıt uyuşmuyor onuda söylemiyor.Yarın sabahtan mraniye'ye bir gideceğim.Bakalım randevusuz halledebilir miyiz?

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    bende motor ehliyetini yaklaşık 6 ay önce böyle aldım.

Randevu almıştım farklı saate abi randevum var memlekete otobüs almışlar şu evrakları verem mi dedim.

Baktı yoh dicekti vazgeçti bu hız ve azimle 4 saat sonra ehliyetimi aldım ben.

Not: Ben polis çocuğuyum demiştimde harbidende öyleydi. İsterseniz sizde olabilirsiniz
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    randevuya bakmadılar bende, üst üste iki gün gittim plaka çıkarmaya

Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı Schizophren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bahçelievlerde oturuyorum, güngören emmiyete git beşiktaşa kadad boşuna gitme. kale center'ın karşı sokağında
    Tamam kardeşim güngörenede bakıcam

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    kusura bakma kardeşim,hanım için ben 2 sene önce 1 ay uğraştım rendevu alamadım sonunda bi tane tanıdık polise denk geldimde öyle aldım ...içerde tanıdığın olacak yoksa sabah 8:30-9 arası devamlı sayfayı yenile dur

SCelen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx 125
    Sadece 8:30 - 9 arası değil tüm gün boyunca random olarak açılabiliyor. Sabah dolu olan kadıköy bostancı emniyetleri öğleden sonra baktığımda 30 kişilik boş yer gözüküyordu geçen hafta. Kısacası bana göre her emniyet kafasına göre açıyor randevu saatlerini

Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Beyler genelde anadolu yakası emniyet müdürlüklerinde kontenjan oluyor.Avrupa yakasındakiler biraz şanssız bu konuda

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:02 ----------

Emniyetin randevu sayfası çöktü şu an açılmıyor

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aldığım duyumlara göre trafik takipciler falan ya içerden adamlarıyla ya da başka şekilde hemen dolduruyor bu kontenjanları. daha sonra 40 50 tlye ya da kime ne tutturursa satıyolar. Havadan para kazanmakta milletimizin üstüne yok. Ben de bunların huyuna suyuna gittim beleşe hallettirdim ama yaptığım şey günü kurtarmak oldu. Emniyete de ilettim böyle böyle takipciler alıyo kontenjanları diye fakat pek takmadılar.

SCelen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx 125
    Ben aldım bugün internetten randevu, beşiktaş emniyetine salı günü için.

Benim önerim arkadaşlara saat sabah 9-10 arası çok fazla yüklenen var emniyetin randevu sitesine, siz yine deneyin ama site adete çökme noktasında yavaşlıyor bu saatlerde. Gün içinde ara ara bakma imkanınız varsa bakın. Yazdığım gibi bazı ilçeler gün içinde de açıyor randevuları ve çoğu kişi bakmadığı için rahat rahat alınıyor.

Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı SCelen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben aldım bugün internetten randevu, beşiktaş emniyetine salı günü için.

Benim önerim arkadaşlara saat sabah 9-10 arası çok fazla yüklenen var emniyetin randevu sitesine, siz yine deneyin ama site adete çökme noktasında yavaşlıyor bu saatlerde. Gün içinde ara ara bakma imkanınız varsa bakın. Yazdığım gibi bazı ilçeler gün içinde de açıyor randevuları ve çoğu kişi bakmadığı için rahat rahat alınıyor.
    Hayırlı olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:37 ----------

Beyler randevu alamıyorsanız veya sistem sizi sayfadan atıyorsa randevu iptaline bakın.Bende şimdi baktım randevu almışım hemde bugün 15:30'a haberim yok mecbur iptal ettim.
    SCelen bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)