Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Direksiyon Sınavı Tarihi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bozüyüksporl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Mr Vulture
    Sınav sebebiyle foruma eskisi gibi her gün giremiyorum, haftada 2 kere falan girip okuyup çıkıyorum çok aktif olamıyorum.Herkese iyi forumlar.
    Ben Yazılı sınava 6 Eylül'de girdim. 16 Eylül'de açıklandı notum 92, yani geçerli not.
    Bütün ücretler yatırıldı. Gel gör ki tam bir ay olmuş yazılı sınavı geçeli, hala direksiyon sınavı yapmıyorlar.Kurs il milli eğitimin düzenlediğini söyledi -sınav tarihlerini-, -sürekli arıyorum-, İl milli eğitimi arıyorum açmıyolar.İlçe milli eğitimi arıyorum adam lagaluga yapıyo bi de 1 aydır bekliyorum diyince ''gerekirse 2 ayda beklersin 3 ayda'' diyor.Bakanlığı arıyorum bizim yapabileceğimiz bi şey yok diyor.En son 25 Ekimde olacak muhtemelen dediler ama hala net bi şey yok.Çok canım sıkılmaya başladı bu duruma.Yapabileceğim bi şey var mı ? Veya benim grubumda -diğer illerdekiler- -ağustos grubu- , sınava girdiler mi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    flush royale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Yzf R125 Anodized Red
    Alıntı Bozüyüksporl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sınav sebebiyle foruma eskisi gibi her gün giremiyorum, haftada 2 kere falan girip okuyup çıkıyorum çok aktif olamıyorum.Herkese iyi forumlar.
    Ben Yazılı sınava 6 Eylül'de girdim. 16 Eylül'de açıklandı notum 92, yani geçerli not.
    Bütün ücretler yatırıldı. Gel gör ki tam bir ay olmuş yazılı sınavı geçeli, hala direksiyon sınavı yapmıyorlar.Kurs il milli eğitimin düzenlediğini söyledi -sınav tarihlerini-, -sürekli arıyorum-, İl milli eğitimi arıyorum açmıyolar.İlçe milli eğitimi arıyorum adam lagaluga yapıyo bi de 1 aydır bekliyorum diyince ''gerekirse 2 ayda beklersin 3 ayda'' diyor.Bakanlığı arıyorum bizim yapabileceğimiz bi şey yok diyor.En son 25 Ekimde olacak muhtemelen dediler ama hala net bi şey yok.Çok canım sıkılmaya başladı bu duruma.Yapabileceğim bi şey var mı ? Veya benim grubumda -diğer illerdekiler- -ağustos grubu- , sınava girdiler mi ?
    Şu sitede sınav tarihleri yazıyor incelemenizde fayda var.
    http://www.caddeehliyet.com/?page=1&...sinav-kilavuzu

Tarihler ne kadar tutuyor bilmiyorum. Mesela ben 14 Eylül'de direksiyon sınavına girmiştim. Burada 06-07 Eylül (Ağustos grubu) görünüyor ki doğrudur çünkü o tarihlerde girenler de oldu.
    Kakono hakiri sokomoyu tokaji.

Motosikleti
    150 Mr Vulture
    6-7 eylül 'de yazılı sınav vardı hocam, 16 eylülde açıklandı yazılı sınav.Siz temmuz grubusunuz sanırım.Bizim grup için o sitede 27-28 Eylül yazıyo sınav ama üstünden iki hafta geçti, sağolun cevap için...

Motosikleti
    6-7 eylül 'de yazılı sınav vardı hocam, 16 eylülde açıklandı yazılı sınav.Siz temmuz grubusunuz sanırım.Bizim grup için o sitede 27-28 Eylül yazıyo sınav ama üstünden iki hafta geçti, sağolun cevap için...
    Yazılı sınav hakkında bilgim yok çünkü ''B''ehliyetim vardı daha önceden.
    Bu arada 'ağustos' grubundaydım. Ben teşekkür ederim.
    Bozüyüksporl bunu beğendi.

kussy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R125 50th Anniversary
    Geçtiğimiz hafta sonu oldu burada direksiyon sınavı

Motosikleti
    150 Mr Vulture
    Sağolun cevaplar için, halaa bekliyoruz biz.Yasak olmasa sövücem sisteme de....

Motosikleti
    150 Mr Vulture
    Hayırlısıyla yarın sabah saat 08.15 'de sınav, sınav parkurunun olduğu yer toprak, buralarda da hava kötü, yağmurlu, kurs motoru zaten cg.Allah yardımcımız olsun artık :D

Motosikleti
    Hayırlısıyla yarın sabah saat 08.15 'de sınav, sınav parkurunun olduğu yer toprak, buralarda da hava kötü, yağmurlu, kurs motoru zaten cg.Allah yardımcımız olsun artık :D
    Başarılar...

Motosikleti
    150 Mr Vulture
    Teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)