Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yardımlarınızı bekliyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Hayır Doğal olarak sordun ukala cvplar veren bizleriz aslında. Ama ses ve görüntüye aldanmayın bende scooter tecrübesi varkn 300 500 km Şimdi 150 honda cbf almak istiyorum ama şii napıyosun al bi 100 lük cup önce bi vites e alış tecrübe yap ondan sonra diye tepkiler aldım ki param da hevesimde olsa 600 lük cbf yada başka 600 lük almam. Altımda durduğu gibi durmaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alidgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250R-Bmw f650- tvs 150-hyosung GT 650 R
    Alıntı cmlftm68 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok yürek yemeyle alakası aslında sadece bi heves benimkisi ukalalık ettiysem k.bakmayın gercekten yardıma ihtiyacımdan dolayı sızlerden yardım istedim. Bilmiyorum insan dışardan baktıgı gibi dgl demekki gaza basttınmı gider hesabı.Aslında benim o motora sevdalanmamım sebebi şekli ve sesi saba kahvaltı yerine o makineyi çalıştırıp o sesi dinlemek bana kral kahvaltıdan daha faydalı gelcektir diye düşünmüştüm
    Anlıyorumda Hocam tecrube surus yetenegı vs olmadan Allah korusun madem bu kadar heveslısın kucuk cc lı racıngler ıle basla hem pratıklıgın gelısır hemde surus tecruben bırden bıre buyuk cc lı makınalara bınmek Allah korusun kendını ve baskasını hatta senı seven yakınlarını uzersın..

http://www.youtube.com/watch?v=mKpsy3fB-l0
    Çok acılar çekerim çok acılar, köpek değilim onu ısıramam.. Isırırım dudağımı. Büyük kişilerin sırlarına ortağım, gene de nah şu kadar övünemem. Bütün ayıplar bende ama, ne yapıp yapmalı ulaşmalı dostlara. Geri de kalmayı kendime yediremem..

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Sadece sese ve şekle gelip 100 cclik makina almayın 600 cclik de almayın 0 - 100 km hızlanması 4 saniye mi ne 600 lük makinalarda ,ve ağır damakinalar ufak bi motorla başlayın tecrübe gerek bu işler için ha hayatınıza önem vermiyorsanız aman banane diyorsanız alın keyfinize bakın ama bu dünyadan gidince ardınızda bıraktıklarınıza ne olacağını hiç düşünmemeye çalışın

hepinize çok teşekkür ederim ne demek istediginizi anladım olmadı kücükten baslar büyüge dogru gideriz bizde.Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum allah razı olsun zamanınızı çaldım hakkınızı helal edin

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı Adventure58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır Doğal olarak sordun ukala cvplar veren bizleriz aslında. Ama ses ve görüntüye aldanmayın bende scooter tecrübesi varkn 300 500 km Şimdi 150 honda cbf almak istiyorum ama şii napıyosun al bi 100 lük cup önce bi vites e alış tecrübe yap ondan sonra diye tepkiler aldım ki param da hevesimde olsa 600 lük cbf yada başka 600 lük almam. Altımda durduğu gibi durmaz.
    Cub almana gerek yok , cbf iyidir . Bende 1000 km scooter kullandıktan sonra cbf'e geçtim .
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Al kardeşim ninja 250 bak keyfine sesten başka şeylerde var motosikletten zevk alacak nezeman 250nin hakkinı verirsin ozaman büyütursün

Hemen dediginiz o motorları arşatırmaya başladım vallaha cok iyi oldu size danışmam . Çok çok teşekkür ederim sizlere

Motosikleti
    haojue 135S
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cub almana gerek yok , cbf iyidir . Bende 1000 km scooter kullandıktan sonra cbf'e geçtim .

Aklım hala Honda hayat onda :D

1 ay daha beklemem gerekecek eger 150 cbf alıcak olursam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:11 ----------

Alıntı cmlftm68 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemen dediginiz o motorları arşatırmaya başladım vallaha cok iyi oldu size danışmam . Çok çok teşekkür ederim sizlere

Bunları görmek istemiyoruz çünki o yüzden sert tepkiler veriliyor.

Almak mühim değil altında iken efendisi gibi kullanabilmek.

http://www.motosiklet.net/forum/kaza-raporu/135481-antalyada-korkunc-motosiklet-kazasi-2-olu.html

Motosikleti

Aklım hala Honda hayat onda :D

1 ay daha beklemem gerekecek eger 150 cbf alıcak olursam.
    Bekle bişey olmaz . Ben 1 sene bekledim . Cbf 150 sınıfının mercedesi . Rahatlık olarak şikayetim yok . Tek sevmediğim yanı 12 hp olması . Biraz daha kullandıktan sonra 250 cc ye geçmeyi düşünüyorum bende .

