Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

egitimle ilgili bir sorum olacak

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar herkese öncelikle Merhabalar, bir motor sevdası bende a2 ehlıyetı ıcın kursa kaydoldum hıc tecrube yoktur bu arada yazılı sınav daha acıklamadı ama gectım bundan emınım ıyıce calısmıtım fakat kurs a kayıt oldugumda sordum dıreksıyon derdı ıle ılgılı ve calıstıgımı belırtım hafta sonundan sıze ayarlarız o zaman dedıler velakın onumuzde hafta degıl ondan sonrakı hafta dıreksıyon sınavı var dun ılk ders ıcın gıttım fakat ayagıma dızlık ve bır kasks dısında bısey verılmedı ben once emekleme seklı gaz tepkısı bır ders ogretım alırdık sanıyorum ama su sole bu vitesli motor gaz fren bın gıt tarzı bır sıstemle karsılatım tabıkı daha once kullanmamıs bırısı olarak neyın ne oldugunu ogrenmeye calısmısta olsam motorun ustune oturunca bırazda heycan donus yaparken duvara carpmamak ıcın durmak yerıne dururken bırden gazı kokledım ama bunu tabıkı bılerek yapmadım motor on yeker guzelce havaya kaltı sonra bıranlık aklım yerıne geldıde bır yere carpmadan ındırdım tabıkı kolumuza korumalık verılmedıgı ıcın kolumu cızdım duvara oda ayrı bır konu benim sormak istedigim konusu
    1-2 hafta sonra olan sınava gırmek istemıyorum 5 hakkımdan bırı elenmıs oluyormu
    2-eger elenıyorsa gırmıcem sınav ıcın para yatırmak zorundamıyım
    3-farklı bır yerden egıtım almayı dusunuyorum onerılerınızı beklıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RmMuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Egitimi nerden aliyorsunuz ki?

Sizi sifir bilgi duzeyinden almadi lar mi yani?

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de hiç motor kullanmayan biri olarak yazılmıştım kursa ve 1.ci sınavdan kaldıktan sonra sinirlenip 2.ci sınava gitmemiştim ve 3. sınavı geçip ehliyet çıkartmak için gerekli olan belgeleri kurs hocasından almak için kurs hocasının yanına gittiğimde gelmediğin sınavın parasını vermez isen belgeleri vermem demişti ben de vermek zorunda kalmıştım. Yani hocan senin adını yazdırıp sınav paranı yatırmamışsa sınavına git gir, eğer yatırmamışsa hocana 2. sınava girmek istediğini belirt.Sonra benim gibi boş yere para vermek zorunda kalma.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    Kurslarda maalesef böyle. Gerçekten işi eğitim olan bir yere gitmeniz lazım. Kursa söylerseniz sizi bir sonraki sınava ayarlayabilir, sınav hakkınız eksilmez ve girmediğiniz sınava para ödemezsiniz. Fakat bunu en az bir hafta önceden bildirmeniz lazım.

kurstan alıyorum kayıt olacagım zaman sordugumda sızın ıcın hafta sonu ılgılenırız sorun olmaz dedıler sımdı arkadas yogun hafta sonu olmaz ıse gıtmesenız ızın alıp gelın dıyor yarın mıllı egıtım bakanlıyla konuscam cunkı 2013 yonergesınde yanlıs hatırlamıyorsan ders sattı zorunlugu vardı

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:28 ----------

hocam tesekkur ederım o zaman yarın kursa solımde benı kaydettırmesın cunkı bunlar bısey ogretecege benzemıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:31 ----------

kurs a yazılıkdık ehlıyet ıcın telefonda hafta sonu sızınle ılgılenırız dıyorlardı sımdı ısten ızın alın dıyen bırı var hıc bılmedıgımı soyledım ama ıste

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)