Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj pulsarı bugün yakından gördüm :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    online253 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 2021
    Bugün 4.44 motor bayine gittim satışta yokmuş fakat şansıma bajaj pulsar sahibi siyah renk bir abimiz vardı alacağım renk olması dolayısıyla çok iyi oldu öncelikle şunu belirtmeliyim motor resimlerle alakası yok tahminimden çok iri ve görünüşü kendine aşık etti Eylül 15 de 4 tane gelecekmiş bir tanesinin kaporası verilmiş diğer 3 ünden inşallah siyah olanı olur kask konusundada beni ikna ettiler siyah alacaktım fakat siyah üzeri kırmızı beyaz bir kask alacağım ls2 kask mont ve eldiven alacağım onlarda 1000 lira falan tutacak eve gelene kadar o görüntüyü aklımdan çıkarmadım çok heyecan yaptım zaman geçmek bilmez şimdi ayrıca ordaydım hyosung lu iki arkadaş geldi onlarda pulsarı ilk defa görüyorlarmış onlarda şaşırdı yakışıklı motormuş falan dediklerini duydum uzaktan ayrıca kullanıcısı üzerindeki lastik de güzel dedi barkın neden kötüledi anlamış değilim dedi buda ek bilgi olsun
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serseric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Barkın abimizdeki para ve imkan bende olsa bende hicbir lastiği beğenmem tabi.

MotojeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Alıntı serseric adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barkın abimizdeki para ve imkan bende olsa bende hicbir lastiği beğenmem tabi.
    Para ile alakalo değil bak ben bu yaz tatili bisi almadım bir aylığı (nerdeyse)
    pirelli diablo rosso 2 ye yatirdim.
    Lastik sakaya gelmez.
    xawa ve Bune bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha R25 2021
    Lastik konusunu şişirdiler dedi kullanan abimiz lastiği gayet güzel dedi

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Bu motor o kadar iyiyse insanlar daha 1000 km doldurmadan neden satar
    Sahibinden sitesinde 80 ilanın 11i daha bin km dahi doldurmamış
    xawa bunu beğendi.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pulsar'ın üzerindeki lastikleri bilmem, hiç kontrol etmedim. Yalnız üzerinde "Nylon" ibaresi varsa fazla güvenmemek lazım. Nylon yazıpta ıslak zeminde şaka yapmayan lastik görmedim.
    ea1925 ve Bune bunu beğendiler.

ea1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı oyunageldim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir motorun iyi veya kötü olduğu kaç km'de satılığa çıktığına mı bakar? Sizin tabirinizle yola çıkarsak inazuma'da iyi değil daha 2000 km yapmamış 15-20 tane ilanı var. Kredi kartına taksitle alıp nakit'e çeviren birçok insan var bunları da düşünün ben motorumdan gayet memnunum hiçbir sorunum yok.

Lastik konusuna gelirsek üzerinde ki lastikler kuru da iyi ama yeterli değil ıslak ta ise yol tutuşu hiç yok denebilir kış'a girmeden değiştirilmeli bence
    oyunageldim bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha R25 2021
    Renk konusu sıkıntı ben siyah alacağım Eylül 15 de 4 tane gelecek dedi inşallah bir sonraki nakliyatı beklemem :s

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Insanlar doyumsuz.
    Hep al al al hastalığına tutulmuslar. Belki ben de böyleyim ve kendimi de eleştiriyorum
    Ihtıyacımız olmayan şeyleri meraktan alıyoruz sonra da aslında falan da fena değilmiş diye bir başkasına bakıyoruz.

