Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Metro Grosmarket ten iddialı motorsiklet fiyatları!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    batris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200 LT
    Ben şahıs olarak aldım. Her ihtimale karşı yanımda metro kartı olan bir arkadaşımla gittim fakat karta ihtiyacımız olmadı. Faturada benim adıma kesildi.

Büyükçekmece ve Güneşli Metroda konuştuğum kişiler yeni parti gelmeyeceğini söylediler. Fakat Kozyatağında belki gelebilir dediler .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    maxi scooter 150 t 1 in aynısı..
    ben de dün akşam aldım .
    olursa gri olmazsa siyah ...ehliyeti de bu sabah emniyete başvurdum sertifika vardı ....hadi bakalım hakkımızda hayırlısı
    ha ha ha bakkal dan pardon metro'dan scooter aldım....

lenduha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Activa
    Arkadaşlar bu 20 taksit olayı nasıl oluyor.
    Kartın 2000 YTL limiti olmasımı lazım?
    ))db((

hopeless1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motoru alan arkadaşlara tekrar hayırlı uğurlu olsun.

benim sizlerden bir ricam olacak. benim boyum 1,88 yani sizce bu motor bana küçük gelirmi? Alan arkadaşlar motor üzerindeki resimlerinizi dört gözle bekliyorum.

Alıntı hopeless1 adlı üyeden alıntı
    motoru alan arkadaşlara tekrar hayırlı uğurlu olsun.

benim sizlerden bir ricam olacak. benim boyum 1,88 yani sizce bu motor bana küçük gelirmi? Alan arkadaşlar motor üzerindeki resimlerinizi dört gözle bekliyorum.
    1999 YTL OLAN TAM SANA GÖRE

Ahmet Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125-ZN @ ZeN Scooclub
    Alıntı premier1 adlı üyeden alıntı
    O motorlar hiçbir naneye yaramaz. Alanlar pişman olacaklar..

Ama adam peynir ekmek gibi satıyor. Satılanların üstüne de alıcıların ismini yazmış..

Paranıza yazık..
    Yahut telef olacaksınız. Hastaneler sizi bekliyor..

Böyle konuşmak istemezdim ama ne yazık ki öyle görünen köy kılavuz istemiyor..

O motorlara güvenip de trafikte basamazsın.

En lazım olduğu anda bir sakatlık çıkarır..
    Arkadaşım neden böyle söylüyorsun, sende iyi bilirsin ki bu motorların hepsi birbirinin aynı, Hayır genel olarak çin mallarıyla ilgili söylüyorsan bir bakıma haklı olabilirsin ama, burada çogumuzun motoru Çin malı, böyle konuşup insanları üzmenin bir anlamı var mı?

Bu arada Arkadaşlar; ben bu motorların yılmaz savunucusuydum, hatta 1499 olanı tam da almak üzereydim ama 125 ZN çıkıınca 180 derece döndüm maxi scooter alacakları tenzi ederim, ama 1499'lugu alacak olanlar varsa 125 ZN'yi bir düşünsünler, araştırırlarsa illa ki peşin fiyatına taksit yapan bi yer bulurlar.

Hopless arkadaşım ben bizzat gördüm 2000 YTL olan maxi scooter'ı rahatlıkla kullanabilirsin.

Sevgi ve Saygılarımla

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı hopeless1 adlı üyeden alıntı
    Dostum sağolasın düşünceleri paylaştığın için ama ben malesef ayda 100 ytl taksitle bile bu motoru alırken kendimi zorlayarak alabiliyorum yani bütçe meselesi. bende çok isterim honda ya binebilmeyi ama malesef param çok kısıtlı ve motosiklete binmek gibide bir isteğim var.

eee sonuç olarak ya çin motoru alacağım.
    ya japonların ucuz motor yapmasını bekleyeceğim(ki bu fiyata yapsalar bundan daha kaliteli olacağını sanmıyorum)
    bu sebeple bu kötülediğiniz çin malları bir çoğumuz için motosikletle tanışabilmemiz için tek şansımız.
    ben ya çin motoruna bineceğim yada uzuuuuuuun bir süre motosiklete binemeyeceğim.

Acaba sizler böyle bir durumda olsanız ne yapardınız? içtenlikle soruyordum. çin malı alır binermiydiniz yoksa başkalarının sözüne uyarak almayıp pahalı motor hayaliylemi yaşardınız?
    Çok açık ve net söylüyorum bankadan 1500-2000 YTL kredi çekin 12-24 ay vade yaptırın 2. el temiz bir japon alın. Daha pazartesi günü 2005 Model Honda Beatimi 1700 YTL ye aksesuarlı olarak verdim tertemizdi motor. Yıllarca sorunsuz kullanabileceğiniz alması da satması da kolay olacak japon alın hesabınızı yapın göreceksiniz ki taksitleri de dahil aynı paraya geliyor. Bunun durumla bir ilgisi yok 2000 YTL de az para değil. Her tarafından ses gelen giderken dökülecek gibi giden motorlara bu kadar güvenmeyin. Her yerde servisi olsa ne yazar... bu motoru keyif için alıyorsunuz motorun keyfini servis servis dolaşıp parça arayarak süremezsiniz..
    2.elleri takip edin kredi çekin..
    Hayatonda

hopeless1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum çalışmadığım için kredi alma şansım ne yazıkki yok.
    boyum 188 yani her scooter a binemiyorum altımda ufacık kalıyorlar.
    bende japon alabilecekken gidip çinli alıcak değilim ama tekrar söylüyorum tek seçeneğim çin motoru.

ayda 100 ytl taksitle bana uygun bir motor tavsiye edeceğin yer varsa elbette oradan kaliteli bişey almayı çok isterim.
    aksi halde ne yazıkki dediğim gibi bir çinli alacağım. Arızalarınıda şimdiden kabullendim bile.

Bu arada tekrar teşekkür ederim sakın beni yanlış anlama sana kızıyo falan değilim haklısın keşke param olsada kaliteli bişey alabilsem. tüm tavsiyelerin için teşekkür ederim sağolasın.

G-Strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 250 ABS
    Perşembe günü Capitol'ün karşısında yeni açılan motosiklet bayiisine gittim, önünden geçerken siyah bir Kymco Xciting 500 dikkatimi çekmişti çünkü...
    Fiyatını falan sordum, ben de de Mondial ZAT 150 var dedim, satıcı adam kaça aldığımı sordu ben de, geçen eylül 3.200' e dedim.
    Sonra adam bana "Metro'da 1.999YTL'ye inmiş ZAT 150 biliyo musun?" dedi, ben de "Emin misiniz ZAT 150 olduğuna?" dedim, adam "Evet, evet eminim" dedi, şimdi katalog resimlerine bakınca Asya 150 T1 benzeri bir alet olduğunu gördüm ve Mondial ZAT 150'nin sadece Mondial bayiilerinde olmasına bir kez daha sevindim. Vaktim olursa gidip adama söyleyeceğim "Onlar ZAT değil T1, insanları yanlış bilgilendirmeyin" diye... Sırf bu yüzden bile:

I love Mondial ZAT 150
    Bir gün bir Suzuki G-Strider ile...
    Suzuki G-Strider Motosiklet.Net Konu Başlığı >> http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=3228

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Bu motorlardan almaya niyetlendiğimiz zaman metroya gidiorus kartı ayarladık dielim eeee ne ile alıorus kredi kartımı yok sa neeee ??? ayrıca bu motorlarda ÖTV nedir ??
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Bugün yine Metro'daydım;
    50 cc olanlardann ellerinde kalmamış ve gelmeyecekmiş de.
    125 cc olanlardan ellerinde hala var, fiyatı hala 1499 YTL
    150 cc olan maxi-scooter modellerinden ellerinde az kalmış ve fiyatları bugünden itibaren geçerli olmak üzere 2300 YTL olmuş.

Konuştuğum görevli, sadece motosiklet almak için MetroKart gerekmiyor dedi, ama tam anlamadım o konuyu...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

150 cc scooter dışındakiler ve özellikle atv diye satılanlar hoş değil. Atv değil sanki akülü çocuk oyuncağı!!!

Motosikleti
    Evet ben alırken metro kartı gerekmedi ,kişi adına fatura kesiyorlar.ben bütün evrakları aldım ruhsatıda kendim çıkardım(biraz zor oldu ama 100 tl daha az tuttu) gerçi bi türlü gidip motoru teslim alamadım?

batris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200 LT
    Metro'da 150 cc lik motosiklet kalmamış.Yeni parti ağustos ayında gelecekmiş.

İlk gelen partide bazı paketlemeden dolayı bazı motorların ön rüzgarlık camları kırılmış. Bende almakta geç kaldığım için ön cam olmadan almak zorunda kaldım. Söylediklerine göre 2 hafta içinde ön camlar gelecekmiş. Diğer 150 cc lik motorların ön camları buna uyar mı acaba ?

Motosikleti
    bugün teslim aldım camsız !!!
    olsun sağlık olsun camlar gelcekmiş gelince taktırırız.

sean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asyamotor as 125 t
    Ankarada bu motorlardan ozellıklede 50cc ve 150cc olanından varmı ?? bılgısı olan varsa bı yardımcı olabılırmı.. saygılar
    [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"][SIZE="3"]born to ride[/SIZE][/COLOR][/FONT] :bounce:

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    50 cc scooter fiyatları, 750 ytl'ye düştü.
    bilginize...
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

merttunax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Bizde war bi tane 150'lik olanlardan çin malı motor hepsi aynı performansı o kadar iyi değil ama ucuz olması ve taksit imkanı ile çok ideal bence. Motorun durumu da gayet iyi şu an. Ankarada servisi var diğer illeri bilemiyorum.
    Kaza Anında Sizi Korur...

sean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asyamotor as 125 t
    Alıntı gurzan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    50 cc scooter fiyatları, 750 ytl'ye düştü.
    bilginize...
    ankara metro markette war mı acaba??
    [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"][SIZE="3"]born to ride[/SIZE][/COLOR][/FONT] :bounce:

gt06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    m yok malesef....
    metropost a sadece 150cc yi koymuşlar.
    moralim bozuldu 1,999 dı ilk party de 300 ytl zam yapmışlar.
    o zaman alan arkadaşlar cidden çok şanslılarmış.

http://www.metrogrosmarket.com.tr/metropost/x211.htm

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler