Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ambulans Gorunce ne yapmalıyız !

Motovento
    REKLAM ALANI
    TAVCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran Karry 125
    Dun gece saat 23:00 te E-5 te sırınevlerden topkapı yonune gıderken bır ambulans arkamıza geldı.hemen saga yanasıp yol verdım.Daha sonra ıse olanlara sasırdım.Herkes ambulansın arkasına takılıp bıraz daha onde gıdebılmek ıcın ugrasıyordu ve ıkı tane araba dıreksıyonu oyle anı uzerıme kırdı kı aramızda sadece 5 cm mesafe kaldı.
    Bende hayretle ızledım,belkıde olmek uzere olan bır hastanın gıttıgı aracı fırsat bılıpte arkasında gıtmek ne kazandırıyordu bu ınsanlara.ıkı uc arac gecmekten baska.Cok yazık degıl mı?
    2011 Model Motoran Karry 125 (Çakma Vespa Gts 250)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Yeni birşey değil ki bu. Hep yapıyorlar.. Sıkışık trafikte ambulans görürlerse çarpmak pahasına ambulansın arkasına ani bir manevra ile atlar ve sonradan aralarına kimse girmesin diye bir karış mesafe ile döt döte giderler.. Bu şekilde kaza yapan çok araba gördüm. Yurdum insanı herşeyden faydalanmasını çok iyi biliyor. Birde hayırlı şeylere kafalarını bu kadar yorsalar..
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

Mr.Wish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :(
    Alıntı cenkmenderes adlı üyeden alıntı
    Yeni birşey değil ki bu. Hep yapıyorlar.. Sıkışık trafikte ambulans görürlerse çarpmak pahasına ambulansın arkasına ani bir manevra ile atlar ve sonradan aralarına kimse girmesin diye bir karış mesafe ile döt döte giderler.. Bu şekilde kaza yapan çok araba gördüm. Yurdum insanı herşeyden faydalanmasını çok iyi biliyor. Birde hayırlı şeylere kafalarını bu kadar yorsalar..

Bununla ilgili bi karikatür hatırlıyorum(Lemanda idi sanıyorum) hakikaten uygulamak lazım böylelerine.. Ambulansın peşine takılıyor ve adam farkına varmadan ıssız bi yere kadar takip ediyor döt döte gittiğinden.. Birden ambulans duruyor ve T.Coskun tipinde adamlar iniyorlar diğer arkadaşlarada haber veriyolar ; ambulans sazanı yakaladık la gelin gelin sonrasınıda tahmin edersiniz sanırım.. müstehak böylelerine..
    Uçurumları sevenlerin kanatları, rüzgarı sevenlerin ise motoru olmalıdır...

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Alıntı Mr.Wish adlı üyeden alıntı
    Bununla ilgili bi karikatür hatırlıyorum(Lemanda idi sanıyorum) hakikaten uygulamak lazım böylelerine.. Ambulansın peşine takılıyor ve adam farkına varmadan ıssız bi yere kadar takip ediyor döt döte gittiğinden.. Birden ambulans duruyor ve T.Coskun tipinde adamlar iniyorlar diğer arkadaşlarada haber veriyolar ; ambulans sazanı yakaladık la gelin gelin sonrasınıda tahmin edersiniz sanırım.. müstehak böylelerine..
    Çok iyiymiş! Ben sıkı bir Leman okuyucusuyum ama kaçırmışım.

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    benim başıma gelmedi böyle bi olay

eğer arkamdan ambulans gelirse bundan sonra, onun(ambulansın) arkasında kalıp kargaşada olacağıma, ambulansın önünde dörtlülerimi yakar önümdeki arabanın sol tarafından gidip; araç sürücülerini de ambulansa yol açması için elimden gelen yaparım artık..................

böylesi daha ii olur benim için, çünkü ambulans arkası harbici karmaşa oluyor..

ben bu kanıya vardım, sizce

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Zaten ambulans şöförleride çok şikayetçi o takılma konusunda Onların işide çok zor..Allah yardımcıları olsun
    0 Rh (+)
    06 - 09

Ramazan ayında , Bursa'nın sıkışık trafiğinde , iftar zamanına yakın , bu görüntüleri çok yaşadım.Tabiki arabayla.
    Eskişehirde zaten motosiklet üzerinden inmem , ambulanslara yol veririm her zaman , burada pek sıkışık bir trafik olmadığı için , ambulans sazanları olmazz.
    Ama burada ambulansa yol verme konusunda şoförler çok bilgisiz.
    Çevre yoluna bağlı kavşaklarda , ambulansa bir çok defa araç çarptığını bilirim...

heveslee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mr.Wish adlı üyeden alıntı

bak bu güzelmiş beğendim bunu.espri biyana malesef çoğu insanımız bu durmda.ya ambulans peşinde giderler ya emniyet şeridini ihlal ederler ya motorcuları adamdan saymazlar ya kırmızı ışıkta geçerler.bunlar hep aynı adamlardır bence aynı kafa cahil kafalar bunlar.bilmiyorum ambulansın peşine düşen motorcu varmı ? ben görmedim ama...
    HIZLI YAŞA YAVAŞ ÖL !

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler