Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Düşünceleriniz ve bilgileriniz benim icin cok onemli!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Hayirli gunler tekerleginiz duz bassin. Sorum su baslangic icin 2 motor arasinda kaldim. Biri yamaha ybr 125 digeri ise tvs apache. Bu zamana kadar hep ybr dsunuyordum ezberlemistim resmen herseyini ybrnin. Ama sonra biraz dsundum. Ben full kiyafet kask kullanicam. Ybr'de pek yakismiyor ama apache de yakisiyor. Sizce iki motorunda + ve eksileri nelerdir. Ben bildigimi soylim apache titresimi var parcasi cok zor blunuyor (en azindan gaziantepde) ybrde tam tersi cok cok hafif bi titresim var ve parcalarinin secenekleri var. Sizden de onerilerinizi bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

elinden hangisini kolay çıkarabilirsin satmak istersen bunu düşün. bi de yedek parça çok çok önemli dostum. şu an insan bunun önemini pek bilmiyor ama 1parçayı aylarca bekleyince tövbe edersin, motordan soğutur, satmaya çalışırsın satamazsin.. o yüzden yedek parça temin durumunada önem ver derim.. ben ybr mavi renk diyorum tartışmasiz.. 2yüz bin km devirenler, avrupa turu yapanlar var ybr ile.. çok sağlam ve sorunsuz bir motordur kendileri.. tabi karar senin yinede..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:44 ----------

apaçhe hakkında da ne desem yalan olur hiç bir bilgim yok.

emre186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni BS125
    YBR 125 bana göre sınıfının en iyisi 100 km de 1 lt bile zor yakıyor namussuz :D 4,500 e alırsın satarken 3,500 e satarsın değişebilir, altına yatırım yapar gibi bu motosiklete yatırım yapabilirsin tabiri yerinde ise "altın gibi motosiklet" az yakar çok kaçar, satacağın zaman fazla düşmez, çok yokuşlu yerlerde süreceksen dişli değiştirmelisin.. bunun dışında parçası kolay bulunur honda veya benzeri markaların yedek parça servislerinde seni pençelerine almak isteyen bir ayı beklerken.. yamaha da beklese beklese civciv bekler bilmem anlatabildim mi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:46 ----------

zaten yamahayı alabilecek gücün varsa yedek parçasını sıkıntı etmezsin bile...
    mortingen şıtraze olmamak için koruyucu ekipmansız yola çıkmayın..

Sagolun abilerim. Benim icinde yalan soylemim gorunusde onemliydi. He bu ybr kotu anlamina gelmiyor. Ama apache'yle kiyaslayinca onun bi goruntusu drusu ybr'de yok sanki. Normalde hep ybr derdim de iste apachenin yeni kasasinin bi alti ybrden ucuz oldugunu gorunce aklim bi gidip geldi.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    TVS Apache 150 RTR Hyper Edge, cok guzel makine .. sifir aldiginda parma marca derdin olmaz yag su degistir devam et cinli degil bu alet, motor sevgi isidir gonlunden gecen motora bin .. siradan olma... RTR in bir durusu heybeti var sahipleride cok memnun... renkleri muthis.. farkli ol..

Motosikleti
    baja boxer
    6 ay ybr tecrübem oldu, mavi-siyah bence çok yakışıklı motor. Benim boyum uzun olduğu için biraz altımda küçük kalıyordu sadece, o yüzden sattım. maddiyat sıkıntı değilse tavsiye ederim. ama bir de bajaj discovery 125 sti , derbi 150 stx e de bakmanı tavsiye ederim. özellikle discovery sti hem yakıtı çok az, hem de 15 beygir. ayrıca ybr 100 km de 2.5 lt benzin yakıyor. fiili olarak test ettim.

Darkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-125 ('14), Yamaha MT-25 ('17)
    YBR al geç kardeşim, kafan rahat olur.

Simdi kilom 87 boyum 1.78 abilerim. Ogrenci stajyer adamim motoru babam alicak gerisi bakimiydi yok benzini yagi bana ait olacak. Lise son sinifim. 4+1 yani tekrarim. Simdi okulada ben cin mali motorla gidemem. Benim icin gorunuste durusta bi hayli onemli. Fiyati en fazla 5000 tl olabilir.

mertekina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    görünüş falan önemliyse kardeşim ybr seni tatmin etmez görünüş olarak apacheyi al ozaman görünüş var
    Mecnun bilseydi HONDA sevgisini
    Severmiydi LEYLA zillisini

Rebulls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ Z750R - Arora Cappucino - Kanuni Seha 150
    apache al hem antepte kilis garajında şehreküstüde heryerde motor parcacısı dolu rahatlıkla bulursun istediğini ve antepte apache piyasası çok iyi satacak olursan yere düşürmezler

Gonlum ybr aklim apache. Onemli bi hususta satarken skinti yasamam lazim.

burakragaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R 13'-ÇALINDI - Maxx 200-16' -Rx3i Evo'16 -
    ikisininde alıcısı çıkar merak etme o konuda en çok hangisini istiyorsan onu al , araştır biraz hangisi işine geliyorsa onu al burada yazılanların hepsine kafa yorarsan işin içinden çıkamazsın...

Abilerim simdi bisey dsundum. Ybr'nin yeni kasasi eger eski grenaj olursa bi apache alirim yok eger kasa degisir daha farkli bisey cikarsa ortaya o zaman ybr'den krali yok benim icin. Bide apachenin 0 eski kasasi varmi tvs'nin sitesinde gordum sanki?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)