Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Arka çanta(topcase) için imza kampanyası

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    daelim s3 Advance
    Bugün ADA ( Kuşadası ) motor sporları klübü başkanı sayın İlhan beyle konuyu görüştüm .Kuşadasındaki tüm motorlarımız çantalıdır , Trafik yetkilileri ile ilgili görüşmemiz sonucunda herhangi bir işlem yapılmamaktadır .Konu şimdilik kapanmıştır . Topcase' i alıp takabileceğimi sadece ilerde gerekirse vizeye girerek ruhsata işletebileceğimi söyledi .
    MANİSA motor sporları klübü olarak ilgili genelgenin iptali için dava açılmıştır .Günün en iyi haberi bu oldu .Sonucu bekliyorlar .

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:54 ----------

EGM Bilgilendirme yazısı aşağıda ; yoruma çok açık ve yuvarlak ifadeler taşıyor . Sizlerinde yorumlamanızı bekliyorum .

81 İl Valiliğine, ilgili Bakanlıklar, TSE ve sivil toplum kuruluşlarına gönderilen 01.07.2014 tarih ve 89456 sayılı talimatla;

-Arka şasesi üzerinde taşıma kutusu yapıldığına dair TSE onaylı tadilat projesi ibraz edilen durumlarda, motosikletlerin bilgisayar ve tescil belgesi kayıtlarına taşıma kutusuna ilişkin şerh eklenmesi gerektiği,

-Orijinal olan taşıma kutuların için uygunluk belgesinin ibrazı halinde tescil belgelerine kayıt konulacağı,

-Üzerinde taşıma kutusu bulunan ancak bu durumu belge ve bilgisayar kayıtlarına işletmeyenlere cezai işlem uygulanması gerektiği,

-Motosikletlerin yan tarafında bulunan çantaların belge ve bilgisayar kayıtlarına işlenmeyeceği açıklanmıştır.

Motosikletleri taşıma kutusuyla ilgili uygulama yukarıda belirtilen şekilde yapılmaktadır. İyi günler dileriz.
    orumum bu

-Arka şasesi üzerinde taşıma kutusu yapıldığına dair bu cümle yoruma çok açık , bizim pizzacılar gibi arka şaseyle bir işlemimiz
    yok ne kaynak ne montaj ., taşıma kutusuda yaptırmıyoruz .Biz sadece standartı belli taşıma kapasitesi belli topcase alıp bağlantı aparatı ile bağlıyoruz .ilde
    Yukarıdaki ifade direk imalata girer , oda proje ve onay gerektirir. Benim yorumum bu şekilde .
    ahmetunuver bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatih0696 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ülke ekonomisi trafık cezalarından kalkınıyor şuna bakın nerde var trafik cezalarının gelir olarak görülmesi ? nerde caydırıcılık bi 5 yıla kalmaz ülke bütçesinin %60 lık kısmını oluşturmayı hedeflıyolar heralde.2.500 lıralık motosıklete bı okadar daha para verıp proje cızdırıp topcasemı takacam soygun yemın edıyorum ya hangı akla hızmet bunu yapabılıyorlar ama bızım ulkemıze müstehaktır.Ekmek parası kazanan tonla insan var aldıkları 70 lıra 80 lıra günah ya çok saçma bi şey bunun ahını nerde verecekler......

Cuhara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konuyu güncelleyelim Belki imza atmayan arkadaşlar vardır. Az bir şey kalmış

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    şuna bak konu açıldığından beridir bende dahil 42 cevap yazılmış ancak şuanki başlıklarda herhangibibir basit bir sohbet temalı başlığın cevap sayısı 37 haydaaa. müstahak kardeşim müstahak

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "Irkı çıntılırımıza ceza yızmıyın hüüüü mmmhh. Hadi ırkıdışlır imza hadi hüee"

Ya allaskina birakin bu isleri Yuruyun adam gibi dilekce yazalim verelim dikkate alirlar.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    bimer e yazın muhakkak cevap alırsınız.
    ben savcılıkta çalışıyorum. abuk subuk birçok dilekçe geliyor, bimer üzerinden geldiği için mecbur kayda giriyoruz ve işlem yapılıyor.
    siz de dilekceniz işlem görsün istiyorsanız bimer e yazın.

http://www.bimer.gov.tr

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    701 tane daha gerekliymiş
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)