Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hepimizin Hikayesi Böyle Başladı

Motovento
    REKLAM ALANI
    flush royale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Yzf R125 Anodized Red
    Numb, hasansonmez, mehmetenis ve 5 diğerleri bunu beğendiler..
    Kakono hakiri sokomoyu tokaji.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Bi gece yine ruzgarın izinde nin gunluklerıne bakıyordum. dünyayı dolaşıyor herif. hiç aklımda motor vs falanda yokru bi andaaa geliverdi dedim bende alıcam, Tabi fotoğrafçılıkta var hem gezicem hem çekicem. Ama maddi olarak gorduklerım manevi egitim olark istdiklerim mümkün değildi şimdilik ufaktan başladık ama gözüm hep yüksekte ama şuan hedefim inazuma ben basmak istesemde motor un sınırı bellı olsun.
    mehmetenis ve oluroyle bunu beğendiler.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Daha ilkokuldayken babamın kullandığı peugeot'un ön selesine otururken gazı ben tutayım mı diyerek başladı motor tutkum, ardından ilk motor şürüşüm ve zamanla hızlı gittiğim için gelen şikayetlerden dolayı yasaklanan motoru kaçırarak sürmem, ben farkında olmadan hayatımın bir parçası olan motoru annemin yemini yüzünden bırakmak zorunda oluşum ve maalesef üniversitenin başlaması ile birlikte motorla olan bütün bağımın tamamen kopması, ta ki 27'li yaşlarda ss'ci abilerimizle tanışana kadar, geçen seneye kadar hep artçı olarak geçen motor serüvenim anneminde rıza göstermesi ile sürücü koltuğunda devam ediyor, en son ninja 300 sattım şimdi gözüm 2013 kasa zx636'da inşallah nasip olur...
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    R125
    Alıntı flush royale adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim şu resme baktıkça gülüyorum.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    çocukmusun birader....
    zulu bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çocukmusun birader....
    Dil bilgisi kurallarını bile bilmeyen sen başlık altında boş ve gereksiz bir soru yönelterek rencide etmeye çalışıyorsun.
    Eleştirel soruların bu yönde olması durumunda saygı sınırları aşılmış olur. Daha sağlıklı eleştirilerde bulunabilirsin, kapasiten bence yeterlidir. Eğer sorunla alakalı bir analiz istersen senin profiline şöyle bir göz atarsak:
    Mesleği: motor bakıcısı : )( :
    İletişim: plakamdan evi bul : P (smiley kişiye ait)
    Espaniole, Numb, mehmetenis ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    sibief 150 sisi
    geçen yine çocuklarla kapışıyoruz
    mondial 150 zc - yuki yıldız 100 -honda spacy 110 - honda cbf - bajaj boxer > sattım yine cbf aldım

Motosikleti
    CG125 ES
    Face profilimde paylastim fotoyu kardes tesekkurler guzeldi :D
    flush royale bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı flush royale adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dil bilgisi kurallarını bile bilmeyen sen başlık altında boş ve gereksiz bir soru yönelterek rencide etmeye çalışıyorsun.
    Eleştirel soruların bu yönde olması durumunda saygı sınırları aşılmış olur. Daha sağlıklı eleştirilerde bulunabilirsin, kapasiten bence yeterlidir. Eğer sorunla alakalı bir analiz istersen senin profiline şöyle bir göz atarsak:
    Mesleği: motor bakıcısı : )( :
    İletişim: plakamdan evi bul : P (smiley kişiye ait)
    Evet senın yaşındayken yazmıştım :D tıpkı senın hepimizin hikayesi böyle başladı deyipte spermli saçma sapan üstüne üstlük ingilizce olan bir ilistrasyon paylaşman gibi!
    herkezin güzel türkçemizi en iyi şekilde kullanması gerekir ancak internet ortamında akademik bir konu yazmıyorsam bazen dikkat etmiyor olabiliyor insan zatende günümüzde akıllı telefonlardan da sayfaya girdiğimiz için arada kaçabiliyor ancak ve ancak senın gibi türkçemizi ingilizce kelimelere tercih etmedim ve açtığın başlıkta bile ünlem işareti yok gelmişsin türkçeden bahsedersin açtığın paylaştığın konuya bak hadi canım güldürme

hatırlatma için sağol büyüyünce büyük adam ol hoşcakal tekerin düz bassın
    mehmetenis bunu beğendi.
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Evet senın yaşındayken yazmıştım :D tıpkı senın hepimizin hikayesi böyle başladı deyipte spermli saçma sapan üstüne üstlük ingilizce olan bir ilistrasyon paylaşman gibi!
    herkezin güzel türkçemizi en iyi şekilde kullanması gerekir ancak internet ortamında akademik bir konu yazmıyorsam bazen dikkat etmiyor olabiliyor insan zatende günümüzde akıllı telefonlardan da sayfaya girdiğimiz için arada kaçabiliyor ancak ve ancak senın gibi türkçemizi ingilizce kelimelere tercih etmedim ve açtığın başlıkta bile ünlem işareti yok gelmişsin türkçeden bahsedersin açtığın paylaştığın konuya bak hadi canım güldürme

