Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

CBR'ları bedavamı dağatıyorlar:D

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotojeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke
    ohooo pulsar 400 ss 2015 ortası
    pulsar 400 cs 2016 ortası onlar gelene kadar çok motor çıkar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr almak çocuğun ismini "emre" koymak gibi bişeydir.
    mantığı şöyledir ki;
    "düşün düşün karar veremedik, vardır o kadar insanın bi bildiği diye kalabalığa uyduk"
    Ne kadar saçma bir yorum.
    Bundan önceki motorum Cbr 250r dı ve niye onu seçtiğimi gayet iyi biliyorum.
    Cidden özellikle 3-5 kişi var sizin gibi.Ortalığı karıştırmak için elinizden geleni yapıyorsunuz.

Ayrıca konuyu açan kişi saçmaladıkça saçmalıyor. Yok cbr lar virüstür vs.
    Adminler konuyu görmüyor sanırım ?
    Şu konunun burda hala durmasının amacı nedir ? Bilgi sahibi olmak vs mi?
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Ne varmış konuda ilgilenmiyorsanız girmessiniz ortalığı karıştırmaya çalışmayın

mystic80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Sportster 883 2004
    Oda bişey mi cbf 150 tam apaçi motoru adım başı var. Saçmalığa bak, moderatörler nerede acaba hani çöp kutusu bu forumda neye yarıyo acaba? Çocuğun teki gelip forumda saçmalıyor herkesi birbirine katıyor ilgilenen yok. Yzf 125 i Cbr 250 den iyi gören insanla muhattap mı olunur. Yaşının ufak olduğunu her şekilde belli ediyor bence hiç daha da büyütülmeye gerek yok.

Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı mystic80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oda bişey mi cbf 150 tam apaçi motoru adım başı var. Saçmalığa bak, moderatörler nerede acaba hani çöp kutusu bu forumda neye yarıyo acaba? Çocuğun teki gelip forumda saçmalıyor herkesi birbirine katıyor ilgilenen yok. Yzf 125 i Cbr 250 den iyi gören insanla muhattap mı olunur. Yaşının ufak olduğunu her şekilde belli ediyor bence hiç daha da büyütülmeye gerek yok.
    kafanız güzelmiş gercekten önce bir tüm yazıları oku bakim sonra konuş ezberci zihniyet ben veya başkası hiç bir şekilde burda yzf ile cbr 250'yi kıyaslamadı kıyaslamazda rüyamı görüyosunuz okuma yazman varsa benim espirilerim dışında orda yazan yorumlarımı bi oku bakim ne demek istediğimi anlarsın kim kimi birbirine katıyor burda yırtık dondan çıkar gibi atlama

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kavga çıkar,kaliteli diye aldım 10.000 km boyunca yolda bırakmadı sağlam atik hafif trafikte kullanımı rahat gözler üstünde. ne alsaydık asya köylü mü?

anılbel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wolf 125/ VSTAR
    Cıbır yaw işte ...

Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Kişilik diye mühim bir mesele var.

Dikkat çekme devrindeyiz. Çoğunluk dikkat çekmek için,gözlerin üzerinde olması için bir şeyler yapma çabası içerisinde. Sırf bu yüzden motosiklete binen insanların sayısı azımsanmayacak derecede çok. Özellikle de genç insanlar içerisinde. Ama bazılarına bu da yetmez, farklılık içinde farklılık arar. Hele ki, düşünce farklılıklarından anlamayan, karşıt düşünceleri bilinç süzgecinden geçirmeyen biri ise, tartışmak kaçınılmazdır. Örneği bu konuda mevcut.

Kardeşim, farklılıktan bahsediyorsun,farklı olmayı övüyorsun. Ama gelmiş yzf sürmenin farklılık olduğunu savunuyorsun.

