Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

araro ar 180-31 avantgarde hakkındaki görüşlerinizi alabilirmiyim ??

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Arkadaşlar konuyu hortlatmış olacağım ama maddi sebeplerden CBF'i satıp daha ucuz bir motora geçmem gerekiyor. Bu modeli kullanan arkadaşlar tavsiye ediyorlar mı ? Titreşim falan ne durumda ? 200 cc olanını almayı düşünüyorum. Maksimum vereceğim rakam 2700 TL olacak (plakayla beraber). Bu olmazsa da Lifan Lion 100'e bakacağım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Iron&Road - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora Avantgarde 150 - Honey Badger
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar konuyu hortlatmış olacağım ama maddi sebeplerden CBF'i satıp daha ucuz bir motora geçmem gerekiyor. Bu modeli kullanan arkadaşlar tavsiye ediyorlar mı ? Titreşim falan ne durumda ? 200 cc olanını almayı düşünüyorum. Maksimum vereceğim rakam 2700 TL olacak (plakayla beraber). Bu olmazsa da Lifan Lion 100'e bakacağım.
    150 cc olanını kullanıyorum. Titreşim 90 kms den sonra var, baya var. CBF ten sonra üzer sizi. Ama gidişi gerçekten güzel, kendi malını öven biri değilimdir. Eksikleri ile en çok ben dalga geçerim öyle diyeyim. Ama bu fiyat ve kalibrede bence en iyisidir. Lifan, yuki vb commuterlerle kıyaslanamaz. Istanbul'da olsanız gelin kullanın derdim ama yine de illa forumda Bursadan birileri vardır, deneyin rica edip.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben 180-31 olanını düşünüyorum, onun motoru 200 cc ve blansör olduğundan titreşimi 150 cc'ye göre çok daha azmış. Forumda kullanan pek göremedim. Arıza çıkartan bir yeri oldu mu ? Ses yapan, gıcırdayan falan ? Sonuçta kasaları aynı...

Iron&Road - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora Avantgarde 150 - Honey Badger
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 180-31 olanını düşünüyorum, onun motoru 200 cc ve blansör olduğundan titreşimi 150 cc'ye göre çok daha azmış. Forumda kullanan pek göremedim. Arıza çıkartan bir yeri oldu mu ? Ses yapan, gıcırdayan falan ? Sonuçta kasaları aynı...
    Aküsü sulu akü o nedenle anında akmaya ve dişli koruma kapağını eritmeye başlıyor. Kuru bir akü ile değiştirilmeli.

Onun dışında şimdiye kadar 7 Bin km kadar kullandım, daha arıza veren bir kısım olmadı. Lastikler nylon onlardan bahsetmiyorum tabi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler