Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

3500 Tl'ye kadar Motor Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

İlk önce hepinize merhabalar

3500 tlye kadar bir motor almak istiyorum ilk motorum olucak düşündüğüm modeller ;

SALCANO WOLF 125
    Ybr 125
    100 MG Superboy
    125 MH Drift

hangisi yada başka önerileriniz varmı yeni ehliyet alıcam şimdiden sağolun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    10000-12000 km kullanmış birisi olarak mh drift i tek geçerim al kafan rahat etsin

Mondialin kalitesinden şüpheliyim sence nasıl ?

muhammetcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09 (2018)
    Kardeşim bende ehliyetimi yeni aldım 2.el temiz bir ybr alıcam inşallah herkes bunu önerdi bana.
    fatih0696 bunu beğendi.

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Ybr 125
    Drift

modeli eski olur ama
    CBF150

2.el almak istemiyorum aslında araba değil sonuçta bunlar sıfır daha cazip geliyo ama ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:57 ----------

SALCANO WOLF 125 e yatkınım aslında bu model hakkında fikri olan japon malıymış bunlar çinden iyidir diye düşünüyorum

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adam seçenek sunmuş bak bunlardan hangisini alıyım demiş. Ya seçenekler arasından adama bir motor önerin ya da hiç yazmayın. Ybr,Cbr,slm,nbr'ciler geldi yine Sırf japon diye yüksek yüksek fiyatlara satılan o çürük,külüstür japonlara o parayı saymaktansa git 0 pırıl pırıl bir çinli al, bakımlarınıda zamanında yaptır hiç bir sorun çıkmaz.

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Alıntı Proud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam seçenek sunmuş bak bunlardan hangisini alıyım demiş. Ya seçenekler arasından adama bir motor önerin ya da hiç yazmayın. Ybr,Cbr,slm,nbr'ciler geldi yine Sırf japon diye yüksek yüksek fiyatlara satılan o çürük,külüstür japonlara o parayı saymaktansa git 0 pırıl pırıl bir çinli al, bakımlarınıda zamanında yaptır hiç bir sorun çıkmaz.
    Ben alamadım ya
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Motosikleti
    falcon lion 150
    Bu forumdaki arkadaşlar marka olarak pek begenmezler ama falcon 150 lion ben kullaniyorum çok memnunum bir araştır bence

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mrkz001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu forumdaki arkadaşlar marka olarak pek begenmezler ama falcon 150 lion ben kullaniyorum çok memnunum bir araştır bence
    O motorun arka tekeri resimde mi kalın çıkmış yoksa gerçekte de o kadar kalın mı ?

Salcano hakkında bilgisi olan yokmu ?

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    hemen elden çıksın istiyosan ybr al ama o önemli değil diyosan rks titanic 150'de güzel motordur, gerçi ondan dijital göstergeyi kaldırdılar ama olsun iyi motordur

rks markası hakkında bi bilgin yok sağlammıdır nasıldır ?

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    kaliteden şaşma, ybr 125 i öneririm ;)

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Alıntı Proud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk önce hepinize merhabalar

3500 tlye kadar bir motor almak istiyorum ilk motorum olucak düşündüğüm modeller ;

SALCANO WOLF 125
    Ybr 125
    100 MG Superboy
    125 MH Drift

hangisi yada başka önerileriniz varmı yeni ehliyet alıcam şimdiden sağolun

Şapkadan tavşan çıktı millet bu koyu yazı ile yazılan kısımdan dolayı başka bir alternatif sunuyor, çin malını tekme tokat döven adamlar biliyorum ben çin işi tamamen şans işi, bul karayı al parayı gibi bişey, altından ne çıkacağı belli değil, aynı markanın aynı modeli birinde sorunsuz giderken diğerinde hiç problem çıkarmayabiliyor (kullanımla ilgili değil), ben bir dönem çin işi olmasada rks 150 kullandım ve hiç şikayetçi olan da duymadım ama aynı markanın scooter'ını alıpta memnun olanda duymadım, yani biraz şans işi ama şu var 2.eli hızlı olsun istiyosan ybr apaçilerin vazgeçilmezi ve çok çabuk elden çıkan bir motor o yüzden tercih sebebi olabilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:58 ----------

Alıntı CanB adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rks markası hakkında bi bilgin yok sağlammıdır nasıldır ?
    Ben titanic 150 kullandım bir dönem, titreşim neredeyse sıfır, alt motoru komple seramik, malzeme kaliteside o fiyattaki çoğu motoru ikiye katlar, tabi tutupta 5-6bin liralık makinalarla kıyaslama ama 3500 tl'ye kadar alabileceğin motorlar içerisinde bence en iyi malzeme kalitesi olan motor, bu arada ben 2013'te kısa bir süre kullandım o zaman dijital göstergeli idi, şimdi analog'a dönmüş kötü olmuş ama diğer kısımların kalitesi aynıdır sanırım, bence bir bak derim tipide yakışıklıdır

elden çıkması çok önemli değil bana sürekli sorun çıkartmasın orası burası dağılmasın birazda gösterişli ve kaliteli olsun yeter çok şey istedim galiba ama bunlar önemli :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:05 ----------

yokmu başka ilgilenebilecek ?

Motosikleti
    150 MR Vulture
    Eğer sıfır alacaksan öneride istiyorsan 150 MR VULTURE tavsiye ederim. Bende çok araştırdım ve bunu almaya karar verdim alalı 1 hafta oldu bende senin gibi bir sürü markayı inceledim incelemeni tavsiye ederim.
    Bozüyüksporl bunu beğendi.

150 MR VULTURE motor güzel duruyor sence driftmi daha gösterişli bumu

Motosikleti
    falcon lion 150
    Gerçekten arka lastikler kalın ama bence motora yakışıyor

125 MX Grumble bu nasıdır tipide iyi gibi hemde ucuz ?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)