Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motorcular ezik sınıfmış...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Youtube'da bugün denk geldiğim bu videonun altındaki yorumlar beni şaşkına çevirdi...

Video:

Yorumlar için tıklayın

Nedir insanların bu motorculara böyle düşman olması? Motorcuları sevmeyebilirsiniz ama öldürmek için söylenen laflar niye?
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Çok normal. Paketçileri trafiği tehlikeye attıkları ve kural tanımadıkları için, korumalı gezen büyük motorcuları da züppe olarak gördükleri için sevmiyorlar. Videodaki motorcunun kadının arabasına tekme atması da zaten gıcık olanları galeyana getirmiş.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Yapacak bi şey yok,bugün motosikletlilere küfür edersin,yarın bir bakmışsın sende motorcu oluvermişsin ve kızdığın,küfür ettiğin hareketlerin hepsini yapıyorsun.Bunun motorculukla,araba şöförlüğüyle alakası yok.İnsanlık yoksa içinde,sana yapılmasını istemediğin şeyi sen yapıyorsan,yapılan muhabbetlerin hepsi boş.

Motosikleti
    Honda CBR 250R - 2011
    Videoda gördüklerime mi yoksa okuduklarıma mı şaşırayım bilemedim... Dünyanın çivisi çıkmış.

bkgzl34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha Ybr 125 esd, 2023 Hero dash 125
    Gerçekten çok cahilce yorumlar bence kendileri ezik sınıfında lar haberleri yok şimdi burda dere tepe düz giderdim ama terebiye sınırlarını bozmaya gerek yok kendini bilmez salak insanlar için

Video'da görünen motorlunun kaşındığı , ap açık ortada, bide arabesk yorum atayım, bilhassa şu latin am, ülkeleri, Brezilya vsvs, 4 silindir motor+bok edilmiş egzos+araçların arasından geçeriken devir kesiciye sokup bağırtmak vs, bana göre bu tipleri başka bir kıtaya kendi başlarına aynı türleri ile yaşamaya sürülmesi gereken tiplerdir.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Memleketin haline bay yaa. Gülermisin sabahamı bırakırsın.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapacak bi şey yok,bugün motosikletlilere küfür edersin,yarın bir bakmışsın sende motorcu oluvermişsin ve kızdığın,küfür ettiğin hareketlerin hepsini yapıyorsun.Bunun motorculukla,araba şöförlüğüyle alakası yok.İnsanlık yoksa içinde,sana yapılmasını istemediğin şeyi sen yapıyorsan,yapılan muhabbetlerin hepsi boş.
    Arkadaşımızın yazdıklarına kelimesi kelimesine katılıyorum. Arzederim.

Motorcu tayfanın bir bölümüne ben bile sinir oluyorum, onu da arz ederim.
    Sokollu, burak5353 ve turkish39 bunu beğendiler.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

hayko5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Motosikletçilere kurban olsunlar eğer bizde onlara uysak ortalık kandan geçilmez yolu üzerine yapmış gibi hareket ederler sonra birde sağ şerite sıkıştırdıkları motosikletçileri suçlarlar, bugün gelmiş şerefsizin biri korna çalmadan ben sol şeritten sağ şerite geçerken yanımdan zıımba gibi geçti ayna resmen kulağımı sıyırdı (Ford Transit). Lambada yakaladım sen ne yaptığını sanıyorsun deyincek kornaya bastım duydun mu yolun ortasında ne işin var diyor kornaya basmadığına da adım kadar eminim çünkü iki kişiydik ikimizde mi duymadık. Tatsızlık çıkmasın diye pek muhattap olmadım.

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Trafikte böyle manyakların olduğunu bilmek cidden ürkütüyor. Ufacık dokundursa hayatımız kayar, ehliyet verilirken psikolojik testte olmalı.
    burak5353 ve barodi bunu beğendiler.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Video'da görünen motorlunun kaşındığı , ap açık ortada, bide arabesk yorum atayım, bilhassa şu latin am, ülkeleri, Brezilya vsvs, 4 silindir motor+bok edilmiş egzos+araçların arasından geçeriken devir kesiciye sokup bağırtmak vs, bana göre bu tipleri başka bir kıtaya kendi başlarına aynı türleri ile yaşamaya sürülmesi gereken tiplerdir.
    giovanni marques
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Bu arada o motorlunun ne olupta bu hale geldiğini , öncesinde ne olduğunu bilen varmı.
    Olay sadece görünen videodan ibaretmiş gibi dar bir bakış açısı ile yorumlanıyor.
    Belki az önce yaptığı hareketi size yapsa siz daha beterini yapıcaksınız.
    Ayrıca her ne olmuş olursa olsun , hiçbirşey o kadını haklı çıkarmaz.
    O kadına hak veren adam aynı hareket kendisine yapıldığında da susacak ozaman.
    Şurda katil araçlardan şikayet edipte gelip burda bu kadına hak verenleride , gel anla şimdi.
    Motorcuyum diye geçinip yollardaki sıkıntıları bilen yaşayan adam bunları yazıp sonra o video altındaki yorumlardan rahatsız olmamalı.
    maxi97 bunu beğendi.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    yorumların sevıyesını gordukten sonra bence tartısmaya bile gerek yok.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Kadının yaptığı basit fiilden adam öldürmeye teşebbüse dönüyor, bu kabul edilebilir birşey değil, gerçi bu iş mahkemeye gitseydi, motorcu üstüme geldi bana kötü birşey yapmasından kaçmak için hamle yaptım diyebilir...iş karışık , ilginç olan adam kolunu içeri sokuyor bir müddet sonra birşey olmamış gibi ayrılıyorlar ne oldu acaba içeride ...

düzeltiyorum ilk hamleyi kadın yapmış motoru devirmiş... direk kadın suçlu ...
    Ertugyigit bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Arkadaşlar iş mahkemeye gitseydi motorcu kazanırdı çünkü kamera kayıdı var kadının direk öldürmeye teşebbüs ettiği , kadın hapse girerdi çok Yüksel ihtimal bi de ülke ya İspanya ua Brezilya ua da Portekiz falan , benim anladığım motorcuyu sıkıştırdı ilk kadın devamlı korna çaldı sonra da motorcu tekme attı ve videodaki olaylar gelişti ama bu kadının g.tünden kan alırlar söyliyim

macar_93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 x MZ etz 125 (92)
    Acaba aralarında bi husumet mi vardı? Mesala karı koca. Yada kavgalı iki insan. Yoksa bu kadar vahşice saldırmayı ben bir kadına yakıştıramadım. Ve çoğu insan bunu yapmaya cesaret bile edemez.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşımızın yazdıklarına kelimesi kelimesine katılıyorum. Arzederim.

Motorcu tayfanın bir bölümüne ben bile sinir oluyorum, onu da arz ederim.
    Oda bişeymi?
    Ben trafikte bazen kendime bile sinir oluyorum.
    overcloud, turkish39, dreamcar ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Sebepleri uzaklarda aramaya gerek yok. Bir arkadaşım zamanında "motorculara kıl oluyorum çünkü ben otobüste trafikte beklerken onlar yandan geçip gidiyolar" demişti.

Kafalar kafalar...
    maxi97 ve Ertugyigit bunu beğendiler.

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Manyak kadın motorcuyu sıkıştırıyor ilk, motorcu tekme atarken arabanın şeritteki duruş açısına dikkatli bakın.
    Ertugyigit bunu beğendi.

burak5353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    falcon deserd 277
    görmediniz belkide videyonun basında kadının aracının arka sol tamponuna sürtüyor ozaman deliriyor kadında öldürmeye tesebbüs den baya bi ugrascak

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)