hatırlatma için sağol büyüyünce büyük adam ol hoşcakal tekerin düz bassın
    Dediğin gibi kişiler Türkçeye dikkat etmiyor olabilir,yanlışlar tabi ki olacak. İyi de kardeşim sen arada bir kaçabilir demişsin ama mübarek hepsi kaçmış.
    ''Herkez'' değil herkes. ''Deyipte'' yanlış yazılmıştır orada ki -de -da bağlacıdır ve ayrı yazılır.
    Açtığım başlıkta ''ünlem'' işaretine gerek yok çünkü ardından açıklayıcı bir cümle geleceği için en fazla iki nokta üst üste gelebilirdi.Ki zaten forum başlıklarında genelde öyle kullanılmaz.
    Güzel 't'ürkçemiz güzel 't'ürkçemiz demişsin ama ''t''harfini hep küçük yazmışsın. İngilizce kelimesinde 'i'ler keza aynı.
    Türkçeyi İngilizce kelimelere tercih etmiyorum, yabancı bir siteden aldım bu fotoğrafı. Başlık Türkçe gördüğün üzere.
    ''İlistrasyon''diye bir kelime kullanmışsın ama TDK sözlüğünde böyle bir kelime yok. Belki o dediğin ''illüstrasyon'' olabilir.
    Sağ ol kelimesi de ayrı yazılır.
    Senin yaşındayken profilimi öyle doldurdum demişsin,demek ki sen 28 yaşında hala olgunlaşamamış bir kardeşimizdin.
    Büyüyünce büyük adam ol demişsin, bunun kadar basit bir cümle hakkında yorum bile yapamıyorum. Pes ediyorum.
    Sizin de tekeriniz düz bassın. Hoşçakalın.
    mehmetenis, Espaniole ve Numb bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-25
    Tek istediğimin sürmek olduğunu farkettiğimde asıl hikayem başladı.
    halilom bunu beğendi.

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Beyler Sakin,burada bir birimizi kırmayalım,gerek yok.
    Aynı yolun yolcusuyuz,
    ahmetersoz1 ve Numb bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler Sakin,burada bir birimizi kırmayalım,gerek yok.
    Aynı yolun yolcusuyuz,
    arkadaş kendini çok geliştirmiş profiline okuduğu okulları yazmış(söylemesine hiç gerek yok zaten) buraya yazarken de kırmızıyla hata düzeltmelere dikkat etmiş ancak paylaşımı maslow ihtiyaç hiyerarşisinin fizyolojik boyutunda kalmış eğer mizah buysa benimki değişik bir makine mühendisinin fizyolojik boyutlarda kalanlarla aynı şeye gülmesi bilmiyorum çok garip ancak alınmış sanırım .kusura bakma kardeş senden özür dilerim makine mühendisi olduğunu bilseydim hiç bulaşmazdım kullanıcı adına imzasına paylaşımına bakınca olgun bence olgun biri olduğu apaçık değil mi biz çift anadal yaptığımız bölümü motosiklet.nette ile reklam yapacağıma böyle şeyler yazmamak bence daha onurlu bir tutum
    mehmetenis bunu beğendi.
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    R125
    arkadaş kendini çok geliştirmiş profiline okuduğu okulları yazmış(söylemesine hiç gerek yok zaten) buraya yazarken de kırmızıyla hata düzeltmelere dikkat etmiş ancak paylaşımı maslow ihtiyaç hiyerarşisinin fizyolojik boyutunda kalmış eğer mizah buysa benimki değişik bir makine mühendisinin fizyolojik boyutlarda kalanlarla aynı şeye gülmesi bilmiyorum çok garip ancak alınmış sanırım .kusura bakma kardeş senden özür dilerim makine mühendisi olduğunu bilseydim hiç bulaşmazdım kullanıcı adına imzasına paylaşımına bakınca olgun bence olgun biri olduğu apaçık değil mi biz çift anadal yaptığımız bölümü motosiklet.nette ile reklam yapacağıma böyle şeyler yazmamak bence daha onurlu bir tutum
    profilde meslek bilgisini yazmak sorun teşkil ediyormuş bunu da öğrendik. hatta yazmamak onurlu bir tutummuş.neremizle gülek buna kanka.
    iyi de adam senin gülüp gülmemenle alakalı olarak da zaten konuşmamış ki bu nasıl bir bonzai kafası.kendi küstahlığını bilmeyenler senin gibi başkalarına olur olmadık(saçma) yerlerden saldırır.yok imzaymış yok meslekmiş yok şöyleymiş........
    -biz çift anadal yaptığımız bölümü motosiklet.nette ile reklam yapacağıma böyle şeyler yazmamak bence daha onurlu bir tutum- sen şimdi bu cümlede çift anadal yaptım diyerek reklam yapmıyorsun yani?!?! cümleleri bile çelişki dolu adamsın bi git allahını seversen!!!!!!!
    adam meslek yazdı diye onursuz mu oldu?
    sırf şu son cümlenden bukadar şey yazdım.gerksiz yere zmn harcadım sana.
    Espaniole, flush royale ve mehmetenis bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)