Çabuk satmaların nedeni bu maalesef.
    Ülkemiz ciddi bir tüketim hastalığına tutulmuş durumda ve geleceğimiz çok çok kötü.
    tinerci ve oyunageldim bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kondial Tarz:Touring Renk:Beyaz

Motosikleti
    Öncesi muhtelif motorlar :) Şuan Yamaha YZF R 25
    Sitedeki ilanların çoğu sıfır bayi lerin verdiği ilanlar. Diger ilanlardaki motorların düşük km de olmasi cok normal çünkü motorun piyasaya çıkması daha 3 ay oldu. Bu pulsara özel bir durum değil. Her mal da vardır bu. Insanlar bir hevesle alıyorlar. Sonra ya ödemekte zorlanıyor ya aile de sorun yaşıyorlar. Bi şekilde satmak istiyorlar. Birde sezon sonundayiz. Motor ilanların da artış olmasi gayet normal.

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Lastik konusuna bu kadar takılıpta özellikle pulsarın lastikleri kötüymüş gibi algılamayın , maliyet düşürmek için firmalar ucuz lastik takıyor her markada bu böyle ; istisnalar olabilir.. İlk fırsatta kaliteli bi lastikle değişmeye bakın

Motosikleti
    Yamaha R25 2021
    kesinlikle katılıyorum resimlerde çok cılız gözüküyor ben 65 kg 1.84 üm üstünde kayboldum kilodan dolayı yakından beklediğimden daha kalıplı ve gösterişli duruyordu özellikle o deponun olduğu kısım çok ince ve kafalık ufak gözüküyor ama gerçekle alakası yok gibiydi,çok az kaldı bende pulsar ailesine katılacağım resimleri atarım

Bozüyüksporl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Mr Vulture
    Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar'ın üzerindeki lastikleri bilmem, hiç kontrol etmedim. Yalnız üzerinde "Nylon" ibaresi varsa fazla güvenmemek lazım. Nylon yazıpta ıslak zeminde şaka yapmayan lastik görmedim.
    Bkz: Benim lastik :D Garajdan yola çıkmak için 5 metre falan topraktan gitmem gerekiyor, bugünde yağmur yağmıştı, o kaymayı hissettim yani ama arka lastikler dişli olunca toprakta düşürmedi asfaltta olsaydı yatırırdı :D

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Alıntı ea1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir motorun iyi veya kötü olduğu kaç km'de satılığa çıktığına mı bakar? Sizin tabirinizle yola çıkarsak inazuma'da iyi değil daha 2000 km yapmamış 15-20 tane ilanı var. Kredi kartına taksitle alıp nakit'e çeviren birçok insan var bunları da düşünün ben motorumdan gayet memnunum hiçbir sorunum yok.

Lastik konusuna gelirsek üzerinde ki lastikler kuru da iyi ama yeterli değil ıslak ta ise yol tutuşu hiç yok denebilir kış'a girmeden değiştirilmeli bence
    Çok karşılaştığım ve benimde evkurdan alıp 36 ay taksıtle 1800 tl ye foto mak. sini 1500 e nakite sattım 1 ay sonra he ne oldu nakit e ulaştım 200 zarar ettim.

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Fb ve incelediğim mecralarda lastiklerin güvenilir olmadığını okudum eğer 7-8.000 tl motora verebiliyorsan en önemli parçası olan lastiğe 500 tl ateşlemek koymamalı sonuçta can taşıyorsun ulaşımın uzun yolun var önümüz kış onuda düşün
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı ea1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Peki 400 yada 800 km kullandıktan sonramı akıllarına geliyor nakit ihtiyacı
    Benim bildiğim ne kadar az km o kadar iyi fiyattır
    Eleştirmek kolay ama üretebilmek zordur. Yıkmak, yaralamak için eleştirmek, aciz ve beceriksiz insanların işidir.
    http://yu-mu.blogspot.com/2012/12/fotograflar.html

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Anladım heyecanlısınızda , herkes her gördüğü şeyi , aaa xx i gördüm diye konu açarsa önemli konular kaybolur gider.

Ki gördüğünüz motor pulsar.

Hani 1960 model vespa falan olsa amenna . Hani çok az vardır , sınırlı sayıdadır vs.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)