Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Abicim ben uyuz oldum ama kaşınmıyorum, büyük bir PROBLEM SÖZ KONUSU.

Motovento
    REKLAM ALANI
    burakragaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R 13'-ÇALINDI - Maxx 200-16' -Rx3i Evo'16 -
    Motorum çalıntıktan sonra plakasız gezen motorlar daha çok dikkatimi çekmeye başladı . Her motor sesine baktığımdan dolayı aklınıza gelebilcek her sese bakıyorum ve gördüklerim içler acısı resmen. Yediden yetmişe derler ya aynı o şekil 50'den 1000'liğe kadar hiç birinde plaka yok !

-- Hadi anladık kimisi yeni alıyor plaka takılmadan sabredemeyip çıkıyor trafiğe ve ekipmanları tam olduğunda kimsenin sesi çıkmıyor. Ama bir RR'da kask mask yok tipide bozuksa çalıntı ihtimalini düşünüyor insan , gördüğümüz her plakasız motoru polise şikayet edemiyoruz. Ya abi bugün gördüm ne farı var ne bir şeyi dökülüyor motor ama bir egzozu var yeni küfürler türetirsiniz o derece, üstünde iki tane bebe polisin yanından tıngır mıngır geçti. Gittim sordum '' Memur bey niye çevirmediniz'' diye, Aldığım cevap beni çok ama çok tatmin etti '' Kardeşim hangi birini çevireceğiz.'' İçimden '' Helal olsun ,aynen devam .'' diyip yoluma baktım.
    - Dünya sayısız plakasız motorlar trafikte nereye kadar bu böyle gidecek, oturup ağlayasım geliyor çaresizlikten

Anlamadığım konu şu; Neden bu polisler sağda solda boşa devriye atcaklarına her gün bir saat ya çok değil bir saat motosikletlerin üzerinde dursalar dünya kıyamet çalıntı motorlar sahiplerine ulaşacak. Hayır zaten elimizde bir şey kalmadı bu ülkede bari alın terimiz göz göre ayaklar altına alınmasın. Harbiden çok ama çok koyuyor bana.
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Klasik cevabi yaziyorum. `Burasi TURKIYE`

burakragaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R 13'-ÇALINDI - Maxx 200-16' -Rx3i Evo'16 -
    Farkındayım. Polis Amcaların ağzından da düşmüyor bu cümle.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeşim adam maaşını alıyor sonuçta çevirip it kopukla mı uğraşsın kota doldurmak için gözüne seçer birkaç tane düzgün insan 3 5 ceza giydirir olur biter sonrada kendi kendine çıldırırsın

bu arada o amelelerin çoğu tabi motor toplu olanları kast ediyorum bir motor alayım yaz sezonunda karı kaldırım kafasında olan tipler
    burakragaa bunu beğendi.

Burası Türkiye Türkiye dediğimiz için zaten bu ülke bu halde cünkü biz toplum olarak üretici değil tüketici olduk hep ve onun için hangi konuda olursa olsun kimse umursamıyor artık bir olay oldumu çözüm basit oldu burası TÜRKİYE'DE konu kapanır kimse oturupta çözüm aramaş batan bir ülkeyiz daha neler olur neler ilerde bu kafayla gidilirse

Motosikleti
    Kuba CR1
    Bunların sadece bizim memlekette yaşandığını düşünüyordum ama istanbulda bile varsa her yerde vardır millet egzozu bağırtıyor polis dur diyince kaçıp gidiyor ama ceza yiyen yine biz düzgün kullananlar oluyoruz...Onları yakalayamayınca bize sarıyor şerefsizler

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Cevaplarıda hazırdır hangi birini çevirelim

Cevap basit benimde motorum çalındı şimdi bende hangi birinize söveyim demedinmi
    M.balibey ve burakragaa bunu beğendiler.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)

Kardeşim Ben ÇALINTI OLDUĞUNU BİLDİĞİM motoru gösteriyorum adamlar onu almıyorlarda,
    Ben Dükkandan Çıkıyorum DİZLERE KADAR CROSS ÇİZMELERİM KASKIM ELBİSEM SIRT ÇANTAM HERŞEYİM VAR beni çeviriyorlar

Zamanla alışırsın
    M.balibey bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)