Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Artçı kaskı alacağım ancak hangisi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r
    Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önce istersen forumdaki tüm yazılarıma bak. Sonra da sana laf atmadığımı, daha doğrusu kimseye laf atmadığımı anlayacaksın.

Çözüm önerisi şu. Alma kardeşim kimseyi arkana. Derdin ne?

Dolmuşçu musun sen?

Yok kardeşim ben arkamda herkesi gezdireceğim, ne dediğiniz çokta umurumda değil dersen de ona da amenna karar senin.

Amaç başkaysa, artçılarının çokta umurunda olduğunu düşünmüyorum açıkçası.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    Dolmuşçu degilim ama arkadaşlarımın çoğu zaman aracı olmuyo ve binmek istiyolar. Ben de onların bu hissiyatı yaşamasını hayatlarında bir kere de olsa motora binmiş olmalarını istiyorum. Güvenlik açısından söyledikleriniz doğru ancak uygulamaya gelince büyük sıkıntılar var. Yine de beni ve arkadaşlarımı düşündügünüz için teşekkür ederim Güvenli sürüşler dilerim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

kask bence motor kullananların en fazla dikkat etmesi gereken husus benim tercihim
    http://www.motosikletaksesuarlari.com/Nitro-Aikido-Kapali-Kask_13523.html
    iki yıldır kullanıyorum gerçekten çok memnunum sizide öneririm kazasız sürüşler herkese

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Bende artçı kaskı alacaktim düzenli olarak kim binebilir yakinim kim diye aldım elime mezurayi olctum ölctum hepsi m çıktı :D 6 kişi falan :D sonra arkama aldığım herkesin kafaya oldu sadece kuzenim hariç ee arada 1tanede file verelim demi olsun o kadar

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Artçı kaskını S beden aldım.

Koca kafalı birinin takması gerektiğinde yan yanak pedlerini çıkartıyorum. Koca kafalara da oluyor.
    Tabii bu sadece tek kabuklu kasklar için geçerli. (S bedende de XL bedende de kask dış kabuk hacmi sabit olan)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)