Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ehliyet sinavi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merak ettim bir konu var ehliyet icin kursa kayit oldumda direksiyon dersindede bir sorunum yok fakat yakin zamanda sinava giren arkadaslar 8 cizerken dubalarin caprazlarinda yanlarda cizgi varmi cunki bu cizgileri asmadansekiz cizmemizi istiyorlar ama o cizgi hic belki bile degil yani 8 ciziyoruz ama kisitli dar bir alanda
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Çizgi falan yok ben 7 eylülde girdim.

HOCAM BU SEKILDEKI GIBI CİZGİLER KUCUK VE CIZGIYEMI BAKIM DONCEM YEREMI BAKIM ANLAMADIM

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Döneceğin yere bakman daha mantıklı bence.Ben öyle yaptım.Ben sadece rampada zorlandım.

flush royale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Yzf R125 Anodized Red
    Adventure58 bunu beğendi.
    Kakono hakiri sokomoyu tokaji.

Donus yapiyorum bir problemim yokta cizgiyi bir kac kere gectim o zaman eliyorlarmis

12680 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pcx 125
    Çizgi falan yok slalom,u dönüşü ve rampadan geçiyorsun. Gözlerini dubalara kitleme karşıya bak rahat rahat dönersin, düşsen bile ikinci ve üçüncü bir hak veriyor zaten komisyon sana.

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    28 nde sınav vardı ertelenmişş
    hsk bunu beğendi.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Hocam ben donusu yapıyorum onda sorun yok sadece cızgılerın yanından gecıyorum dıs kısım cogu kısı cızgı yok dıyor milli egitime sıracagım bunu sacmalık cunkı
    mehmetenis bunu beğendi.

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Arkadaşlar dubaların kenarlarında çizgi yoktur,dubaların arasından sekiz çizerek geçersiniz.Ardından son dubadan ilk dubaya kadar gaza basıp dubanın yanında durmanız gerekmekte.
    Burada önemli olan dubaları devirmemeniz.Devirseniz elenirsiniz.
    Duba işi bittiktikten sonra yere çizilen 8 in üzerinden geçmeniz gerekiyor,
    En son ise platform,bundan da düşmeden geçerseniz akan trafiğe çıkıp sınavı tamamlarsınız.

Motosikleti
    lifan tay 100 - 2012 / emisol 2014 / artık yok :)
    Alıntı Adventure58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    28 nde sınav vardı ertelenmişş
    ben de duymuştum. kpss dolayısıyla mı ne ertelenmiş. bu sınavlar resmi olarak meb'in hangi sitesinde ilan ediliyordu bilen var mı?

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Arkadasin koydugu kroki ile bire bir ayni olacak yuksek ihtimal slalom yaptigin kuklardan gecip ilerden dondukten sonra ayni kukalarin ortasindan gecip 8 cizeceksin ayri bir 8 yeri yapmiyorlar genelde..

ben sizi anladım ama kagıthane cendere yolundakı sınav yerınde yerde cızgıler var ve bunları nerden cıkardıklarını cozemedımde bır sekıl cızdım yarım yamalakta olsa ama bızım 8 cızdıgımız yer bır dıktorgenın ıcınde ve yanındakı cızgılerı gecmeden 8 cızmemızı ıstıyorlar resımde goruldugu gıbı
    Adventure58 bunu beğendi.

eraksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok.
    Bende yarın sınava gireceğim, herhangi bir iptal durumu bilidirilmedi bana inşallah yarında iptal olmaz, yağmur çamur farketmez biran önce bitsin, önümüzdeki hafta tatil yoksa en az bir ay uzar bu iş

Motosikleti
    lifan tay 100 - 2012 / emisol 2014 / artık yok :)
    Alıntı eraksoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende yarın sınava gireceğim, herhangi bir iptal durumu bilidirilmedi bana inşallah yarında iptal olmaz, yağmur çamur farketmez biran önce bitsin, önümüzdeki hafta tatil yoksa en az bir ay uzar bu iş
    bana kpss dolayısıyla iptal edildi demişlerdi. bi teyit etmenizde fayda var hocam.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Bugün direksiyon sınavına yarım saat geç gittiğim için sınava alamdı şerefsizler nasıl insanlar bunlar bir daha 150 tl vercez şimdi sınavı yapan hoca kıl zaten adamı dövememek için zor tuttum kendimi

Motosikleti
    Henüz yok.
    Telefon açtım, iptal söz konusu değil, bu saatten sonrada iptal olmaz dediler, fakat ben sadece direksiyona gireceğim yazılı sınavım yok, yazılı sınavı olanlar için iptal olabilir, zaten direksiyon sınavının okulla pek ilgisi yok, hava muhalefeti yüzünden iptal olabilirmi dedim olmaz dediler.
    mehmetenis bunu beğendi.

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı eraksoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Telefon açtım, iptal söz konusu değil, bu saatten sonrada iptal olmaz dediler, fakat ben sadece direksiyona gireceğim yazılı sınavım yok, yazılı sınavı olanlar için iptal olabilir, zaten direksiyon sınavının okulla pek ilgisi yok, hava muhalefeti yüzünden iptal olabilirmi dedim olmaz dediler.
    Şu an itibariyle Direksiyon sınavı 11-12 ekim tarihine ertelenmiştir.
    Yalnız bu tarih il ve ilçelere göre değişmektedir. İstanbul da tarih ertelemesi bu şekildedir.

Motosikleti
    Henüz yok.
    Hava bu tarafda da bozuk iptal deil dediler ama sabah mecburen gideceğim sınava sabahki karar ne olur bilinmez, inşallah iptal olmaz

ibooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Bugün cendere yolunda A2 direksiyon sınavları yapıldı. Sağanak yağmur altında sırılsıklam olan bir çok cengaver vardı.
    eraksoy bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)