Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Live To Ride - My Life Part2 (VİDEO)

Motovento
    REKLAM ALANI
    berkezx10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSXR1000 L3
    İyi seyirler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Bu kadar risk almaya değer mi onu iyi tartmak lazım. Sonuçta sadece 1 hayatımız var.

pnongrata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Adventure 390
    hocam bu ne hız, ne gerek var ki?

The-Rock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 200
    Video 10 numara olmuş, ellerine sağlık

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Su testisi misali bir sonunuz olmasın. Bu işlerden zevk alıyorsan şehirler arası otoban kullan. Bu yoğunlukta tek bir hata hem seni canından hem de başka masumları hayattan men edebilir.

Kendine saygın yok, ama bize olsun. Gelip bana yandan çarptıktan sonra benim hayatımı da karartma. Ben böyle sorumsuz kişiler yüzünden adliye adliye, mahkeme mahkeme koşturmak zorunda değilim.
    bilginozi, oluroyle, sdirer ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Şu bir gerçek'ki burada polisçilik oynayan kimin altına GSXR1000 verseniz en az bunun kadar gazlayacaktır..

Bu arada keyifle izledim videoyu maşallah tekerinize taş değmesin ancak lütfen çok dikkatli olun boş yere riske girmeyin

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    O motor olmayanlarda olsun sizleri görelim bir de

Motosikleti
    GSXR1000 L3
    Herkes istediği yorumu yapmaya özgürdür her zaman saygım var.
    Videoyu sokak arasında değil şile virajları - bursa otobanı - istanbul otobanındaki çekimlerden kesip koyduk.Teker yaptığım yer ise trafiğe kapalı bi alan zaten.
    Biz altımıza motoru aldıgımız gun cıkıp vıdeo cekmedık Yorumlar için teşekkürler herkese

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:35 ----------

Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Su testisi misali bir sonunuz olmasın. Bu işlerden zevk alıyorsan şehirler arası otoban kullan. Bu yoğunlukta tek bir hata hem seni canından hem de başka masumları hayattan men edebilir.

Kendine saygın yok, ama bize olsun. Gelip bana yandan çarptıktan sonra benim hayatımı da karartma. Ben böyle sorumsuz kişiler yüzünden adliye adliye, mahkeme mahkeme koşturmak zorunda değilim.
    Binme birader motosiklete o zaman.4 Teker takıl
    EmirhanCoskun, Phoenixs ve blue white bunu beğendiler.

94CanRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 250r
    güzel video, kısaca zx-10 r ve gsxr ı karşılaştıran bi konu açsanız hoş olur. Hangi lastiği kullanıyorsunuz ?

Motosikleti
    GSXR1000 L3
    Alıntı 94CanRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel video, kısaca zx-10 r ve gsxr ı karşılaştıran bi konu açsanız hoş olur. Hangi lastiği kullanıyorsunuz ?
    GSXR1000 de battlax kullanıyodum fabrikasyon lastik.Geç ısınıyordu sadece.Birde ön lastiği indirmeye başladığınızda virajda bi süre sonra bırakmaya başlıyodu.
    Zx10 da dunlop vardı hıc bı sekılde onde arkada kaymadı.(Kara asfalt olan yollarda)
    I Love My GİXXER

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Riski hızı geçtim orası senle Allah arasında artık

Videoda şatafat biraz fazla gibi müziklerde üçyüzbeşyüz üçyüzbeşyüz insanı aşırı bi beklentiye sokuyo video o beklentiyi karşılayamıyor acıkcası

Kameranın kaskda olması bence daha iyi bi açı yakalıyo bu şekilde sadece kadranı goruyoruz.

Fikir vermesi açısından

Motosikleti
    GSXR1000 L3
    Alıntı [Turan] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Riski hızı geçtim orası senle Allah arasında artık

Videoda şatafat biraz fazla gibi müziklerde üçyüzbeşyüz üçyüzbeşyüz insanı aşırı bi beklentiye sokuyo video o beklentiyi karşılayamıyor acıkcası

Kameranın kaskda olması bence daha iyi bi açı yakalıyo bu şekilde sadece kadranı goruyoruz.

Fikir vermesi açısından

http://www.youtube.com/watch?v=SBsbA...FEFZGQcHqp9aZw
    Bunun amacı aslında öyle atraksıyon degıldı pek.Böyle karma bişey yapmaktı.Kanalımdaki diğer videolarımda var atraksıyon
    Kamera içinde kaskta denedık.Yuksek suratlerde çekme ve baskı yapıyor.
    I Love My GİXXER

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Hocam eleştirmiycem ben fakat 2 önerim var, piste gidin ve gece o kadar gazlamayın.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    ben çok beğendim videonuzuda yaptığınız şeyleride yaptığınız makaslarda gayet güvenli geldi bana 1 araba hariç kimsenin yanından "sıfır" geçmediniz

Motosikleti
    GSXR1000 L3
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben çok beğendim videonuzuda yaptığınız şeyleride yaptığınız makaslarda gayet güvenli geldi bana 1 araba hariç kimsenin yanından "sıfır" geçmediniz
    Teşekkürler yorumunuz için.Evet en baştaki sahne bayağı bi tehlikeliydi.Saniyeyle kurtardım
    I Love My GİXXER

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Gece 300 km hız gece normalde görus mesafesi yari yariya dusuyor + 300 km hizin vermis oldugu körlük kendimi gözüm kapali gitmis gibi hissetmeme neden oldu izledigim video.
    İyi cesaret tbr ederim. Ben sahsen okadar cesaret edemem zaten cesaret etseydim racing motor alirdim.
    Biz deliyiz ama siz bizdende delisiniz onu anladim
    Allah kazadan korusun. Ama bence yinede cok riskli gece 300 ile gitmek akillara zarar .
    Anlıkta gitseniz kaza genelde anlık oluyor.
    En azindan gece hızlı gitmeyin .

Motosikleti
    GSXR1000 L3
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gece 300 km hız gece normalde görus mesafesi yari yariya dusuyor + 300 km hizin vermis oldugu körlük kendimi gözüm kapali gitmis gibi hissetmeme neden oldu izledigim video.
    İyi cesaret tbr ederim. Ben sahsen okadar cesaret edemem zaten cesaret etseydim racing motor alirdim.
    Biz deliyiz ama siz bizdende delisiniz onu anladim
    Allah kazadan korusun. Ama bence yinede cok riskli gece 300 ile gitmek akillara zarar .
    Anlıkta gitseniz kaza genelde anlık oluyor.
    En azindan gece hızlı gitmeyin .
    Saat gece 3 tu yanlıs hatırlamıyorsam kasım ayı 2 motor cıkmıstık gazlamaya.Yol boştu eglendık bayagı.Birde otoban oldugu ıcın bayagı bı aydınlıktı sıyah cam oldugu ıcın cok karanlık gozukuyor videoda
    I Love My GİXXER

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    10 numara 5 yıldız devamını ve daha riskli olanları bekliyoruz

Sürüşünüz gayet güzel, Allah kazadan beladan korusun. Fakat ben Zuzuuw' a katılıyorum, tecrübe yanında bazı yerlerde şans yardım etmiş. Video başındaki beyaz araba biraz daha hızlı şerit değiştirse tam arabaların önünde kaza yapabilirdiniz. Hem size hem de onlara bela demek. Ki ben arabayla çok daha seri şerit değiştiririm sinyalimi verip aynaları kontrol ettikten sonra. Her şoför aynı değildir, siz ne kadar kusursuz sürseniz de başkası ufak hata yapar, hem kendinizi hem de onları yakarsınız. Hızlı sürmeyin demiyorum, sadece arabaların yoğun olduğu yerlerde daha sakin sürün.

Alıntı berkezx10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Binme birader motosiklete o zaman.4 Teker takıl
    Bir de bu yorum her motor süren tam gaz gitmeliymiş gibi yazmışsınız. Ben altımda hangi makina olursa olsun sakin gezerek giderim. Bu yüzden ss' e asla gerek duymuyorum. Ama güçlü motoru tabiki severim Ve ben de sizin kadar motorcuyum

Umarım yazdıklarımı yanlış anlamazsınız, sadece herhangi birimize birşey olmasını görmek istemiyorum. Çevremden bir sürü harika sürücüyü başkalarının hatası yüzünden kaybettik. Tekrar kazasız belasız sürüşler,

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Normalde kizarim boyle seylere ama arkadas profesyonel ve bu isi iyi yapiyor, eger dikkatsiz apaci olaydi zaten bu sekilde hayatta kalamazdi, ben keyifle ve korku ile izledim, saygi duydum,bazi hobilerde insan hayatini ortaya koyuyor, tek hatada olecegini bilerek yasamak guven ozveri tecrube ister, arkadas sira disi bir kisilige sahip oldugunu dusunuyorum, profesyonel hayatinda basarilar kazasiz gunler diliyorum.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)