Şöyle diyeyim, cbr da yzf de mühendisler tarafından tasarlanıp, benzer işlemlerden geçirilip fabrikadan çıkarlar. yani kullanıcı hazır olanı kullanmak zorundadır. Kendine custom motosiklet yaptırmadığın sürece farklılıktan bahsetmen anlamsız.Cbr'a 10 kişi biniyorsa, yzf'ye 4 kişi biniyor. Cbr'lar arasında evet farklısın. Ama biraz görüşünü geliştirmek yzf ler arasında sıradan olacağın anlamına gelir.

Trafikte 50 araç varsa 5 i motosiklet. Bunların 2 tanesinin cbr,1 tanesinin yzf olduğunu farzet. Ben cbr'a biniyorum diye koyun oluyorum, sen yzf ye biniyorsun diye tek mi oluyorsun?
    Geniş düşünmek gerek
    mystic80 bunu beğendi.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Alıntı Osırıs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kavga çıkar,kaliteli diye aldım 10.000 km boyunca yolda bırakmadı sağlam atik hafif trafikte kullanımı rahat gözler üstünde. ne alsaydık asya köylü mü?
    Bak bu adamla geziye çıktık bende 2014 wolf var adamda cbr var 2011 di sanırsam.. Adamda tık yok benim marş geç alır, debriyajda sorun çıkar(garantiden değiştirmeye çalışıyorum)..

Kısacası herkes cbr alsın.. Wolf alan kafama ben..

Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı Espaniole adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kişilik diye mühim bir mesele var.

Dikkat çekme devrindeyiz. Çoğunluk dikkat çekmek için,gözlerin üzerinde olması için bir şeyler yapma çabası içerisinde. Sırf bu yüzden motosiklete binen insanların sayısı azımsanmayacak derecede çok. Özellikle de genç insanlar içerisinde. Ama bazılarına bu da yetmez, farklılık içinde farklılık arar. Hele ki, düşünce farklılıklarından anlamayan, karşıt düşünceleri bilinç süzgecinden geçirmeyen biri ise, tartışmak kaçınılmazdır. Örneği bu konuda mevcut.

Kardeşim, farklılıktan bahsediyorsun,farklı olmayı övüyorsun. Ama gelmiş yzf sürmenin farklılık olduğunu savunuyorsun.

Şöyle diyeyim, cbr da yzf de mühendisler tarafından tasarlanıp, benzer işlemlerden geçirilip fabrikadan çıkarlar. yani kullanıcı hazır olanı kullanmak zorundadır. Kendine custom motosiklet yaptırmadığın sürece farklılıktan bahsetmen anlamsız.Cbr'a 10 kişi biniyorsa, yzf'ye 4 kişi biniyor. Cbr'lar arasında evet farklısın. Ama biraz görüşünü geliştirmek yzf ler arasında sıradan olacağın anlamına gelir.
    Bizim dikkat çekme gibi bir derdimizde yok sen rahat ol bunu bin defa yazdım sadece biraz özgün olsak iyi olabilir dedik.istersen olursun istersen olmazsın
    Trafikte 50 araç varsa 5 i motosiklet. Bunların 2 tanesinin cbr,1 tanesinin yzf olduğunu farzet. Ben cbr'a biniyorum diye koyun oluyorum, sen yzf ye biniyorsun diye tek mi oluyorsun?
    Geniş düşünmek gerek
    yine iyi okumamışınız ayrıca benim yzf motorsikletim yok düşünüyorum mt 125'de aklımı çelmiyor değilgüzel motor. ben oraya bir sürü motor markası yazdım siz sadece yzf'yi görmüşünüz.
    biz sadece biraz özgün olursak iyi olabilir dedik istersen ol istersen olma sen rahat ol öyle farklı olma takıntısı içinde değiliz bin defa belirttik bunu

bu bi gerçek ki cbr bütün çekiciliğini yitirmiştir. ben fethiyede yaşıyorum. her mahallede 1 cbr vardır abartmıyorum
    Yiğit_ bunu beğendi.

