Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İzmir YDS bot bayii?

Motovento
    REKLAM ALANI
    hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Merhaba arkadaşlar, YDS diablo 11.0 alacağım ama ayak numaram 42.5 gibi :D o yüzden 42 mi yoksa 43 numara mı uygun olur bilemiyorum. Gidip denesem daha iyi olacak, İzmir'de YDS satan bir yer var mı bildiğiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    bu nu heralde ilk alanlardanım.gerçekten harika bir bot.kesinlikle su geçirmiyor.(goretex) ayagı sıcak tutuyor fakat terletmiyor.kalın dana derisinden yapılmış.o yüzden biraz sert.ilk başlarda vites pedalını fren pedalını hissedemiyordum.nerdeyse ikinci el olarak satacaktım birine.sabah işe giderken akşam eve dönerken 50 km toplamda 1-1.5 saat yoldayım.yumuşayıp ayağımın şeklini alması neredeyse iki ayı buldu.sonraları alıştım tabii.ama yerdeyken okadar da rahat değil.mesela motorla bir avm ye gittiysen 10 dakkadan sonra buldugun ilk boş yere çökersin.benimde ayak numaram biraz sıkıntılı.deneyerek almanda çoookkkk büyük fayda var.pişman olmazsın.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    yorumunuz için teşekkürler, İzmir'de bunu satan bir yer var mıdır peki bilen var mı?

mkitis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero karizma r 2016 model
    Yok malesef bende ariyorum

Hamza Toruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DORUKOĞLU
    Benim ayağımda 41 ile 42 arasında küçük olanı aldım bıraz sıktı ama zamanla ayağımın şeklini aldı , Yds nin YDS DIABLO 7.2 GTX i kullanıyorum şuan scooter da çok rahat sıcak hatta dün kaza geçirdim sağ tarafdan darbe aldım şükür sorun yok ama vitesli motorda sağanak yağışta belli süre geçince su alıyor uzun yolda kalın çorapla iyi gidiyor . 0 derecenın altında faydası oluyor ama çokta birşey bekleme Genel olarak alınır mı evet alınır ben aldıgımda 250 lira idi şuan 389 lirayazmışlar ....
    http://www.ydsshop.com/?urun-113-yds-diablo-7-2-gtx

Mirable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Ben 43 giyiyorum normalde 43 tam oldu. Ara numara ayağın varsa deneyerek almanı tavsiye ederim.

Bende normalde 42 giyerim yeni çıkan seriyi dün aldım 41 oldu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)