Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

kaskınızı ne yapıyorsunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    TimFx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja300SE ABS
    Bende aldığım çantaya koyuyorum, çanta çok büyük değil ama kaskı içine alıyor fakat fermuar kapanmıyor fakat çantanın üzerindeki ilave germe kayışları ile kaskı çantanın içinde tutuyorum dışardan bakınca havalıda görünüyor

Kayışları gerince kask çantanın içine adeta mıhlanıyor ve üstelik çantanın alt kısımarında bayağı bir eşyam bulunuyor.
    bazen gezerken arkamda kask olduğunu unutuyorum sağa sola dönerken arkadaşlarım omuzlarına değiyor adamların canı yanıyor isyanları oynuyorlar.

Çanta motor üzerindeki aerodinamiye göre üretilmiş istersen ilave aparatlar takıp fonksiyonlarınıda çoğaltabiliyorsun. Sürüş sırasında yüksek hızlarda bile, sırtında takılı olduğunu hissetirmiyor tek kusuru fiyatı.

çanta bu http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/...ectID=17890562

braveguy bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Alıntı Adventure58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motor için branda buldum askeri malzemeden yapılmış billirsiniz panço malzemesi kullanılmış. hafif yagmurda sorun yok ama aşırı yağmurda su alır dedı ama öyle aman aman değil hani nefes alması gerek mis tam muşambba iyi olmaz dedi hava geçirmeyenler. 65 tl fiyat çekti.
    Hiç panço işine bulaşma 40-50 tl ye motosiklet brandası var ne gerek var başka ürünlere ;)
    BİZ; KANINI VE CANINI BU VATAN İÇİN FEDA EDENLER VE GÖZÜ YAŞLI ANALAR İÇİN SAVAŞIRIZ...!

"AKINCILAR..."

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Alıntı TimFx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende aldığım çantaya koyuyorum, çanta çok büyük değil ama kaskı içine alıyor fakat fermuar kapanmıyor fakat çantanın üzerindeki ilave germe kayışları ile kaskı çantanın içinde tutuyorum dışardan bakınca havalıda görünüyor

Kayışları gerince kask çantanın içine adeta mıhlanıyor ve üstelik çantanın alt kısımarında bayağı bir eşyam bulunuyor.
    bazen gezerken arkamda kask olduğunu unutuyorum sağa sola dönerken arkadaşlarım omuzlarına değiyor adamların canı yanıyor isyanları oynuyorlar.

Çanta motor üzerindeki aerodinamiye göre üretilmiş istersen ilave aparatlar takıp fonksiyonlarınıda çoğaltabiliyorsun. Sürüş sırasında yüksek hızlarda bile, sırtında takılı olduğunu hissetirmiyor tek kusuru fiyatı.

çanta bu http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/...ectID=17890562
    resim iyiymiş osman
    bu kriega benim uzun zamandır radarımda, kriega 20us var tailbag. onu ciddi düşünüyordum sırt çantası da fena değilmiş.
    şimdilik ona ayıracak bütçem yok maalesef belki aliexpress'den 40usdlik falan kask departmanlı çanta alabilirim.
    güle güle kullan çantanı.
    TimFx bunu beğendi.

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Alıntı Adventure58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motor için branda buldum askeri malzemeden yapılmış billirsiniz panço malzemesi kullanılmış. hafif yagmurda sorun yok ama aşırı yağmurda su alır dedı ama öyle aman aman değil hani nefes alması gerek mis tam muşambba iyi olmaz dedi hava geçirmeyenler. 65 tl fiyat çekti.
    metal bildiğimiz brandayı istanbuldaki fuardan 35 tlye almıştım kesinlikle 50 tl üzerinde bir bedel ödemeyide düşünmem (Diavel almadığım sürece ) motoru satarken alan arkadaşa verdim küçük beden olduğu için.
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

hakan_biolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Titanic 150
    kaskın kendı filesini kullanıp sırtıma asıyorum. Fileyi kendiniz de beğendiğiniz herhangi bir kumaştan ürettirebilirsiniz.
    braveguy bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler