Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motorcular ezik sınıfmış...

Motovento
    REKLAM ALANI
    [Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kevaşeye bak hele, adam gene tuttu kendini he, arabayla üstümden geçicek karı ve ben sakin kalıcam.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cpt_caveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Inazuma
    O kadinin stresini almak lazim. Şişmiş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:09 ----------

Bence çoğu ezik sürücü motorcuları kıskandıkları için çekemiyor.

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Kadın hakikaten sığırmış arkadaş yaa...hafif gazlayıp bi fren hooop motorcu yere. Biz mi öğretelim trafikte nasıl katil olunur? Öldüreceksin adamı madem, afili bişeyler yap dimi? Gitti mal gibi bide direğe tosladı. Tamam, bayan şöförlerin bu tarz durumlarda bazı sıkıntıları var, onu zaten kabullendikte, o altındaki arabanın herhangi bir canlının üstünden geçince öldüreceğinin farkında nasıl olmazlar buna da hayret ettim.
    Bu arada sözlerim videodaki bayanadır. Şimdi bayan sürücüler taşlamasın beni

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    birde böyleleri var

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    adam kaçmasın diye aracın anahtarını almaya çalıştı. sonrasında bu yüzden sakin; çünkü bu hareketi yaptıktan sonra kaçamayacak.

videonun başında kadın motorcuyu sıkıştırıyor, buna rağmen motorcu kaçınca kornaya abanıyor, belki küfrediyor. bunu bilemeyiz.

ama adamın son durumundan gayet soğukkanlı olduğundan gayet aklı başında, yolda giderken boş yere birilerine atarlanacak birisi gibi durmuyor.

çünkü o kadın beni arabasını üzerinde alıp, 2 arabaya bu sıra çarpıp, sonrasında da direğe toslattığında kimse kusura bakmasın ama kafasını o iki eliyle yapıştığı direksiyona kafasını vura vura öldürürdüm. kadının silahı otomomobili, benim silahım ise sadece ellerim. mahkemeye gitsem ceza almam.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Trafikte herkes kurallara uysa tamam ama,motorcusundan tut,tır şöförüne kadar herkes bilgisayar oyununda sanki

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adam muhteşem bir şekilde sinirlerine hakim olmuş.

Ben olsam kadını hamile bırakmadan ayrılmazdım oradan yada ağzını burnunu çorba çanağına çevirirdim.

Levent. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Ezik olsam ne olmasam ne, çokta umrumdaydı zaten.
    Fiat palionun bu modeli de çok iyi yav, zamanında bu videoyu fiata yollamıştım bu modelden getirsin diye getirmediler bir türlü

Ayrıca iyiki bu forumdayım bigün kavgaya karışır, çıkışta bekleyin lannnn diye bağırdığımda hemen buraya konu açıcam beyler çıkışta kavga diye, iyi kavga edenlerin hepsi burada, yuri boyka forumu mübarek.

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    umarım bana böylesi denk gelmez. katil olmamak elde değil.
    Shrieker bunu beğendi.

OGUZHANKY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VT 750 C Shadow
    -gaç para bu?
    +şu kadar
    -e o paraya araba niye almadın?

İnsanların zihniyeti bu malesef. Paran yoksa eziksin, bizde paramız arabaya yetmediği için motor almışız.

zizulander - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu aralar mecburen otomobil
    Motosiklet camiasını bilmeyen insanların hatta bazı motosiklet kullanan arkadaşlarımızın da içinde olduğu yanılgıdır.

Motosiklet kullanmayı bilmeyip; özel bir ilgi, yetenek ve beceri gerektirmeyen otomobil, minibüs, jip vs kullanan insanlar motosiklet kullanıcılarının neden motosiklete bindiğini anlayamazlar.
    Genelinin bu konuda bir fikri yoktur.
    Bu motosiklet kullanan adamlar neden motosiklet kullanıyor diye sorsanız; commuter tarzı bir şey gördüyse parası yoktur, ss gördüyse deli, chopper görürse baba dünyayla işini halletmiş gezisisnin derdinde şeklinde cevaplar almanız olasıdır.
    Kapalı kutularına bindiklerinde de hep kendinden küçük olanı hor görme eğilimindedirler.
    Misal otomobil süren yayayı ve motosikleti küçümser, minibüs süren otomobili, kamyon, otobüs, tır vs süren kimseyi beğenmez. Bir nevi oturma pozisyonunun yüksekliğine göre altta kalanı aşağılar ve ezik diye nitelendirir.

Bu yüzden bu tip insanları pek kaale almamak gerekir zira konudan bihaber yaşayan, muhtemelen ölene kadar da bu şekilde yaşayıp ıyyy motosiklet mi şeytan icadı kullananlar ezik, aptal, fakir veya deli muamelesi yapacaktır. Motosikletin nasıl bir özgürlük verdiğini anlayamadan bu dünyadan göçüp gidecekleri için asıl bizlerin onlara acıması gerekir.

Gelelim esas probleme bazen bu ezikleme işi ne yazık ki motorcu camiası olarak kendi aramızda da olabiliyor. SS'çiler Chopper'cılar endurocular, 250cc altı kommuterciler... 1000cc ciler 600cc'likleri 600'lükler 250cc ve aşağısını kuriye motosikletlerini ezikleyenleri de aramızda görüyoruz. Esas mesele bence burada. Hadi diğer insanlar bizi anlamıyorlar ya bizim birbirimize yaptıklarımız. Birbirimizi küçümsemelerimiz ne olacak. Bence asıl sorun orada.
    Mamba09, OGUZHANKY ve crxforever bunu beğendiler.
    Motosiklet üstünde itlik yapmak çok zevklidir, fakat bu itliğin bütün motosiklet camiasına zarar vereceğini aklınızın köşesinde tutun.

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Kendinibilmezler.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    son videoda motorcu olayi uzattikca uzatiyor gereksiz.. bende olsam ondeki aractaki gibi hazir uzerinde adam yokken o motoru altima alirdim..

nurullah47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    trıumph tiger explorer 1200 xc
    bende motor kullanıyorum ama suçlu motorcuda ne gerek var sıkışmış yerden geçmeye ..haketmiş helal olsun o araba süren kişye...

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    soylediğim yanlış anlaşılmasın ama pizzacılar ve kuryelerin şehir içindeki agresif ve bilinçsiz korkutucu kulanımları olduğu surece motosiklet sürücüleri sevilmez.
    nurullah47 bunu beğendi.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    youtube sitesine yorum yazanlar nedense çok enteresan insanlar. bu adamlar ile aynı kaldırımda yürümek aynı otobüse binmek bile tedirgin ediyor beni.

varsın ezik serseri desinler.dünyaya gelirken asilzade veya salon adamı olcağım diye söz vermedim. bana rüzgarım yeter. selmlaştığım bir kaç dost yeter.
    cebimdeki son 20 liği benzine yatırıp kaçıp gitmeyi sevdim bu medeniyet de kurallar yumağından.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)