Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KLR 250'ye çakma gömlek

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar eski motosikletlere genelde silindiri ya çok pahalı olduğundan ya da bulunmadığından gömlek çakıyorlar ben de KLR 250 ye gömlek çaktırdım klr 250 ye 72 lik gömlek oluyormuş bunun için Leyland traktörlerin gömleğini kullanıyorlar motosikletime 72lik gömlek çakıldıktan sonra motosiklet yine yağ yakmaya devam etti KLR 250 motosikletine benim gibi orjinal olmayan gömlek çaktırıp da yağ eksiltme derdinden kurtulan var mı? Motosikletimin yağ eksiltmemesi için ne önerirsiniz yolda giderken 7000 devire kadar egsozda duman yok ancak 7000 devriden sonra açık mavi duman başlıyor 8000 deviri geçtin mi egsozdan çıkan mavi duman tam anlamıyla felaket çaresizim herkese teşekkür.........
    motosikletim yağ eksiltmesine mükemmel bir performansı var yani performans orjinal Not: Motosikletin segman, sübaplar ve keçeleri, gömleği değiştikten sonra ilk 500km 6000 deviri kesinlikle geçmedim şu an 700km de

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    airhead - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R80
    segmanlar orijinal mi? yoksa onlar da mı muadil parça. Japonda muadil düzen vermiyor be.Muadil parçayı en çok seven motor havakafa BMW ler.

Alıntı airhead adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    segmanlar orijinal mi? yoksa onlar da mı muadil parça. Japonda muadil düzen vermiyor be.Muadil parçayı en çok seven motor havakafa BMW ler.
    Usta taktığı segmanları orjinal dedi ama yalan söyleyeceğini tahmin etmiyorum

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    yansanayi ürünlere prim vermeyin... size önerebileceğim tek şey tam sentetik yağ. o da ne kadar fayda eder tartışılır.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)