Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kamyon şoförünün pişkinliği

Motovento
    REKLAM ALANI
    ces2050 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mc-x150
    arkadaşlar malum hava soğumaya başlayınca her güzel havada çıkmak istiyor insan.. bende dün yağmur olmayınca şöyle bir kocaeli- yalova yaptım gidişte problemsiz bir geziydi.. fakat dönüşte gölcükte, bilenler bilir şehir içi olduğu için ışıklar felan malum, iki kamyon şoförü yarışıyorlar şehir içinde tehlike saçıyorlar anlayacağınız mesafeli durmaya çalıştım biraz önlerine geçtim derken bir diğer ışığa doğru yaklaşınca hızımı düşürmüş yavaş yavaş vites düşürmeye başladığım sırada kamyonlardan biri sinyalsiz önündeki kamyonu sollamaya başladı beni hiç umursamadı zaten o an tamamen reflekslerim hakimiyeti aldı diyebilirim sıkıştırdıkça sıkıştırdı dorsesiyle sola dönecek araçlar arasında kalmam an meselesiydi ki neyseki ucuz atlattım.. sonrasında çok sinirlendim bu kadar umursamaz olamazdı insan ve eminim beni altına alsa belki durup bakmayacaktı. tepem attı bir sonraki ışıklarda yanaştım camı açtı özür dilemek felan yok sanki hatalı benmişim gibi pişkin pişkin ne selektör yapıyorsun dercesine bakıyordu. beni mi öldürmeye kastın dediğimde önündeki kamyonu bahane etti açtım ağzımı yumdum gözümü(tabii aldığım terbiye cerçevesinde) bide dayılanmaz mı bende aşağıya davet ettim baktı olmuyo... ışığında yanmasını fırsat bilip kem küm ederek uzaklaştı ... bende bir süre olayın şokuyla ilerledikten sonra gezinin sonuna geldim kadasız belasız. demem o ki trafikte bu tür magandalar malesef çok kendinize dikkat edin arkadaşlar ... sevgiyle kalın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Renault Premium 440dxi Truck
    geçmiş olsun

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Umursamazlar o altlarında yük taşımak için yapılmış bilmem kaç tonluk araçlarla bir birlerine nispet yaparlar - Ara gaz çekerler - kaos yaratırlar, haa günah keçisi yapmayayım adamları sabah - akşam kamyon tepesindeler tamam sıkılırsın anlarımda biraz dikkatli olsanıza yaa, hayır devamlı trafikte olan kişiler bile trafiğin şakaya gelmeyeceğini bilmiyorsa, zaten biz yollarda tesadüfen yaşıyoruz demektir.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    geçmiş olsun... hiç bişey canınızdan önemli değil.. yol verin gitsinler..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Kucuk cc motosikletlerde malesef bu sikintilara maruz kaliyoruz birde ustune ustluk gopro kameralarin pahaliligi yuzundende teknolojiyi kullanamiyoruz en azindan yasadiklarimizi gosterip suclular ceza aldalardi boyle cehalet yollarda olmazdi.gecmis olsun

y.akan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İşte bu gibi sorunlar hep bireysel silahlanmanın yasak olmasından.
    o Dayının güvencesi kamyonu.Ufacık motorla adamın kamyonuna zarar veremezsin. Ama o adam seni çiğner atar. Halbuki bilse her insanın belinde silah var. o hareketlerin 10 da 1'ini yapamaz.

Alıntı ces2050 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar malum hava soğumaya başlayınca her güzel havada çıkmak istiyor insan.. bende dün yağmur olmayınca şöyle bir kocaeli- yalova yaptım gidişte problemsiz bir geziydi.. fakat dönüşte gölcükte, bilenler bilir şehir içi olduğu için ışıklar felan malum, iki kamyon şoförü yarışıyorlar şehir içinde tehlike saçıyorlar anlayacağınız mesafeli durmaya çalıştım biraz önlerine geçtim derken bir diğer ışığa doğru yaklaşınca hızımı düşürmüş yavaş yavaş vites düşürmeye başladığım sırada kamyonlardan biri sinyalsiz önündeki kamyonu sollamaya başladı beni hiç umursamadı zaten o an tamamen reflekslerim hakimiyeti aldı diyebilirim sıkıştırdıkça sıkıştırdı dorsesiyle sola dönecek araçlar arasında kalmam an meselesiydi ki neyseki ucuz atlattım.. sonrasında çok sinirlendim bu kadar umursamaz olamazdı insan ve eminim beni altına alsa belki durup bakmayacaktı. tepem attı bir sonraki ışıklarda yanaştım camı açtı özür dilemek felan yok sanki hatalı benmişim gibi pişkin pişkin ne selektör yapıyorsun dercesine bakıyordu. beni mi öldürmeye kastın dediğimde önündeki kamyonu bahane etti açtım ağzımı yumdum gözümü(tabii aldığım terbiye cerçevesinde) bide dayılanmaz mı bende aşağıya davet ettim baktı olmuyo... ışığında yanmasını fırsat bilip kem küm ederek uzaklaştı ... bende bir süre olayın şokuyla ilerledikten sonra gezinin sonuna geldim kadasız belasız. demem o ki trafikte bu tür magandalar malesef çok kendinize dikkat edin arkadaşlar ... sevgiyle kalın
    abi geçmiş olsun ama bu durumlarda bence soğuk kanlı olun malum araçların neler yapacağı bilinmez yolda

Geçmiş olsun. bu tür insanlar trafikte hemen kendini belli ediyor. bence bu tür durumlarda bırakın gitsinler. bir süre mola verin veya kenarda bir şekilde bekleyin. hiçbirşey sizin canınızdan önemli değil. boşa keyfinizi kaçırmaya da değmez. çünkü zihniyet bu olduktan sonra isterseniz saatlerce eğitim verin değişen bir şey olmaz.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Alıntı y.akan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte bu gibi sorunlar hep bireysel silahlanmanın yasak olmasından.
    o Dayının güvencesi kamyonu.Ufacık motorla adamın kamyonuna zarar veremezsin. Ama o adam seni çiğner atar. Halbuki bilse her insanın belinde silah var. o hareketlerin 10 da 1'ini yapamaz.
    sen o komyonludan daha betersin
    40yapar bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)