Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Memnun Olduğunuz Dükkanlar - Satıcılar veya Servisler?

Motovento
    REKLAM ALANI
    telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    babamın oğlu değil fakat sahibinden de demirkurt motor un ilanları var kask aldım. çok da ilgililerdi. ayrıca 3 kuruş fazla olsun değil gerçekten uygun fiyat da oldğu için tercih ettim. (dükkanı kapatıyorlarmış o yüzden çok uygun fiyatları)
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Sirkeci odak foto'dan d810,nikon 14-24, 105mm f2.8g ve 5d Mk3 için tamron 150-600 aldım. Makinanın kart slotunda sorun çıktı,aynı gün ürün değişimi yapıldı. Dürüst ve fiyatta kolaylık sağlayan bir satıcı. Tavsiye ederim.

kukuleta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Bozüyüksporl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şirinevler Motoplus
    Aynen şirinevler motoplus Volkan Bey çok ilgili ve yardımsever. İnternet siteleri

http://www.motosikletekipmanlari.com/
    Bozüyüksporl bunu beğendi.

merkezkale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR1200X Crosstourer
    arkadaşlar adını duymadığım mağazalar hakkında yorum yapamam ama feyizoğllundan hiç alışveriş yapmamış olmama rağmen 1 tane olumsuz yorum duymadım, yüzlerde olumlu yorum duydum. bu firmanın işine duyguğu saygıyı ispatlıyor. Motomax konusunda ise bir tane olumlu yorum duymadım özellikle hasanpaşa mağazası hakkında. Çok ilgisizler, müşteriye muameleleri çok kötü. Mağazada sakallı bir hanzo kılıklı adam var kaba ve küstah bir adam. Mağazada ters yapınca kasadaki bayan arkadaşa firma sahibinin telefonunu vermesini rica ettim. KOnuyu sordu anlattım bu adamdan şikayetçiyim dedim. Telefon numaramı bıraktım. Ne firma sahibi ne de başka birisi geri dönüş yapmadı. Bu örnek ise motomaxın işine duyduğu saygıyı benim nezdimde ispatladı. Mal alıp probleme yaşamadıktan sonra çok iyi fiyat vs konusunda olumlu yorum olabilir ama bence motomax 5 lira pazarlık yapma imkanı sunmayan sahte kurumsallığının altında bence son derece amatörce yönetilen müşteri odaklı olmayan bir firma. ben tavsiye etmiyorum alışveriş de yapmıyorum. inşallah bu yorumları okuyup gerçek kurumsallık adına çalışanlarının müşteriye yaklaşımını ehlileştirmek adına tedbir alırlar o zaman ben de yorumlarımı geri alırım.

Nereden alışveriş yapıyorum konusuna gelince son 1 yıldır hasanpaşada motosuperstor mağazasını keşfettim bulabildiğim herşeyi motosuperstoredan bulamadıklarımı ise diğer mağazalardan alıyorum. müşteriye yaklaşımları çok pozitif. saatlerce anlatıyor ürünler konusunda bilgiler. shoei kask alırken üşenmeden 3 farklı rengi bedeninide bulmak üzere öff püff etmeden denettiler. olmayan ama benim beğendiğim beyaz rengi yarım saatte depodan getirdiler. almadığım bir montu renk ve bedenleri ile denettiler mağazadan çıkarken iyi günler yine bekleriz deyip güleryüzle uğurladılar. iskonto yaptılar çay ısmarladılar. bence esnaflık budur. arkadaşıma revit eldiven aldık eldivenin dikişleri attı. ithalatçıya yollattılar ücretsiz tamir yapıldı orjinalinden iyi oldu. nic marka montun fermuarı bozuldu ithalatçısına yollayıp fermuarı 1 günde tamir ettirdiler. ben bütün arkadaşlarımı yönlendiriyorum ve tavsiye ediyorum.

birde motolab diye motosiklet yıkayan bir dükkan var hasanpaşada. yıkamacı arkadaş poğaçanın üstüne yumurta sürülen fırça ile ince ince dokunarak koca motoru yavaş yavaş boyaya zarar verdmeden 1 saat uğraşıp temizliyor. bu arkadaşın adını bilmiyorum ama kendisi hakikaten mükemmel bir insan onu da tavsiye ederim. birde anes motordan kimse bahsetmemiş. ben 1 kaç sefer givi çanta bakmak için ziyaret ettim. sahibi topsakallı birisi orta yaşlı çok beyefendi bir insan. birkaç çeşit çantayı tek tek açtı indirdi gösterdi öff püff etmedi. alışverişm olmadı ama suratsız meymenetsiz esnaftan ayrı tutuyorum. deneyimi olablar tavsiye edip etmememe konusunda yorum yapabilirler.
    gursus bunu beğendi.

mehmettayfur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık yok
    İzmir'de,favorilerim :

-Moto Göçmen/Kahramanlar-Mustafa Dinamit.Gayet ilgili,işi çok iyi bilen,fiyatı hesaplı.
    -Moto Lastik/Köksal ve ortağı.İzmir'de başka yerden lastik almam.
    -Rider Denim/Timur.Korumalı kot motor pantalonu yapıyor.İzmir'de olduğum için tech90 yerine onu tercih etmiştim,doğru karar
    vermişim.
    Ortak özellikleri;efendi,ilgili ve motorcu olmaları.
    Sermayesi din olanın rehberi şeytan olur.

www.motosikletciyiz.com

eğer mağazadan alışveriş yaparsanız metrobüs şirinevler durağında. bugün mont, kask ve dizlik aldım. %35 indirim yaptı ve çok ilgililer. ellerinde yoksa sipariş alıp getiriyorlar. Arif diye bir arkadaş var, mutlaka onunla görüşün. pişman olmazsınız.

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı mehmettayfur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir'de,favorilerim :

-Moto Göçmen/Kahramanlar-Mustafa Dinamit.Gayet ilgili,işi çok iyi bilen,fiyatı hesaplı.
    -Moto Lastik/Köksal ve ortağı.İzmir'de başka yerden lastik almam.
    -Rider Denim/Timur.Korumalı kot motor pantalonu yapıyor.İzmir'de olduğum için tech90 yerine onu tercih etmiştim,doğru karar
    vermişim.
    Ortak özellikleri;efendi,ilgili ve motorcu olmaları.
    moto lastik ve rider denim adresleri var mı?
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Motosikleti
    Artık yok
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    moto lastik ve rider denim adresleri var mı?
    Moto Lastik:1583/1 sok.No.5/A Rod-Kar 1 İşmerkezi B Blok Bayraklı.Tel(232)462 08 42
    Rider Denim:Mehmet Ali Akman mah.4/1 sok.No.17/A Üçkuyular.Tel.533 639 01 01
    Sermayesi din olanın rehberi şeytan olur.

SCelen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx 125
    Ben yedek parça konusunda sıkıntı yaşıyorum, daha doğrusu nerden alacağımı bilemiyorum. CB125E için buji hava filtresi alıcam ama nerde bulurum bilemedim. İnternetten de pek almak istemiyorum. Varmı tavsiye verecek bana

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı mehmettayfur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Moto Lastik:1583/1 sok.No.5/A Rod-Kar 1 İşmerkezi B Blok Bayraklı.Tel(232)462 08 42
    Rider Denim:Mehmet Ali Akman mah.4/1 sok.No.17/A Üçkuyular.Tel.533 639 01 01
    ha motolastiği biliyorum ustamın arka sokağı :D arkadaşım lastik aldı baya motorcular onlar da rider denim'e de uğrayayım pantolon ihtiyacım var teşekkürler
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    aslanko motor - kemer

Motosikleti
    Artık yok
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ha motolastiği biliyorum ustamın arka sokağı :D arkadaşım lastik aldı baya motorcular onlar da rider denim'e de uğrayayım pantolon ihtiyacım var teşekkürler
    Birşey değil.

Anes Okmeydanı. Kapılarının önünde yaralı bir sarman kedi bulmuşlar.

Veterinere götürmüşler. Tedavisine başlanmış. Mağaza kapısının yanında yuva yapmışlar. Önüne mamasını koyup sahip çıkmışlar.

Bir kaç gün sonra mağaza açılışında, adını Anes koydukları yakışıklı sarmanın keyfi hayli yerinde görünüyor.

Doğrusu ben çok memnun kaldım.

Kaynaklar:
    https://www.facebook.com/anesmotor.o...71720862999155
    https://www.facebook.com/media/set/?...6931776&type=3

ATAdamZU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 ledow 250 / 2013 gv 250 efi
    apache cycles ve hudson deri muhabbet ilgi alaka güzel motomax i 4. sıraya atabilirm araya girmeye layık olan dükkanlar çıkıcaktır illaki

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Tabii ki Moto Super Store. Kadıköy'deki mağazasına gidip bizzat alışveriş yaparsanız güzel indirimler de yapıyorlar. Günlerce uğraşıp getirdiler beğendiğim kaskı. Hiç bıkmadan usanmadan bütçemi belirtip defalarca montlar eldivenler denedim. Sabır, güleryüz, ilgi, alaka, bilinç, temiz esnaflık istiyorsanız adresiniz burası olmalı.

Linki de paylaşayım: http://www.motosuperstore.net/

Hiç siteden alışveriş yapmadım, internet satışları hakkında bir fikrim yok.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

68charger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha FZ6 Fazer ABS, Kawasaki Ninja 300 ABS
    Anes Halkalı, İsa Beyin ilgi ve alakası için teşekkürler. Schuberth Kask

GKN Motors Hasanpaşa. (Genel bakım, motor rektifiyesi)
    Bazı ufak tefek sorunlar yaşasam da genel olarak memnun kaldım. Topladığı motorda şimdilik bir sorun yok(10 bin km'yi geçti)
    Ancak onarımda kısa sürede tekrar bozulan bir işleme tekrar işçilik alınmasını yanlış buluyorum ayrıca yanında çalışan yardımcısı biraz ukala.
    Onun haricinde yaklaşımı, anlatımı, tamirat süresi, dükkan temizliği, güvenliği,konumu vs gayet iyi. Tavsiye ederim!

Motosikleti
    XT 660z Tenere
    kızıltoprak motomax'a gittim hiç ilgi alaka yok sanki müşteriye ihtiyaçları yok.Adamların şeyinde değil.bir daha asla motomaxdan bişey almam.motomax önermiyorum

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alışveriş için motosuperstore - %99 buradan alışveriş yaparım eğer çok aradığım birşey başka biryerde ise tabiki oradanda yaparım ama yalan sölemiyim motomaxi sevmiyorum.

KTM servis olarak - Karaköy Ata motor - Ahmet usta

Yamaha servis olarak - Kızıltoprak Ersoy moto - Gökhan usta

Honda ( 2 kere bakım yaptırdım ) Pendik güngör - Atilla (kendisi satış bölümünde ama herşey ile ilgileniyor )

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)