Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ehliyeti artık istediğimiz emniyetten alabiliyormuyuz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    SCelen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx 125
    Evraklarım meb'den gelmiş ehliyet için, hangi emniyetten randevu almalıyım dedim sürücü kursuna istediğinden alabilirsin dedi. Sadece bağlı bulunduğunuz ilçeden alınıyordu diye söylediğimde, eskiden öyleydi şimdi istediğin yerden alabilirsin dedi. Varmı bilgisi olan bir arkadaş? Uğraşmayalım sonra farklı yerlerde.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    İstediğiniz emniyetten randevu alabilirsiniz.Yalnız randevu sistemi sabah saat 08.30 ile 09.00 arasında açıktır.Bu saatler arasında almalısınız.Eğer bu saat aralığını geçirirseniz randevu alamazsınız.

eraksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok.
    Randevu saatleri sabah 9.00 diyor ama her emniyet kafasına göre açıyor, sabah 9 da alamadım diye vazgeçmeyin. Bazen gece 12 de bile açılabiliyor. çoğunlukla saat 9 ile 12 arası ara ara açıyor emniyet randevuları, sizin anlayacağınız, sabah 9 yazısı formalite, memur keyif çayını ne zaman bitirirse sistem o zaman açılıyor. Sabah 9 dan saat 12 ye kadar sistemi ara ara takip edin en avantajlı olduğunuz gün Pazar günü sabah ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:36 ----------

Ümraniyede bir tane boşluk var şu anda

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:38 ----------

Şu anda yok kurtlar sofrası bu randevu bir var bir bakmışsın yok

muhammetcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09 (2018)
    Ben İstanbul'daki kursa kayıtlıydım dosyalarımı falan herşeyi ordan aldım,üniversite için Ankara'ya gelmem gerekti kartı burdaki emniyetten çıkarttırdım.

SCelen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx 125
    Hadi ya :( kadıköyde 6 kişilik yer vardı bikaç saat önce bilseydim alırdım şuan heryer dolu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)