Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Metro Grosmarket ten iddialı motorsiklet fiyatları!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    Çin mallarına şöyle kötü böyle kötü denilip duruluyor. Ama sonuçta 100 YTL taksitle motor satıyorlar. Hergün işe dolmuşla gidip gelen bir vatandaş yaklaşık 5 YTL dolmuş parası veriyor. Ya da yarısını. Ayda yapar 50 YTL. motorla gitse bir senede motor amorti ediyor. Motor zaten iki sene garantili. Dolmuş parasına motor sahibi oluyor bir bakıma. Sağlam çıkarda 2 sene dayanırsa işlem tamam.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB

17-30 ağustos 2007 kampanyası...

ikinci el fiyatına sıfır ve 12 taksitle scooter satışları devam ediyor.
    ilgilenenlere duyurulur...
    (sankim reklam gibi oldu. tükkan benimmiş de ben satıyormuşum gibi.
    olsun, maksat, arkadaşlar faydalansın... )

Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    -18
    yeterki motor olsun
    nerede satıldığı umrumda değil hem işte fiyatlarıda düşüyor

Motosikleti
    Ramzey QM125T-10V
    Arkadaşlar şimdi hafta sonu gidip bakmayı düşünüyorumda bu motorla kredi kartı ile mi sadece taksit yapılıyor yoksa neyle bi bilgilendirirmisiniz ve alanlar motor nası gidiyor mu güzel iş görür mü bunları bi yazarsanız sevinirim

Adı üstünde, market. Marketten nasıl alışveriş yapıyorsan oradan da o şekilde.
    Nakit veya kredi kartı. Farklı kredi kartları için farklı taksit seçenekleri mevcut.
    Ben geçen sene 150cc'likten aldım. Tıkır tıkır işliyor. Sorun çıkarmadı.
    Japon'a parası yetmeyenlere tavsiye ederim.
    (Scooter demeyein, kask-korumayı ihmal etmeyin)

a.a. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu konuyu daha yeni okudum ve gerçekten şaşkınım.0 Honda today alarak enayilik mi yapıcam ben şimdi anlamadım.Bana 2500e falan mal olucak çünkü.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    arkadaşlar markette satılan motorlardan geçen hafta işyerimden arkadaşın abisi aldı.1499 ytl+200 ytl plaka masrafı

yalnız motorlardan sadece 7 adet kalmıştı onlarında kiminin aynası kırık kiminin paspası yok bazı ufak tefek eksikleri vardı ve bu motorlar sabah saat 06:45 gibi erken bir saatte kapışıldı.sonuç:alınan motor ertesi gün çalışmadı ve servisten bir arkadaş gelerek 30 ytl karşılığı çalıştırmış.dakka bir gol bir
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

sezginmax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125
    beş para etmez bi motor o fiyatlara asya yada mondial alınsa daha iyi olur
    Sezgin_Max

Motosikleti
    Honda CG 125 2006.
    sakın böyle bir yanlışa düşmeyin. asla tavsiye etmem. asya motorla aynı zaten. ben kaç sefer dedim burda, kasa aynı motor aynı, değişen sadece etiket. fabrikalarıda aynı. hiçbiri farklı bir yerde üretilmiyor. türkiyeye getirip motosiklet cahillerine kakalayanlarada ihracatcı diyoruz. Vatan hainleri. Türk düşmanları

ayrıca metroda 2000 ytl çok pahalı, göztepede 3 yerde aynı motor 1800 ve 0 km. 500 lira deseler koltuk diye oturmak için bile almam.. evet şimdi motorsuzum, çok zorlanıyorum param var ama biriktirir yamaha honda filan alırım.

Motosikleti
    Ramzey QM125T-10V
    Alıntı Muttaki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sakın böyle bir yanlışa düşmeyin. asla tavsiye etmem. asya motorla aynı zaten. ben kaç sefer dedim burda, kasa aynı motor aynı, değişen sadece etiket. fabrikalarıda aynı. hiçbiri farklı bir yerde üretilmiyor. türkiyeye getirip motosiklet cahillerine kakalayanlarada ihracatcı diyoruz. Vatan hainleri. Türk düşmanları

ayrıca metroda 2000 ytl çok pahalı, göztepede 3 yerde aynı motor 1800 ve 0 km. 500 lira deseler koltuk diye oturmak için bile almam.. evet şimdi motorsuzum, çok zorlanıyorum param var ama biriktirir yamaha honda filan alırım.
    Arkadaşım belki güzel bi işin var belki aile tarafından maddi gelirin iyi bilemicem ama ben aylık 400YTL ye çalışıyorum bu sıgaramamı yeticek okul masrafı mı yoksa kenara koyup 10 yıl sonra alıcağım honda ya mı yani içimizde böleleride var bu yüzdende bizim için çin tercih sebebi oluyor bende isterim bi honda cbr a binmeyi ama işte maddi güç olmayınca bazı şeylere katlaniyorsun

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    @Keane haklısın tabi bütçe olarak bakınca

aslında tip olarak fena değilller ama garanti,servis olayları falan nasıl işler merek konusu doğrusu

bir süre kullanayım elden çıkarayım dersen satması çok zor olacaktır
    ama uzun süre binerim masrafına da katlanırım deniliyorsa alınabilir(ki astarı kılıfından pahalı oluyor kesinlikle)

markette motor işine garip bakıyoruz ama bu Amerikanyada ki büyük marketlerde daha devasa şeyler satılıyor galiba
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    arkadaşlar geçen yıl da yazmıştım bu motorların kullanım kılavuzlarını hazırlamıştım bu motorlar geçen yıl gelmişti hepsi metro ya verildi yanılmıyorsam bu motorlar geçen yıldan ellerinde kalanlar ben inceledim diğer çinli arkadaşlardan hiç bir farkı yok hatta kullanım klıavuzundaki kapak resimleri başka bir markadan alındı şimdi hatırlamıyorum üstüne mirage'yi ben montajladım. Biraz motordan anlayan arkadaşlar için bu fiyatlar kaçmaz bence.

Motosikleti
    Ramzey QM125T-10V
    Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar geçen yıl da yazmıştım bu motorların kullanım kılavuzlarını hazırlamıştım bu motorlar geçen yıl gelmişti hepsi metro ya verildi yanılmıyorsam bu motorlar geçen yıldan ellerinde kalanlar ben inceledim diğer çinli arkadaşlardan hiç bir farkı yok hatta kullanım klıavuzundaki kapak resimleri başka bir markadan alındı şimdi hatırlamıyorum üstüne mirage'yi ben montajladım. Biraz motordan anlayan arkadaşlar için bu fiyatlar kaçmaz bence.
    haklısın kaçmaz ama işte kredi kartı olmayınca mecburen kaçio

wolf05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Kinetix Asya 150t1 Yuki lbt-8 Mondial 150Zat
    arkadar herkeze merhaba ben 2006 yılında almıstım ve suan 2011 gırıcez neredeyse asya 150 t1 kasasıyla aynı aama daha cok saglam motorsıklete mınubus carptı otobus carptı yamurlu havada kaza yapıldı taksının altına gırdı hersey oldu motor suan kasası da saglam şasede saglam motoruda ve yuruyo olmedı motor bence guzel dogru bu fıyatlar anadolu yakasındakı ıcerenkoy carfour gectıkten sonra sagda metro marketten almıstım halada bınıorum ve bınıcem :D

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikinci el fiyatına sıfır ve 12 taksitle scooter satışları devam ediyor.
    ilgilenenlere duyurulur...
    (sankim reklam gibi oldu. tükkan benimmiş de ben satıyormuşum gibi.
    olsun, maksat, arkadaşlar faydalansın... )

Onu bunu bilmem de sağ alttaki 125 liğinden iş yerine aldık...Paket serviste kullanıyoruz.... 1200 liraya aldık O km .... Uzun zamandır satıcının elindeymiş...

Şunu söyleyim ki tipik çinliden hiç bir farkı yok.... çeiştli isimler adı altında çok satılmış Türkiye de.... Ve çok da değişik renklerde...

Zamanında da söylediğim gibi alınası bir motor.... En azından fiyatları hala ekonomik.... Metro da daha başka modelleri var şimdi....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    fason motosiklete bineceğime hiç binmem...
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler