Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Benzinlikte sıkıştırma vakası

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı nisanci93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abimiz güzel cevap vermiş.takdir ettim. fakat şu videoda çok kaba davrandığını düşünüyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=YAuj0...xfLEMEW9MHQbdw
    Her motorcuyu kurye sanan mallarda sık sık yol soruyorlar, o sebep ile soru soranlardan sıkılmıştır belki. Bencede çok kaba hiçbir sebep yokken atarlanmış abimiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorcu arkadaşımız ne kadar zekice konuşuyor farkettiniz mi ? arabadaki iki lafı bir araya getiremedi

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:58 ----------

Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu durum benimde başıma geliyor ama bu kadar aldırış etmıyorum. Özellikle hafta sonu pazar günleri öglen benzin almaya giderken dibime kadar girenler cok oluyor.

Adam haklı tabiki. Fakat şu konuda motorcuların biraz anlayışlı olması lazım. benzini aldıktan sonra 5 dakika ekipmanları pompanın önünde giymek haksızlık olur ileri marketin önüne ittirip orada ekipmanları giyerek yola devam etmek daha mantıklı.
    araç sahipleri yakıtı aldıktan sonra cüzdanı karıştırması cebine koyması, telefonuna gelen cevapsız çağrıları kontrol etmesi motoru çalıştırması benzin göstergesiyle uğraşmak sıfırlamak vs derken bizim beklediğimiz süre 5 dk dan aşağı değilde motorcu arkadaşımızı 1.5 dk beklemesi mi fazladır ? ayrıca şunuda söylemek istiyorum her üç arabadan biri pompanın önünde bırakıp markete giriyo alacağını alıyo vereceğini veriyo çıkması tam 10 dk. sonra geliyo istasyon görevlisine ödeme yapıyo birde extradan yukarıda ki saydıklarımı yapıyo oluyo bu süre 10-15 dk. yanılıyor olabilir miyim ?

ESGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benim yok oğlumun ki Jinlun 250S
    sağ aynayı kırsaydı keşke......

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı nisanci93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abimiz güzel cevap vermiş.takdir ettim. fakat şu videoda çok kaba davrandığını düşünüyorum.

Adam hakkındaki tüm fikrim değişti.

Herşey müstahak bu adama.
    Videoyu izleyince resmen çok sinirlendim.

Bir bayan sana yol soruyor, en kötü bilmiyorum dersiniz.

Terbiyesiz herifin dediğine bakın!

Sakinliğimi genel olarak koruma çalışan ben bile kendimi tutamam , sağlam kavga çıkar.
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan

Adamın bu videoda yaptığı ukalalığı nasıl destekliyorsunuz anlamıyorum?
    Terbiyesizlik yani, çocuk gibi laf sokmuş. "Bilmiyorum ablacım" de geç. İnsana saygı duymuyor, kendi saygı istiyor. Bu videoyu izledikten sonra bu adamın tavrını destekleyenleride gördüm ya, sevgiler!

Omzumu dürtmemiş ve "sorucam" diye emretmemiş olsa üstüne benden "buyrun" duymadan lafa girdiği için böyle davrandım kendisine. Motorcuları adam yerine koymuyorlarsa, ben de onları koymuyorum
    kendisinin böyle bir açıklamasını fark ettim. belki şimdi haklı olabilir.

Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Adamın bu videoda yaptığı ukalalığı nasıl destekliyorsunuz anlamıyorum?
    Terbiyesizlik yani, çocuk gibi laf sokmuş. "Bilmiyorum ablacım" de geç. İnsana saygı duymuyor, kendi saygı istiyor. Bu videoyu izledikten sonra bu adamın tavrını destekleyenleride gördüm ya, sevgiler!

kendisinin böyle bir açıklamasını fark ettim. belki şimdi haklı olabilir.
    Günde 50 kişi yol sorarsa verilen cevap böyle olur ben haklı buldum. özellikle kadınlar erkekleri aşağı görüyo olmalı ki hep emreder gibi konuşuyolar. altında ki motor harley falan olmadığı sürece hepsi böyle. bende aynı şekilde kadınlar sorduğunda aynı cevabı veriyorum. bi kadına karşı hiç bi zaman nazik olmadım
    Ertugyigit ve sedat_57 bunu beğendiler.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorcu arkadaşımız ne kadar zekice konuşuyor farkettiniz mi ? arabadaki iki lafı bir araya getiremedi

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:58 ----------

araç sahipleri yakıtı aldıktan sonra cüzdanı karıştırması cebine koyması, telefonuna gelen cevapsız çağrıları kontrol etmesi motoru çalıştırması benzin göstergesiyle uğraşmak sıfırlamak vs derken bizim beklediğimiz süre 5 dk dan aşağı değilde motorcu arkadaşımızı 1.5 dk beklemesi mi fazladır ? ayrıca şunuda söylemek istiyorum her üç arabadan biri pompanın önünde bırakıp markete giriyo alacağını alıyo vereceğini veriyo çıkması tam 10 dk. sonra geliyo istasyon görevlisine ödeme yapıyo birde extradan yukarıda ki saydıklarımı yapıyo oluyo bu süre 10-15 dk. yanılıyor olabilir miyim ?
    Başkaları böyle davranıyor diye bendemi böyle davranmak zorundayım ?

ayrıca her 3 aractan biri markete giriyo alacagı verecegi oluyor derken bu kayıtlı bir istatikmidir ?

Cünkü yakıt dolumu olurken kredi kartı cekilmesi ek süre degildir.

Ben motorcuyum diye motorcunun tarafını tutacak degilim. Videodaki motorcu arkadaşımız haklı olabilir. Ama tamamen sucsuz degil.

ben Kendim icin söylüyorum ve benim kararım ben pompanın önünde ASLA ekipmanlarımı giymem. 2 dakikalık icin insanlarla kavga edip birbirimizi öldürcek seviyeye gelemem.

Hayatımı seviyorum ailemi seviyorum. Senin secimin senin kararın kimse karışmıyor ..

Gorüşüne saygı duyuyorum kararından seni vazgecirecek degilim.
    beko12345 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Herifin omzunu dürtmüş ve bişey sorucam demek gerçekten çok kaba her zaman pardon bişey sorabilir miyim diye sorarım herkese ve karşılık beklemeden lafa girmem bu gibi şeyler önemli ve kadın da varoş Kezbanın teki belli direk mahalle karısı zaten uyuz da bişey adam haklı beyler

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    benzin istasyonlarında yakıtını aldın hadi hemen çık diye bir kural yoktur.adam alışverişini yapar,lavabosuna gider,aracının yağına suyuna baktırıp camını sildirir ve bunların çoğuda araç pompa başındayken olur.artı motorcunun önünde başka pompa yok o sürücü nereye gidiyor? markete gidecekse pompaların etrafından da dolaşbilir, yakıt alacaksa neden motorcunun önüne çekip motorcunun çıkışını zorlaştırıyor.adam motorunu pompa önünden çekip eldivenlerini giyerse zorunlu olduğu için değil iyi niyetinden olur.kusura bakmayında böyle bir araç sürücüsüne bırakın iyi niyeti işini zorlaştırmak için bile elimden geleni yaparım..

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzin istasyonlarında yakıtını aldın hadi hemen çık diye bir kural yoktur.adam alışverişini yapar,lavabosuna gider,aracının yağına suyuna baktırıp camını sildirir ve bunların çoğuda araç pompa başındayken olur.artı motorcunun önünde başka pompa yok o sürücü nereye gidiyor? markete gidecekse pompaların etrafından da dolaşbilir, yakıt alacaksa neden motorcunun önüne çekip motorcunun çıkışını zorlaştırıyor.adam motorunu pompa önünden çekip eldivenlerini giyerse zorunlu olduğu için değil iyi niyetinden olur.kusura bakmayında böyle bir araç sürücüsüne bırakın iyi niyeti işini zorlaştırmak için bile elimden geleni yaparım..
    Aynen öyle..
    Öte yandan bazı arkadaşlar bencillikten dem vurmuş,
    Sanki AUDİ'de hasta var, sanki hamile doğum yapmak üzere, sanki Nato zirvesi başkanıda konferansa yetişiyor.
    Yahu sende tek kişisin, oda tek kişi..
    Senin otomobil kullaniyor olman, seni statü sahibi yapmaz ki.

Adamlar otomobillerini pompanın önünde bırakıp, markete girip ödemesini yapmak için bile 5 dakika sıra bekliyorlar,
    İnsan gibi kenara alırmısın dese, belki motorcu kendisi bile yol verir.
    Ertugyigit bunu beğendi.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Madem öyle , birgün siz pompada beklerken biri gitsin lavaboya 1 saat gelmesin.
    Bu başınıza gelir umarım. Sonra tekrar yazarsınız buraya.
    Nasılsa hemen çekilme zorunluluğu yok.
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

Motosikleti
    Ybr 125(satıldı) yamaha xmax ABS
    istediğin marka araca bin, o motorcunun aldığı keyfi alamazsın
    Ertugyigit bunu beğendi.

Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başkaları böyle davranıyor diye bendemi böyle davranmak zorundayım ?

ayrıca her 3 aractan biri markete giriyo alacagı verecegi oluyor derken bu kayıtlı bir istatikmidir ?

Cünkü yakıt dolumu olurken kredi kartı cekilmesi ek süre degildir.

Ben motorcuyum diye motorcunun tarafını tutacak degilim. Videodaki motorcu arkadaşımız haklı olabilir. Ama tamamen sucsuz degil.

ben Kendim icin söylüyorum ve benim kararım ben pompanın önünde ASLA ekipmanlarımı giymem. 2 dakikalık icin insanlarla kavga edip birbirimizi öldürcek seviyeye gelemem.

Hayatımı seviyorum ailemi seviyorum. Senin secimin senin kararın kimse karışmıyor ..

Gorüşüne saygı duyuyorum kararından seni vazgecirecek degilim.

pompanın önünde ekipman giymem derken, arkadaş komple ekipmanlarını çıkarmıyo sadece eldivenini çıkarıyo cebinden para almak için yoksa o el kotun cebine eldivenle birlikte girmez bu yüzden mesajını alıntı yapmıştım aslında

kredi kartından çektirmekte 10 sn sürer ondan şikayetçi olmadığım bellidir herhal

istatislik değil bu arada benim kendi gözlemim, ss makina kullananların en çok zaman geçirdiği yer sonuçta tekerin düz bassın kal sağlıcakla..
    maxi97 ve CEM. bunu beğendiler.

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Madem öyle , birgün siz pompada beklerken biri gitsin lavaboya 1 saat gelmesin.
    Bu başınıza gelir umarım. Sonra tekrar yazarsınız buraya.
    Nasılsa hemen çekilme zorunluluğu yok.
    e kötü en ücra en boşbeleş istasyonda dört tane pompa var. en az ikisi benzin, mazot.

valla adam efendi gibi hafif bi kornayla elini insan gibi ileri uzatıp yüz ifadesiyle de rica eder gibi yapsa motoru çalıştırmadan elimle bile iterim.

ama adam gelip de ayağımı ezmeye kalkarsa kusura bakmayın az bile yapmış.

bir de sırf kadın olduğu için birinin yaptığı öküzlüğü sineye çekecek biri de değilim. aynı hareketi bi erkek yapsa ne yapardınız?

tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns

resim herşeyi anlatıyor sanırım

mstf_gnc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya motor elegant 150
    eldivenleri giymesinden ne olcak taş çatlasa 2 dk sürer bea. helal olsun kanki ye. artist p.venk mum gibi kaldı arabanın başında.

tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    Ben ısıklarda sag tarafta beklemekteydim sag tarafıma bakıyordum böyle bir hanzo geldi sol ayagımın üstüne çıktı ve inmedi öyle kaldı
    ben bagırdım bagırdım kaputa yumruk attım 2 3 tane elimle geri git işareti yaptım (yaklaşık 10 saniye lastik ayagımın üstünde kaldı)neyseki geri gitti indim aşaa yanaştım cama ana avrat bacı sülale bastım kalayı cama 2 3 yumruk attım adam dondu kaldı 2 gün ayak agrısı cektim
    buda bana ders oldu ogündür ışıklarda ortada beklerim

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)