Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sizce ne olmalıydı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    trapmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Elbet birgün..
    Sevgili Mt üyeleri bugün A2 ehliyeti için direksiyon sınavına girmiş bulunmaktaydım. Herşey yolunda giderken farklı bi durum oldu Komisyon bana trafikte 40 ila 50 arasında seyret dedi tamam dedim. çıktık yola resimde gördügünüz gibi bi hamle yaptım 70 veya 80 km ye ulaşmıştır hızım. sağdaki affedersiniz ama dallama sürücü aracını resmen yolda tutamayarak resimdeki gibi savrula savrula gidiyordu. 100 mt ilerde bi göbek var ve ben sıkışmamak için hamlemi yapıyorum. Komisyon üyeleri motorumu sağa cektirip abi tavsiyesi ağzıyla sert konuştular ve bi iddalaşma başladı. Şimdi durumum şu?

Solumdaki sürücü adayı resmen sürmeyi bilmiyor soldan gidemezdim ki komisyonumuz araç takip mesafesi kısa tuttugu için sola geçme şansım yoktu. sağda savrulan arabının verdigi korkunc durum ve allaha emanet gitmesi arkasından savurdugu taşlar ve tozlar beni sollamaya meyil etti. konuşamız aynen şöyle
    Komisyon üyesi. Ehliyetini vermicez manyakmısın olum nnası sürüyosun sen sürmeyi bilmiyosun filan azarlamaya kadar gitti durum abi tavsiye ağzıyla konuştıuguiçin dokunmadı.
    Bende komisyon üyesine dedim ki : hocam solumda araba sürmeyi bilmeyen bi adam sağımda bildigini idda eden ve süremeyen adam var ya kendimi kurtarırdım yada ciddi kazaya sebep olabilirdi. sollamam için sola çıkmam lazım hız açmam lazım ya trafikte 50 km yle kimi sollayabilrsiniz mantıklı olun dememle.
    komisyon üyemiz bidahaki sefere kaldın lafını söylemiş oldu malesef tekrar beklicem ve para vs. ugrastırcaklar. Sizce ne olmalıydı

okdugunuz için teşekkür ederim resim biraz kötü sadece anlatımı zor olmasın diye başvurdum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zeronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR125(1.),Yamaha Wr125X(2.),Yamaha YZF R25
    Bence doğru olanı yapmışşın bende olsam aynısını yaparım komısyon uyelerı dedıgınız adamlar ögretmen vs. kısıler motor ıle alakası olamayn bır suru adam ıste keşke hararetlı bı davranıs sergılemesydın bılmeyene anlatamazsın 4 kısı oturmus arabadan beyın fırtınası yapıyor :D araba gıbı olucaksa motosıkletın anlamı ne :d

trapmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Elbet birgün..
    Alıntı Zeronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence doğru olanı yapmışşın bende olsam aynısını yaparım komısyon uyelerı dedıgınız adamlar ögretmen vs. kısıler motor ıle alakası olamayn bır suru adam ıste keşke hararetlı bı davranıs sergılemesydın bılmeyene anlatamazsın 4 kısı oturmus arabadan beyın fırtınası yapıyor :D araba gıbı olucaksa motosıkletın anlamı ne :d
    İşte durumu anlatıncada biz biliyoruz edasıyla vermiyolar ehliyeti. Boşu boşuna hem vakit hem nakit kaybı neden hala bu tarz dedem yaşında adamlar bu tür işlere veriliyor anlamıyorum biraz yaşlıydı beyhocam :D
    ÖIüm gibidir sadakat. Bir kere çizgiyi geçtin mi, geri dönüş yoktur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)