Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kaza yapmak ve vuran aracın kaçması cinayete teşebbüs olmazmı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    esk iderbi mulhacen 659 , yeni Nc 700S
    arkadaşlar ,

saat 17:28 -17:35 arası 13 eylül 2014 cumartesi günü kaza yaptım yaptımda aslında Cinayete teşebbüsde diyelim , Avcılardan beylikdüzüne gidergen ABC petrolun yan yola girişinde Torium AVM gelmeden dümdüz sürerken sapağı kaçırmak istemiyen modifiyeli tipo- fiat marka araç sağa kırdı ve bana vurdu akabinde sürüklendim Kevlar kot pantolonum ve deri monttan allah razı olsun fazla birşeyim yok ayağım motorun altında kaldı kalmasa plakayı alırdım ama alamadım çünkü doğrulamadım botta korudu beni YDS kısa bot olduğu halde, uzun bot almak lazım yinede, motorun vites kolu yamuldu ve ayak basma yeri kırıld sadece yani motorda hiç birşey yok adam bacağıma vurmuş vuruk yerle mosmor
    ben bu tipoyu nasıl bulurum acaba fikri olan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Afyonlu_Cash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan Tay 100 - Şahin S (95 model )
    mobeseler yada görgü tanıkları varsa belki bulabilirsiniz. çok geçmiş olsun

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Çevredeki kameralardan bulunur, rica eder incelersiniz kayıtları.

Çok geçmiş olsun. :(

Normal de trafikte biri aracımıza çarptığında, karşı tarafın zorunlu trafik sigortasından masraflarımız karşılanıyor.

Aracımıza vuran kişi kaçarsa, plakayı alamazsak bu durum da ne oluyor?

Geçmiş olsun, mobese biraz zor nedense polis ısrarla bakmak istemiyor ama yine de şansınızı deneyin. Ama çevredeki iş yerlerinin kameralarından bulabilirsiniz. Yapabiliyorsanız peşini bırakmayın olayın. Adam hata yapmış belki ama kaçmak nedir, dur hatanı telafi etmeye çalış yardım et. Şereften yoksun insan bunlar.

Vintage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX-10R 2011
    Geçmiş olsun. Kesinlikle şu videoyu sonuna kadar izle. Dinle adamı bak kaza sürecinden sonra ne yapmalı ne kadar beklersin vs. anlatıyor

ibooo ve samet10 bunu beğendiler.

Motosikleti
    esk iderbi mulhacen 659 , yeni Nc 700S
    allahtan bişeyim yok arkadan gelen araç çarpsa ne olacak onu düşündüm dursa arkadan gelen araç daha iyi görür durur dedim , vurmasına kızmıyorum kaçmasına kızıyorum aslında egzoz daha sesli yapmak lazım gibi geliyor farkedilmek için , araç yerine saymıyorlar motorsikleti ben genellikle cumartesi pazar kullanıyorum 10 senedir kullanıyorum motoru yarışmı almak lazım illaki egzoz sesi için , hayabusa bile kulllandım bi araç çarpmadı sesi duyan yol veriyordu ,

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:03 ----------

vintage teşekkür ederim arkadaşım video için

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Cok gecmis olsun, savciliga git sikayette bulun savci mobese kayitlafini isteyecektir yuzde yuz bulunur sen merak etme ama azim et cezasini ceksin orco

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Video için hazırlayanın emeğine sağlık

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)