Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Aramızda alçaklar var DİKKAT!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben bisikletli gördüğümde selam verip imreniyorum.

Bir insan evladı neden böyle bir şey yapar anlamadım.

Kafaları güzeldi herhalde. Umarım bulunurlar diyeceğim ama sonrasında hiç bir şey olmayacağından bulunup bulunmamaları benim için bir şey değiştirmeyecek.

Geçenlerde bahşiş terörü diye haber yapıldı bir kanalda, gelin ve damat kılığında iki sunucu İstanbul' dolaştı ve saldırıya uğradılar. Sonra polisler saldırganları yakaladı (eliyle koymuş gibi buldu) neden çünkü haber oldu kamuya duyuruldu. Sen ben gitsek hayatta bulamazlar onları.

Neyse... Sonra ne oldu? Hiççççç. Adamlar serbest bırakıldı. Adalet ve ceza sistemi olmadıkça, avrupanın bir iki ülkesinden toplama bir anayasan ve kanun maddelerin olunca böyle oluyor işte.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    halilom, loop ve mehmetenis bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Piaggio Beverly 250
    Kanunlar toplum yaşantısını bir nizam altına almak için vardırlar. Temel olarak bireylerin can, mal güvenliğini sağlayarak yaşamlarını kolaylaştırmak için yapıldıklarını var sayabiliriz. Ama birey bireysel haklarının ne olması gerektiğinden bihaberse, iyinin ve kötünün ayrımına varamıyorsa, hayatını daha iyi hale getirmek için "talep etmeyi" bilmiyorsa, hakim kuvvetlerin de toplum hayatını iyileştirmek gibi bir ideali yoksa, bu tarz kaos ortamları her zaman gemisini yürütenlerin işine gelir ve düzelmesi için bir şey yapma ihtiyacı duymazlar. Bir gecede çıkan kanunların tamamına bakın; araziler, vergiler, eğitimi kalitesizleştirme, faizler, inşaatları kolaylaştırma, madenler, vb...
    İstense bu kanun düzenlemeleri yapılır. Ama zaten hayatımızı zorlaştıran bu zorbalar değil mi şu anki sistemin en büyük destekçileri? Onun için kendi halinde yaşayan insanların biraz uyanması ve iyi ile kötüyü ayırt etmesi lazım.
    Geçenlerde araba almak isteyen ama parasını bir türlü denkleştiremeyen maaşlı çalışan bir arkadaş ile sohbet ediyorduk. Araba fiyatlarındaki artıştan ve çok pahallı olduklarından dert yandı. Ben de kendisine (kime oy verdiğini bildiğim için) memnunsunuz ki bu zamlardan bu vergilerden, tercihinizi o yönde kullanıyorsunuz. Az bile yapıyorlar" dedim gülerek. Bir kaç saniye düşündükten sonra "ne alakası var abi onunla bunun yaa" dedi. Şimdi sen neyin ne olduğunu neden olduğunu göremiyorsan ve tepkini ortaya koyamıyorsan, bu şekilde yaşamaya devam edeceksin demektir.
    35Alperen35, h2rx, mehmetenis ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    üyesi olduğum motosiklet klüplerinde paylaşıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:15 ----------

darp raporu vs. almışlar mı?

bu işi çözerler bence.

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    ya devlet başa, ya kuzgun leşe.

hergün şunu bir kez daha görüyoruz ki türk insanı maddi olarak yükseldikçe manevi olarak korkunç bir çöküşe devam ediyor.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şiddetin her türlüsü kötüdür.. Ancak tek tarafın anlatımı ile karar vermekte bize yanlış kararlar verdirir. 2 bisikletçi dümdüz yollarında giderken motorlu 2 kişi bu arkadaşları zevk için durdurup darb ettiyse bu motorcular zaten psikopğat manyak tiplerdir. ancak ben durumun böyle geliştiğini Zannetmiyorum .. kimse durduk yerde birilerini kovalayıp darp etmez.. bide karşı tarafı dinlesekte .. şerefsiz yaftasını öle yapıştırsak ..
    tanertc ve mehmetenis bunu beğendiler.

Motosikleti
    CYGNUS L X ENTER 150
    Kardesim cekemiyorlar altlarinda çin çon larla geziyorlar bizde yamahaya binince kiskaniyorlar bu yuzden satasiyorlar
    Gecenlerde benimde basima geldi markete girdmistim alacaklarimi aldim disari ciktim birde ne goreyim iki tane cakal kask yok bir sey yok kafalarinda kendi motorlarinin gidonlarini benimkine surtuyolar
    Nabiyonuz lan dedim
    Agbi surtekte bizim de olsun dediler adamdaki mantiga bak tersledim kayboldular

Arkadaslar dikkatli olun baktiniz anlamiyo kaskinizi cikarin kaskinizla vurun onlara
    Darkin, h2rx, abeciMotoru ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Bende geçen gün R1 e sürttüm ama hâlâ bişey değişmedi
    dockerengin bunu beğendi.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı s.ozer1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Plaka varsa çok uzağa kaçamazlar elbet bir yerde yakalanırlar. Her yerde iyi ve kötü insanlar elbet olacak. Allah kötüyle karşılaştırmasın...
    Amin Amin Amin
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Alıntı ozmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardesim cekemiyorlar altlarinda çin çon larla geziyorlar bizde yamahaya binince kiskaniyorlar bu yuzden satasiyorlar
    Gecenlerde benimde basima geldi markete girdmistim alacaklarimi aldim disari ciktim birde ne goreyim iki tane cakal kask yok bir sey yok kafalarinda kendi motorlarinin gidonlarini benimkine surtuyolar
    Nabiyonuz lan dedim
    Agbi surtekte bizim de olsun dediler adamdaki mantiga bak tersledim kayboldular

Arkadaslar dikkatli olun baktiniz anlamiyo kaskinizi cikarin kaskinizla vurun onlara
    Bende çin çonla geziyorum ama gidpte kimsenin gidonuna sürtmedim motorumu ahahaha :D Benim başıma gelse gülmekten azarlayamazdım bile :D

Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Bir arkadaşımız olayı yine siyasete bağlamış.Kendisini tebrik ediyorum.

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Aramızda değil bu alçaklar.Yani ben onların dahil olduğu yerden değilim en azından.

Kim bilir ne geçti aralarında sonrasında kavgaya dönüştü.Kimse durduk yere "aha bisikletli dövek la" demez herhalde.Olmuştur birşeyler...

Polisin arayacağını filan sanmıyorum.Bulsada ses etmez iki bağırır salar...
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Ben her gün ev ile iş arası bisiklet kullanıyorum.E-5'de bazen nefesim kesiliyor emniyet şeridinde yavaşlıyorum dün yağmurda mesela motorsikletliler arkamda sıralanmış korna bile çalmadılar.Tam fark ettim kenara çekilicem adamlar selam çakıp solumdan bastı geçti.Yoksa ben mi iylerine denk geliyorum acaba?
    mehmetenis bunu beğendi.

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Diyelim polis yakaladı adamları, ne olucak peki ?

Tutuksuz yargılanma iyi halden para cezası falan filan.

Adam öldüren 3-5 ayda çıkıyor bu olayayla polisler bile ilgilenmez geçmiş olsun arkadaşım biz buluruz ederiz hadi bye..

Motosikleti
    sibief 150 sisi
    Plaka No35nk874MarkaYUKİModel Yılı2014Ruhsat Tarihi07/07/2014Tescil BirimiİZMİRCinsiİki TekerliRenk 1BEYAZRenk 2 Çalıntı mı?HAYIRHak MahrumiyetiYOK araç cezasını çekerler dcemde karamsarm o konuda

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Herkes başlamış tek taraflı yorum yapmaya iki kişi üç kişiye durduk yere niye saldırısınki

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkes başlamış tek taraflı yorum yapmaya iki kişi üç kişiye durduk yere niye saldırısınki
    HErkesi kendiniz gibi "insan/adam/mantıklı vatandaş" olarak düşünmeyin, canı sıkıldığında sadece saldırmak/kavga etmek için dışarı çıkan böyle bilmem kaç vakası/mahkemesi olan ama halen elini kolunu sallayarak gezen o.ç'lerden bikaçını da tanıma durumunda kaldım ben(benden uzak Allah'a yakın olsunlar).

Burda bahsi geçenler öyle mi böyle mi bilemem tabi ki ama öyle o.ç.'ler de var, emin olun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    dur bende ilk gördüğüm kawazaki,yamahanın gidonuna sürtcem

y.akan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu ülkede 1 gün bile yaşamadığınız ne kadar belli - keşke bizde sizin gibi olabilsek-. Konuyu açan adamın hiç suçu olmadığına kalıbımı basarım. Ben sırf Allahın selamını kabul edip a.s. dediğim için -ki farzdır yapmak zorundasın- kavga edecek noktaya geldim.
    Allahtan imansız kroların g.tü yemedi 2 ye 2 kavga etmeyi.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Kimse kimseye durduk yere saldirmaz diyenler olmus. Hangi ülkede yaşıyorsunuz siz? Daha 2 ay once iki arkadasimiz olduruldu silahla. Ne unutkan milletiz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    bizim buradada böyleleri çok. adam gitmiş canı alınmış asya shark 150 almış dibimden bile bile sıyırarak geçiyo korna yok bir şey yok sonrada el kol hareket yapıyor böylelerin anasını belliycen aslında .

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)