Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kardeşler yarın motor alacağım bir öneri????? (250 CC--)

Motovento
    REKLAM ALANI

ARKADAŞLAR YARIN CEBİMDE 5.000-7.000 ARASI Bİ PARAYLA BAYİYE GİDİCEM ÖNERİCEGĞİNİZ MOTOR VARMIDIR AKLIMDA BİKAÇ BİŞEY VAR AMA SİZİN BİLGİNİZ BOLDUR Bİ AKIL VERİN BANA MOTOR SÜRMEYİ BİLİYORUM AMA ÇOK DEĞİL İLK MOTORUM OLUCAK VİTESLİ OLARAK BANA Bİ AKIL VERİN VEYA 2. EL DE BAKABİLİRİM TEŞEKKÜRLER...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    online253 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 2021
    Alıntı thethedark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR YARIN CEBİMDE 5.000-7.000 ARASI Bİ PARAYLA BAYİYE GİDİCEM ÖNERİCEGĞİNİZ MOTOR VARMIDIR AKLIMDA BİKAÇ BİŞEY VAR AMA SİZİN BİLGİNİZ BOLDUR Bİ AKIL VERİN BANA MOTOR SÜRMEYİ BİLİYORUM AMA ÇOK DEĞİL İLK MOTORUM OLUCAK VİTESLİ OLARAK BANA Bİ AKIL VERİN VEYA 2. EL DE BAKABİLİRİM TEŞEKKÜRLER...
    bu belirtmiş olduğun 5000-7000 tl arasına koruma ekipman fiyatlarıda dahil mi belirtmemişsin fakat o fiyatlarda tvs apache 150 rtr alabilirsin veya biraz daha sıkabilirsen kendini pulsar alabilirsin

-Apache 150 rtr(yorumlardan anladığım kadarıyla tek sıkıntısı titreşim onun dışında başlangıç için performans görüntü itibariyle güzel bir motosiklet)
    -Yamaha ybr 125 esd(güzel bir başlangıç motosikleti 2.elde kolay gider)
    -Honda cbf 150(yine başlangıç olarak güzel bir motosiklet yine 2.el piyasası iyidir)
    -Bajaj Discovery
    -Bajaj pulsar 200 ns bu motorlara bakmanı araştırmanı tavsiye ederim pulsar 200 ns diğerlerine göre performans,görünüş ve teknolojisiyle diğerlerinden 2 gömlek üstündür tabi fiyatı da diğerlerinden yüksektir senin belirtmiş olduğun 7000 tl ye yakın fiyatı var

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Araştırma yapmak için biraz geç kaldığını düşünüyorum, eğer illa yarın alacam diyosan. Bu arada 7 bin lirayla hangi yollardan geçeceksin pusuya yatcamda
    online253 bunu beğendi.

Alıntı online253 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu belirtmiş olduğun 5000-7000 tl arasına koruma ekipman fiyatlarıda dahil mi belirtmemişsin fakat o fiyatlarda tvs apache 150 rtr alabilirsin veya biraz daha sıkabilirsen kendini pulsar alabilirsin

-Apache 150 rtr(yorumlardan anladığım kadarıyla tek sıkıntısı titreşim onun dışında başlangıç için performans görüntü itibariyle güzel bir motosiklet)
    -Yamaha ybr 125 esd(güzel bir başlangıç motosikleti 2.elde kolay gider)
    -Honda cbf 150(yine başlangıç olarak güzel bir motosiklet yine 2.el piyasası iyidir)
    -Bajaj Discovery
    -Bajaj pulsar 200 ns bu motorlara bakmanı araştırmanı tavsiye ederim pulsar 200 ns diğerlerine göre performans,görünüş ve teknolojisiyle diğerlerinden 2 gömlek üstündür tabi fiyatı da diğerlerinden yüksektir senin belirtmiş olduğun 7000 tl ye yakın fiyatı var

kardeşim önerilerin için teşekkürler ben asya mojor - dediğin gibi pulsar - kanuni phantom - kuba superlight 200 düşündüm bunlar hakkında bi yorumun var mıdır ? not: koruma ekipmanları hariç fiyat

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:27 ----------

Alıntı Proud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Araştırma yapmak için biraz geç kaldığını düşünüyorum, eğer illa yarın alacam diyosan. Bu arada 7 bin lirayla hangi yollardan geçeceksin pusuya yatcamda
    :D :D gel beraber gidelim almaya kardeşim illa yarın demiyorum tabiiki araştırıyorum bayadır tam karar veremedim

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Yarin hemen acele alma, ilk motor yas genc hemen 250 olmaz, yarin gidiyorsun tepeden tirnaga ekipman aliyorsun, ayagina korumali cizme , eldiven, sirtlik, mont, kevlar pantalon, kask bunlari aksama kadar duzuyorsun istahin iyice arttiginda elinde kalan 5000 tl ile aksaminda burada tartisiyoruz bir hafta icinde de guzel bir motor aliyorsun...

Motosikleti
    R125 >> MT25
    2. El honda cbr 125 alabilirsin 7000Tl ile, sonrasında motosiklet dükkanından kredi kartı ile taksitli kask mont ve eldiven alabilirsin. Yada sıfır alıcam dersen seçenekler Bajaj pulsar, Yamaha ybr , Honda cbf olarak daralıyor

derby tavsiye ederim. 150likti galiba. görsel olarak da çok iyi

tam da buydu :-D

mbulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor...
    hemşerim ne yaptın, aldın mı motorunu? merak ettim

Alıntı burakmetu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. El honda cbr 125 alabilirsin 7000Tl ile, sonrasında motosiklet dükkanından kredi kartı ile taksitli kask mont ve eldiven alabilirsin. Yada sıfır alıcam dersen seçenekler Bajaj pulsar, Yamaha ybr , Honda cbf olarak daralıyor
    Alıntı mbulut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hemşerim ne yaptın, aldın mı motorunu? merak ettim
    Alıntı emre xt125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam da buydu :-D
    teşekkür ederim arkadaşlar önerileriniz için bunlarda olabilir tabi ama ben daha çok phantom ve major 250 düşünüyorum para sıkıntı değil hyosung 250 gtr veya honda cbr serisi de olabilir önemli olan sağlam ve hoş bi motor aolması

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    phantom u geç parça sıkıntısı var benimmotorcuda 1 aydır yatıyor önden kazalı parça yok bekliyorlar.

O paraya Ben olsam TVS 150 RTR alırdım
    yada YBR, 125 cc ama,

İlla 250 olsun dersen ilk motor için sıfır ayakın düşük kmli cbf 250 racer istercen cbr 250 al.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    5.000 ile 7.000 arası 250 lik motor zor kardeşim. 125 olur.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    bu şekilde motor almaya gidilmez seni feci kazıklarlar söliyim

serotizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Softail FXSTBI
    Pulsar 200 iyi seçim bence.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar
    cbf 150 al koruma demiri orta ayağıile 5500 falan oluyor zaten.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)