Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

3500 Tl'ye kadar Motor Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı CanB adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Salcano iyi hoşta tipi iyi değil :D yakıt konusu çok önemli değil 170 boyla vultureye yetermiyim sence ? :D
    görüntüsünü beğenmediysen bişey diyemem..

170 boy la vulture sana tam olur. motoru sağlamdır.. mcx le aynı.. tipi hoş ama bana uymadı. çok küçük geldi.. mondial alsam mcx alırdım onunda fiyatı 500-600 TL fazla idi...

bana küçük gelen tipini çok beğendiğim rks 150 titaniğe de bak üstüne otur bacaklar depoyu güzel kavrarsa o motorunda tipide güzel, sağlam motordur.

Beğendiğin motorları mutlaka yakından gör, üstüne otur öyle al.. resimlere, özelliklere bakıp karar verme, yanılırsın...
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nisanci93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MR 150 Vulture
    mr vulture kullanıyorum. öneririm.

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Duuur! Salcano japon degil. ybr ile parçalar uyumlu ama aynı kalite değil. 150 mr vulture iyidir bas gaza gez.

Motosikleti
    3 Aralıkta :)
    Tvs Apache 150... Almayı düşünüyorum bende Aklının ucunda bulunsun. Hoşuna gidebilir

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    http://www.sahibinden.com/174617926

Tvs apache satılıktır. İlk sahibiyim. Kesinlikle eşe dosta gidicek sıfır temizliğinde bir motor.
    Salcano wolf kullandım daha önce. Parana yazık edersin diyebilirim.

Alıntı cemolos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/174617926

Tvs apache satılıktır. İlk sahibiyim. Kesinlikle eşe dosta gidicek sıfır temizliğinde bir motor.
    Salcano wolf kullandım daha önce. Parana yazık edersin diyebilirim.
    Kilometresi fazla değilmi ?

Motosikleti
    150 MR Vulture
    Kardeşim adamın aklı karıştı bu arada herkes kendi motorunu övüyor diyen arkadaşım burda yazılan hiç bir motor sıkıntılı değil. Verilen modellerin çoğu oturmuş modeller olduğundan seçecek arkadaş fiyat ve şekil olarak inceleyip karar vermesi için yardımcı olduk. Zaten şikayeti olan adam alma derdi. Bu arada boydan sıkıntı çekmezsin yakından incele bin bak hoşuna giderse düşünme mondialin bu ve bunun gibi sorunsuz 1-2 modeli daha var zaten motor aynı kasayı değiştirmişler. Bu arada orjinal lastikleri kuru yolda çokta sıkıntı çıkarmaz maddi durumun el verene kadar idare eder. Forumdan incelersen lastik dışında şikayet eden neredeyse yok. Ben bildiklerimi söyledim VULTURE sağlamdır parça boldur ucuzdur. Zaten yanlış bilmiyorsam 2010 dan beri üretimde ve oturmuş model olduğundan heryerde rahatlıkla parça vs. Bulabilirsin. Diyeceklerim bu kadar tabi ki benim gibi 3-5 model seçeneğini sırala ben gaza gelip mct almaya gittim listemde olan sıfır vultureyle döndüm yani orada aklındaki modellerden biri seni kendine çeker ve bi anda işlemleri halledip alırsın Şimdiden hayırlı olsun. Mobil olduğumdan yazım hatalarından dolayı kusura bakmayın. Kazasız belasız sürüşler dilerim. Saygılarımla..
    Acemi Birliğine Yeni Üye ..
    150 MR VULTURE

Motosikleti
    150 MR VULTURE-MH DRİFT- 150 zone
    mh drift ve vulture 150 derim her ikisinin performansıda kaliteside oturmuş modeller.

J3ASKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR TWO HUNDRED NS
    Bajaj Discovery aldık arkadaşa çok memnunuz

mustbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    sıfır drift

grumblenin kullanıcısıyım o fiyata o motor bence harika 120 km hız yapıyor gayet yeterli çok az yakıyor 1 litre benzin ile 40 km yol gittim sakin kullanımda motora genellikle 2 kişi biniyoruz çok rahat çekiyor uzun yol da yapıyoruz orjinal lastikleri gayet güzel yagmurda viraja sert girmedigin sürece sıkıntı yok rolantide durmama gibi sorunlar felan yazıyordu bi konu da ama yok oyle birşey taş gibi motor çinli olduguna bakma bakımlarını tam zamanında yap bide rodajını saglam yap gerisi motora kalmış ben bakımlarını zamanında yaptıramadım hala bi arıza vermedi 500 km bakımını 700 km de yaptırabildim mesela ama 125 mh drift daha çok tutulan bi motor onu almanı tavsiye ederim ama ucuz olsun dersen grumbleyi tavsiye ederim

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)