Siyah&Beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250
    Konu basligina cevap veriyorum. Evet bedava dagitiyorlar. Her Sali aksami Sali pazarinda bedavaya veriyorlar. Ben de oradan aldim. Cok berbat bir motor. Ama ne yaparsiniz ki para yoktu gittim bedavaya aldim iste. Param olunca hic kimsede olmayan bir motor alicam. Zaten herkes kola iciyor, kotu birsey olmali diye ben hep fanta icerim ☺

Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı Siyah&Beyaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu basligina cevap veriyorum. Evet bedava dagitiyorlar. Her Sali aksami Sali pazarinda bedavaya veriyorlar. Ben de oradan aldim. Cok berbat bir motor. Ama ne yaparsiniz ki para yoktu gittim bedavaya aldim iste. Param olunca hic kimsede olmayan bir motor alicam. Zaten herkes kola iciyor, kotu birsey olmali diye ben hep fanta icerim ☺
    Ben türkçe konuşyorum niye anlamıyorsun ben cbr a kötü bir motor demedim ki hatta övdüğüm bile oldu bi oku bakim sayfaları kaç bin defa yazdın yokmu muhakeme yeteneği olan okuyan bir cbr kullanıcısı arkadaş biraz özgünlük fena olmazdı aslında diyorum farklı olmak için uğraşmıyoruz insan farklı olmaz farklı doğar
    Çocuk gibisiniz hemen alınıyorsunuz okumuyorsunuz şu yazıyı kaç defa yazdım ben sadece bir yere gittiğimizde farklı motorlar görsek fena olmaz diyorum türkiye şartlarında biraz zor bu fazla model olmasada yine ss harici bir sürü güzel motorlar var.
    Bedeva dağatıyorlar sözü bana ait değil zaten.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Çok dandik motor bende kullanıyorum apaçiyim motorda en berbatı hemde sakın almayın cbr arkadaşım saçma konularda açmayın yeterince var..

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hondacılar cokmus mekana 4 sayfa olmus masallah masallah

Motosikleti
    Yzf r125
    ben ne diyorum herif ne diyor herkeze iyi sürüşler benden bu kadar.ben bi taş bulim ona anlatim kırık mıdır nedür

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak bu adamla geziye çıktık bende 2014 wolf var adamda cbr var 2011 di sanırsam.. Adamda tık yok benim marş geç alır, debriyajda sorun çıkar(garantiden değiştirmeye çalışıyorum)..

Kısacası herkes cbr alsın.. Wolf alan kafama ben..
    Hocam, sizin Wolf'te sorun var, Wolflerde genel bir sorun olduğunu sanmıyorum. Sizin motorunuz da sorun giderilirse tek marşta tık diye alır, debriyajı pamuk gibi geçer Yalnız iki sorunun beraber çıkması büyük şanssızlık.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam, sizin Wolf'te sorun var, Wolflerde genel bir sorun olduğunu sanmıyorum. Sizin motorunuz da sorun giderilirse tek marşta tık diye alır, debriyajı pamuk gibi geçer Yalnız iki sorunun beraber çıkması büyük şanssızlık.
    Facebook wolf grubunda 130 tane mesaj olmuştu sanırsam debriyaj problemi ile ilgili.. Herkeste çıkmaya başladı(çoğunlukla 2014 modellerde).. Sorun çıkmayanlar da 'siz debriyaj kullanmayı bilmiyorsunuz' diye çıkıştılar falan karıştı bir ortalık.. Marş konusu bir bende çıktı sanıyorum onu da nasıl becerdim bir fikrim yok..

VlknDnmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l>cbr250r>Tvs apache150>Wind hunter150
    Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben ne diyorum herif ne diyor herkeze iyi sürüşler benden bu kadar.ben bi taş bulim ona anlatim kırık mıdır nedür
    Hocam keşke o taşı siz atmayıp elinizde tutsaydınızda şimdi anlatıyordunuz ne güzel

Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı VlknDnmz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam keşke o taşı siz atmayıp elinizde tutsaydınızda şimdi anlatıyordunuz ne güzel
    bin defa anlattım kardeşim daha ne anlatim üst satırda anlattım herşeyi ondan önceki satırlardada anlattım okuyun dedim adam akıllı o hayla okumadan konuşuyor insan bir üst satırı okumazmı napim ben daha olmayınca olmuyor inan.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)