Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sürücü Dosyası Hk.

Motovento
    REKLAM ALANI
    RBF2014 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar,

Emniyette sürücü kursundan aldığımız dosyayı verirken evrakların belli bir sırada olması gerektiğini söylediler. Bu sırayı bilen var mı acaba ?
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eraksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok.
    Alıntı RBF2014 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Emniyette sürücü kursundan aldığımız dosyayı verirken evrakların belli bir sırada olması gerektiğini söylediler. Bu sırayı bilen var mı acaba ?

Randevu aldığınızda karşınıza çıkan ekranda evrakların listesi var o sıradan bahsediyorlardır herhalde,

1. Nüfus cüzdan fotokopisi
    2. sürücü kursu dosyası
    3. harç makbuzu
    4. sağlık raporu
    5. 4 adet resim
    6 önceki sürücü belgesi aslı ve fotokopisi
    7 kart bedeli (orada yatırılacak)
    8. parmak izi fotokopisi varsa (yoksa orada verilecek)
    mehmetenis bunu beğendi.

Yaşamak Direnmektir.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben o açıklamayı örnekle yaptım okumadınız herhalde ki neye istaneden yazdığımı anlamamışsınız,
    Mesela kişi kursa kayıt olduğunda lise öğrencisi idi kursu bittiğinde lise den mezun oldu bunun öğrenciliği kaldımı kurs tamam evrakları veriyor zaten ben güncel olan evrakı götürmeniz gerektiğini söyledim.
    Şimdi anladınız umarım neye istineden yazıldığı
    anladım hocam şöyle söyliyim anlamamamın nedenini b ehliyet için kursa yazıldığımda lise mezunuydum dosyayı teslim edip ehliyetimi aldığımda üniversite öğrencisiydim. bi belge değişikliği de yapmadım. bi sıkıntı ile de karşılaşmadım. tek karşılaştığım sıkıntı adli sicil kaydında adımı birleşik yazmışlardı onun yenisini alıp koydum dosyaya. budur. açıklamanız için teşekkür ederim. anlamamamın nedenini anlamışsınızdır umarım

ayrıca bu liste sırasına göre olacak muhabbeti nedir bazı memurlar hakkaten eşşeğin kulağına suyu kaçırıyorlar. yok dosyayı amuda kalkarak teslim edelim, üstünde iki tur saat yönünde dönelim, bir elimizle daire çizerken diğer elimizle göğsümüze vuralım?? ben iki kere ehliyet aldım ikisinde de liste sırası demediler. hakkaten kıllık çıkaracak yer arıyorlar.
    mehmetenis bunu beğendi.

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladım hocam şöyle söyliyim anlamamamın nedenini b ehliyet için kursa yazıldığımda lise mezunuydum dosyayı teslim edip ehliyetimi aldığımda üniversite öğrencisiydim. bi belge değişikliği de yapmadım. bi sıkıntı ile de karşılaşmadım. tek karşılaştığım sıkıntı adli sicil kaydında adımı birleşik yazmışlardı onun yenisini alıp koydum dosyaya. budur. açıklamanız için teşekkür ederim. anlamamamın nedenini anlamışsınızdır umarım

ayrıca bu liste sırasına göre olacak muhabbeti nedir bazı memurlar hakkaten eşşeğin kulağına suyu kaçırıyorlar. yok dosyayı amuda kalkarak teslim edelim, üstünde iki tur saat yönünde dönelim, bir elimizle daire çizerken diğer elimizle göğsümüze vuralım?? ben iki kere ehliyet aldım ikisinde de liste sırası demediler. hakkaten kıllık çıkaracak yer arıyorlar.
    Anladım, Doğrudur, inanın günde en az hiç olmasa kursumuzu arayıp bu belge değilmiş şu konulması gerekiyormuş diyenler oluyor o yüzden bu kadar detaylı yazdım,kimi memurun hiç umurun da değil kimisi didik didik ediyor.
    Bu evrak sırası aslında olması gerekiyor genelde büyük şehirlerde pek bakılmıyor ama küçük şehirlerde kasabalarda bu tip detaylara dikkat ediyorlar.

Mesela şimdi ehliyetinizi istediğiniz yerden alabiliyorsunuz ya il, il değişiklik var kimisi müracaat formunun aslını isterken kimisi fotokopisinin üstüne aslının aynısı dır damgası istiyor gibi gibi...

mertekina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    evet beyler bugün gittim dosyayı verdim ilk ziraat bankasına gittim 114 tl verdim trafik harcı dosyanın içine koydum
    sonra emniyete saat 10:00 da memur hanıma dosyamı verdım sınıf eklettiricem dedim 4 fotograf götürmüştüm 3 ünü geri verdi bide temiz kağıdını
    ve öğrenci kağıdıymıs kan grubuymus boyle seyler ıstemedim yeni çıkıcak olan ehliyet kağıdınada imzamı attım
    haftaya pazartesi gel al dedi yolladı
    Mecnun bilseydi HONDA sevgisini
    Severmiydi LEYLA zillisini

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)