Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Megelli 250R hakkında yardım?

Motovento
    REKLAM ALANI
    beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Ah ah Türk milleti olarak ne şekilciyiz arkadaş ya!

Fabrikası kapanmış hala şekilden dolayı almayı düşünüyor milletimiz.

Alın arkadaş alın, yanlız şekil yapıyım derken yolda motor iterken bulmayın kendinizi.
    manners bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    online253 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 2021
    Yardımcı olan yorum atan herkese teşekkürler o videoyu bende izlemiştim fakat barkın abi 125-250 cc klasmanında yanlızca hondayı övmekte yzf yide yerden yere vurmakta bu klasmanda barkın abiye güvenmiyorum megelliden vazgeçtim sadece görüntü itibari için aklıma girmişti doğru olan vazgeçmek,çocukluğum cup 100 veya scooterlarda geçti 125 cc bir motorun bunlardan aman aman bir farkı yok kısa sürede sıkılacağım, cbr 250 alabilecek durumum olsa veya ktm 200 Yada ınazuma bunlardan birini tercih ederdim fakat fiyat performans olarak herkesi tatmin etmiş olan siyah bir pulsar alacağım Cumartesi yakından göreceğim inşallah

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:13 ----------

İnşallah elbet o günlerde gelecek aslında şöyleki değmez derken alan kişilere lafım yok fakat bugün 125 cc bir yzf 10 bin tl,cbr desen ona 9000 tl gerçekten 125 cc bir motosiklet için bu paralar doğru mudur? Herkes japona binmek ister fakat bizler enayi değiliz Iyice keriz yerine konmaya başlandı Türk insanı ve alarak buna destek veriyoruz malesef, 200 cc ktm ortağı bir pulsar var parça kalitesi performans görüntü olarakta japonlardan pekde eksik kalan bir yanı yok ve fiyatı 7350 tl yanlış anlaşılmasın size aldığınız için bir şey söylemiyorum kendi tercihiniz

motorcrus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cıbır
    al pulsar 200 bin keyfine bak.
    YaLnız kaLmaktan korkmuyorum da,motosikletsiz kalmaktan korkuyorum.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Arayan Mevlasinida bulur, megellisinide ;)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)