Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

JAWA cılar buraya..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 100 UGK
    merhaba arkadaşlar. geçen yıl komşumdan 91 model çekoslovakya jawa cz 180 cc motosiklet almıştım. hurdaya vereceklermiş çalışmıyor falan dediler. aldım hemen çalıştı nesi varmış anlamadım
    şimdi sormak istediğim benim bu motorda neye dikkat etmem lazım bana ne gibi sorunlar çıkarabilir. yenilemem değişmem gereken parçası varmıdır. lütfen bilgi sahibi olanlar yazarsa sevinirim.

arkadaşlar bu resimde ki ne işe yarar hiç görmedim. 91 model motor bu parçada toz bile yok sıfır gibi.
    [url=http://www.upload.gen.tr/d.php/www/jcyaQ/09092014463.jpg.html]

bu hava filtresi hiç değişmemiş çamur gibi.
    [url=http://www.upload.gen.tr/d.php/www/jcyaQ/09092014464.jpg.html]

buda karburatörün dıştan görüntüsü içi tertemiz sıkıntı yok.

arkadaşlar çok fazla yakarmı sizce. nelere dikkat etmeliyim. şimdiden teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:34 ----------

yardımcı olabilecek yokmu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Henüz yok
    Bu motor kırmızı yuvarlak farlı JAWA mı be? Bunlarla ilgili bulabileceğin doktorlar yalnızca tahmınen Çukurova bölgesindedir. Bunlardan bizdede vardı sene 1988 lerde o zamanlar babam arkaya sele kaynatmıştı bu sayede 3-4 kişi binip gezmeye gidebiliyorduk

Yakıt konusuna gelince 350 lilik JAWA kadar olmasada emsallerine göre çok yakar. Çok dayanıklı ve güçlüdür rampa felan dinlemez

Motosikleti
    Mondial 100 UGK
    evet yuvarlak farlı. o dediğin seleden benim motorda da kaynaklı şuan . bi gün boyunca dolaştım ama arıza olurmu onda kuşkulandım. umarım üzmez

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:30 ----------

motor bu

Rebulls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ Z750R - Arora Cappucino - Kanuni Seha 150
    babanmın çaldırdığı ilk motoru 4 tane motosiklet çaldırdıda kendisi :D

Motosikleti
    Mondial 100 UGK
    konu güncel.. arkadaşlar bu motorda 6v konjektör var. üzerinde ki akü 6 v 18 ah. ben buna 12 v akü taksam sıkıntı olurmu yada 12v çevirmem için ne yapmam gerekio

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)