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Eski racing motorlar yeni başlayanlar için tam bir felakettir.
    Yıllarını motora vermiş , kendi ustalığın kendisi yapan sırf hobi olsun kenarda dursun klasik tadında , yürümesede olur arada bir söker oyalanır sağını solunu yenilerim zaman geçiririm diye düşünen insanlara daha uygundur.
    Heleki ustaların eline düştünüzmü.
    Yada motor altından kalkılamıyacak bir sorun çıkardımı.
    Herşey zehir olur ki zaten tecrübe olarakta yeterli değilsiniz.

Biraz şuna benziyor.
    Yenisine param yetmiyor ama 80 model bir porsche var onunla başlicam diyebilirmisiniz.
    Herkesin cebinde 20 bin tl var ama kimse o paraya gidip porsche bakmaz. Clio alır albea alır.
    Çünki asıl mesele aldıktan sonra başlar. Yakıtına , servisine , parçasına güç yetmez.

Buyur bir ilan , cebinde tüm parası 20 bin tl olan için mantıklımı ?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...70697173/detay
    alidgn bunu beğendi.

Survivalsyk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar
    Geç te olsa yerimi alayım. :D
    Bilg.
    Sayg.

Motosikleti
    haojue 135S
    Bekle bişey olmaz . Ben 1 sene bekledim . Cbf 150 sınıfının mercedesi . Rahatlık olarak şikayetim yok . Tek sevmediğim yanı 12 hp olması . Biraz daha kullandıktan sonra 250 cc ye geçmeyi düşünüyorum bende .
    120 130 da titreme durumu nedir.

Motosikleti
    120 130 da titreme durumu nedir.
    130 yapmaz cbf . 120 anca , titreşim yok . Hissettirmiyor titreşimi .

Motosikleti
    haojue 135S
    130 yapmaz cbf . 120 anca , titreşim yok . Hissettirmiyor titreşimi .

250 liliğin 140 yapmasından anlamalıydım

Ezio41 bunu beğendi.

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Abi konuyu açan kişi ya müthiş bir sazan avcısı ki bence %90 öyle ya da gerçekten saf kalpli bi abimiz, yoksa böyle bir konu açılmaz, mz ve 3.5 java'dan bahsettiğine göre 35-45 yaş arası bir abimiz olsa gerek, ama şöyle söyliyeyim biri böyle cidden bi konu açsa iki cevabım olurdu ya "abi hangisi ucuzsa onu al, nasıl olsa çok binemeden öleceksin bari paran çar çur olmasın" ya da " bir tane 600 cc bir tanede 125 cc al, sabah 600 cc'yi çalıştırıp sesini dinle sonra da 125 cc olana bin git" olurdu
    acayüp bunu beğendi.

Motosikleti
    haojue 135S
    Tuttum bunu

bir tane 600 cc bir tanede 125 cc al, sabah 600 cc'yi çalıştırıp sesini dinle sonra da 125 cc olana bin git"

Ms_TunC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Abi ilk sayfayı kapmışınız arkada kaldık göremiyoz şenliği

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    R1 al seneye de binersin;

diyecektim ki, konuyu açan arkadaş ciddi bir izlenim verdi. Zaten 250cc araştırmaya başlamış. İyi de yapmış.
    07mehmet07 bunu beğendi.

Alıntı 07mehmet07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi konuyu açan kişi ya müthiş bir sazan avcısı ki bence %90 öyle ya da gerçekten saf kalpli bi abimiz, yoksa böyle bir konu açılmaz, mz ve 3.5 java'dan bahsettiğine göre 35-45 yaş arası bir abimiz olsa gerek, ama şöyle söyliyeyim biri böyle cidden bi konu açsa iki cevabım olurdu ya "abi hangisi ucuzsa onu al, nasıl olsa çok binemeden öleceksin bari paran çar çur olmasın" ya da " bir tane 600 cc bir tanede 125 cc al, sabah 600 cc'yi çalıştırıp sesini dinle sonra da 125 cc olana bin git" olurdu

Estafullah amacım kimsenin zamanından calmak felan degil.. Yaşım 25 evet jawa 3.5lar mz ler piyasadan kalkalı cok oldu ama yayla kesimind eyada köy keseminde hala kullanan kişiler var.Ben halada bu motorları sürüyorum.Bende köyde yaşıyorum ve hala babamın 3.5 luk jawası abimin M.Z 251 lik motoru duruyor ve aktif olrak biniyoruz.Ben Dinlenme tesisinde güvenlik görevlisiyim ve bulundugum tesise sürekli bu tarz motorlar yada motor gurupları geliyor.Ve her gelenede soruyorum böyle böyle bi niyetim var tavsşiye edermisiniz diyorum kimisi 'O yaştaki motoru kapına bile koyma diyor' kimisi 'Temizini bulursan neden olmasın al diyor. Ve en son bi abimiz geldi ona danıştım direk beni bu siteye yönlendirdi ve konumuzu actık ger5cekten cok iyi yardımcı oldu abilermiz kardeşlermiz hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)