Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kaza Ve Yeni Motor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Vitello Life 80
    Öncelikle iyi akşamlar. Çarşamba günü 80 cc lik scooterimle kaza geçirdim. Bir araç ile kafa kafaya çarpıştım. Durum şu motorum bayağı dağıldı. Ön takım bayağı işlem gecirdi. Bende sol ayağımı çatlattım. Haliyle yeni bi motor almak istiyorum. Malesef çok bir bütçem yok 0 japon alamiyorum o yüzden ikinci el bakıyorum. Ama yinede Antalya da uygun bulamadım. Hep km ler yüksek 3 3500 gibi bütçem var. Klasik soru ne önerirsiniz diyeceğim ne kadar çin almak istemesemde durum onu gösteriyor. Beni üzmeyecek tavsiyeleriniz lazim. Lise 4 öğrencisiyim öyle hız merakım falan yok zaten sadece bakım harici servisle uğraşmak istemiyorum. Herkese teşekkür ederim Antalya ve Alanyada ilan falan öneriniz olursa incelerim çok teşekkürler şimdiden.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Cygnus iyidir.

RmMuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Bence once egitim al.

Bir aracla kafa kafaya carpismak buyuk olaydir.

Allah neterinden saklasin.
    Birazda sadaka dagit bence.
    ccc67 bunu beğendi.

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    GEçmiş olsun Antalyanın neresindensiniz.

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Honda Winggo
    Yamaha Crypton

3500 gibi bütçem var
    Beni üzmeyecek tavsiyeleriniz lazim.

aga benım param olsa mondial 125 mh drift alacam valla bi bak istersen çin ama kullananlar memnun tip olarakda baya sexi yani fiyatına göre :D

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Yamaha Crypton DERİM BEN

HONDAANTALYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Geçmiş olsun.
    Tipine önemsemeyip , Yakıtın ustası alemin kralı Honda Spacy 110 al derim ben

Motosikleti
    Vitello Life 80
    Keşke tipine onemsemeyip spacy alabilsek ama Alanyada yaşıyorum ve motor kullanimi oldukça yaygın 15bin km lerde motorlara 4500 den başlatıyorlar. Bu arada Alanya ilçesindeyim. Profesyonel bir eğitim keşke alsak ama malesef şehrimde bu imkan yok kazada bir suçum yok %100 haklı bulundum. Talihsiz bi anıydı araç sürücüsü için. Cygnus L güzel bir motor ama babamda kullaniyor arada vitesli düşünüyorum bu yuzden çünkü babam 120 kilo civari 125 150 cc commuter tarzi. Drift araştırıyorum şuanda kullanicilari memnun temiz crypton bulamadim malesef aramaya devam başka öneriniz olursa ilgiyle araştırırım emin olun.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    TVS al kardes cinli olmaz sonucta.. Birde egitim al,herzaman kafa kafaya bu kadar ucuz atlatamazsin..

Motosikleti
    Vitello Life 80
    Tvs buldum bi tane abi saginda solunda boya varmis 20 binde 2012 model bi baksammi motoruna falab boyali ya biraz tedbirli baktim.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Tvs alacaksan yeni kasa al 3-3.500 tl paran var madem almısken tam olsun önümüz kıs biraz daha bekle istersen yada 1.000 - 1.500 tl banka kredisi cek dosya masrafıda kalkmıs duyduguma göre bir arastır bi kac ay vadede öde geç durumunu bilmiyorum ama ben olsam öyle yapardım

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı hsyncls adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke tipine onemsemeyip spacy alabilsek ama Alanyada yaşıyorum ve motor kullanimi oldukça yaygın 15bin km lerde motorlara 4500 den başlatıyorlar. Bu arada Alanya ilçesindeyim. Profesyonel bir eğitim keşke alsak ama malesef şehrimde bu imkan yok kazada bir suçum yok %100 haklı bulundum. Talihsiz bi anıydı araç sürücüsü için. Cygnus L güzel bir motor ama babamda kullaniyor arada vitesli düşünüyorum bu yuzden çünkü babam 120 kilo civari 125 150 cc commuter tarzi. Drift araştırıyorum şuanda kullanicilari memnun temiz crypton bulamadim malesef aramaya devam başka öneriniz olursa ilgiyle araştırırım emin olun.
    Tam Takım korumalı motosiklete binen biri olarak Bu sene ALANYADA GÖRDÜĞÜM REZİLLİK gibisini görmedım. Hadi Montu gec Dizliği bilmem neyi geçtim yahu Kaskta mı takmazlar ne biçim insanlar var alanyada.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Motosikleti
    Vitello Life 80
    Abi öğrenciyim bide son sinif olunca dershanesiydi falanda var. Bajaj discover mi alsam 4250 tl ye pesin fiyatina 10 taksit yapti buradaki bayii 0 alsam mi diyorum o nasil olur ki apacheye gore.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:57 ----------

Kesinlikle çok haklisin abi ben de kucuk cc birscooter kullaniyorum. Hani takiyorum kaza anindada kastim vardi yazlik mont vardi iyi kide vardi yani.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Discoveryye 4.250 tl veriyonda Tvs ye gelince yok ben ögrenciyim o kadar bütcem yok diyon

Motosikleti
    Vitello Life 80
    Abi zaten nakit olsa düşünmeden tvs ama taksit yapmak gerekiyor ya o yüzden :D

Motosikleti
    Café Racer
    Titreşim yok denecek kadar az, emsallerine göre daha güçlü ve atik, fiyat olarak tam bütçenize uygun. Pişman olmayacaksınız, Lifan EM150L

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    hemen koş git bajaj boxer al sıfırı 3000 tl 150 cc 2 yıl garanti 3 yıl muayene yok 100 km de 2lt yakıyor motor canavar sonra bana dua edeceksin

Motosikleti
    Vitello Life 80
    Lifan emisol malesef bulunduğum ildeki bayii getirtemedigini söyledi. Boxer i arastiriyorum hemen kardeşim.

Motosikleti
    Vitello Life 80
    Boxer güzel bir model olabilir ama hoşuma gitmedi malesef. Kuba cr1 ve bajaj discover arasinda kaldim gibi birsey acaba hangi daha mantikli bir secim olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)