Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

araro ar 180-31 avantgarde hakkındaki görüşlerinizi alabilirmiyim ??

Motovento
    REKLAM ALANI

bu motoru kullananlardan yorum alabilirmiyim şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial mg125, mondial 150 mc
    bende merak etmişdim ama hiç bir yerde bilgi bulamadım bu forumda belki kullanan biri leri çıkar

dün ilk motorum olarak bu motoru aldım ömrümde motor kullanmamış biri olarak ordan bide 70 km yol yaptım hatta asfalta bile yapıştım 140-150 rahat rahat görüyo sesi benim çok hoşuma gitti ben çok acamiyim gerçi pek anlamam motordan ama . bide sağ ayağım motorun sıcaklığından biraz yandı oda acemilikten oldu galiba

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı bayraktarar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün ilk motorum olarak bu motoru aldım ömrümde motor kullanmamış biri olarak ordan bide 70 km yol yaptım hatta asfalta bile yapıştım 140-150 rahat rahat görüyo sesi benim çok hoşuma gitti ben çok acamiyim gerçi pek anlamam motordan ama . bide sağ ayağım motorun sıcaklığından biraz yandı oda acemilikten oldu galiba
    Sıfır motorla o kadar basılmaz. Rodaj diye bişey duymuşmuydun?
    Ertugyigit bunu beğendi.

Matasah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dokunma abisi hevesi var
    bayraktarar bunu beğendi.

Motosikleti
    mondial mg125, mondial 150 mc
    benimde hızlı bir motora ihtiyacım var otobanda ağır kalıyorum 125 lik ile fotoğraflarını varsa videosunu paylaşırmısın motor çok şekil duruyor tel jant olmayanı bir hoş olmuş ona 2 dublex lastik attınmı tamamdır 200 cc güzel ama motor kaç kg kaç km gidiyor son hız bilmek lazım

yok duymadım mağradan çıktım şehre indim motor aldım diyorum da :D

Matasah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Trollemek istemiyorum,Hayırlı olsun
    Ertugyigit bunu beğendi.

serseric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En fazla 10.000 km kullanirsin duzgun bir sekilde daha fazlasi degil sakin ama sakin bulasma.
    Not: bu motor hakkinda bilgim yok. Sadece marka hakkinda konusuyorum.

burak5353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    falcon deserd 277
    yolda tanıstıgım bi adam 2800tl ye aldığını 2 aydır kullandıgını bi sıkıntısı olmadıgını söylemişti

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:43 ----------

aslında aroranın chopper tipine bak

dün bir arkadaşın bana tavsiyesiyle incelediğim bir motor var hemen hemen benzer tipteler ama izlediğim videolarda gördüğüm kadarıyla dayanıklı bir motor sanırım fiyatı 3 bin tl uygun baya bakabilirsin onada bajaj Boxer 150

adige_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni windy s
    Alıntı bayraktarar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demekki göstergeleri hatali gösteriyomuş :-)
    Öğrenmis olduk
    srknbdm ve Ertugyigit bunu beğendiler.

Bu makineyi denemiş olan yok mudur cidden? Proje için alınır gibi.

150 cc'lik modelini geçtiğimiz hafta satın aldım. Sağında solunda değişiklikler yapılacak bir motora benzediği için tercih ettim. Bakalım önümüzdeki hafta teslim alacağım.

Alıntı mmysgr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 cc'lik modelini geçtiğimiz hafta satın aldım. Sağında solunda değişiklikler yapılacak bir motora benzediği için tercih ettim. Bakalım önümüzdeki hafta teslim alacağım.
    Kullandıkça görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Alıntı ülgenhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullandıkça görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
    Tecrübelerimi paylaşacağım. Bende sizlerden düzenlemelerle alakalı görüşlerinizi almak istiyorum. Cafe racer bir tarz oluşturmak istiyorum motor üzerinde.

Alıntı mmysgr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tecrübelerimi paylaşacağım. Bende sizlerden düzenlemelerle alakalı görüşlerinizi almak istiyorum. Cafe racer bir tarz oluşturmak istiyorum motor üzerinde.
    bu tip projeler takibi güzel şeyler merakla bekliyoruz.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şasi olarak köylü cg motorundan farkı yok. depo ve egzoz ile klasik yarış motoru havası vermişler. ama klasik havaya dijital gösterge olmamış motoru ise üstten egzantrikli. fiyatı uygun. arora hangi markadan alıyor bilmiyorum ama, loncin, lifan ya da zongshen ise alınabilir.

Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şasi olarak köylü cg motorundan farkı yok. depo ve egzoz ile klasik yarış motoru havası vermişler. ama klasik havaya dijital gösterge olmamış motoru ise üstten egzantrikli. fiyatı uygun. arora hangi markadan alıyor bilmiyorum ama, loncin, lifan ya da zongshen ise alınabilir.
    Motor zongshen. Servisten aşağıdaki resimdeki sele ve kuyruk parçalarını sipariş ediyorum. Lastikleri ve gidonu değiştireceğim.

solmyr bunu beğendi.

tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    klasik çinli , yakışıklı ama o kadar ... fuarda incelemiştim geçen yıl, olumlu yorum yapamam

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler